Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

PIELGRZYMKA DO TURCJI 10-17.11.2018

PARAFIA CHRYSTUSA MIŁOSIERNEGO W GDYNI REDŁOWIE

OPIEKA DUCHOWA: KS. PROBOSZCZ WIESŁAW PHILIPP

Dzień 1
10.11.2018
Sobota
Zbiórka uczestników pielgrzymki w wyznaczonym miejscu i godzinie. Msza św. Przejazd na lotnisko. Wylot do Antalyi. Lądowanie. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg.
Dzień 2
11.11.2018
Niedziela
Śniadanie. Wyjazd do Pamukkale. Zwiedzanie Hierapolis. Zwiedzanie starożytnego uzdrowiska w Hierapolis położonego przy gorących wapiennych wodospadach Pamukkale. Zakwaterowanie w hotelu w Pamukkale. Obiadokolacja, nocleg.
Dzień 3
12.11.2018
Poniedziałek
Śniadanie, wyjazd do Kapadocji. Zwiedzanie Derinkuyu (podziemne miasto). Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Obiadokolacja, nocleg.
Dzień 4
13.11.2018
Wtorek
Śniadanie. Zwiedzanie wąwozu Ihlara (7 kościołów) zwiedzanie karawanserayu. Wyjazd do Göreme (skalne kościoły z XI i XII w), Uchisar, Zelve, Avanos, Devent, Paşabağ. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg – fakultatywnie wieczór turecki.
Dzień 5
Środa
Śniadanie, wyjazd do Mersin; zwiedzanie po drodze twierdzy Anamur, groty św. Tekli w Silifke. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 6
Śniadanie, odpoczynek nad morzem w Mersin. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 7
Śniadanie, odpoczynek nad morzem w Mersin. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 8
17.11.2018
Sobota
Śniadanie, przejazd na lotnisko w Antalyi. Wylot do Polski.

CENA: 700 euro

ŚWIADCZENIA:

• przelot samolotem na trasie Gdańsk – Antalya – Gdańsk (szczegóły co do lotu zostaną ogłoszone do końca lipca),
  • przejazd autokarem turystycznym zgodnie z trasą wyjazdu,
  • śniadania,
  • obiadokolacje,
  • noclegi w pokojach 2-osobowych,
  • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów zgodnie z programem,
  • ubezpieczenie KL, NNW i bagażu – nie obejmuje chorób przewlekłych.

CENA NIE ZAWIERA:

• wycieczki fakultatywne: noc turecka w Kapadocji (z napojami i owocami, ok. 3-4 h) 20 euro, lot balonem w Kapadocji 160 euro, wieczór turecki (pokaz historii i kultury) 30 euro,
  • indywidualnego nagłośnienia – 8 euro.

UWAGI:

• zastrzega się możliwość zmiany kolejności zwiedzanych obiektów,
  • organizator nie odpowiada za nieprzewidziane zmiany niezależne od niego.