~ Intencje Mszalne ~ 22.10 do 29.10.2017 r.

Dzień Godz. Intencja M K N
Niedziela

22.10.

 

     7.00 +Marianna Leska (greg.21) P K
     8.30 +Benedykt Mudlaf, ++rodzice, ++rodzeństwo z obojga stron M P
   10.00 Suma oraz w intencji Misji świętych P K
   11.30 +Daniela(ona), +Stanisław(on) Kazub, ++rodzice z obojga stron M P
   13.00 +Waleria i +Władysław Micek w 2 rocznicę śmierci K M
   18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski K P K
Poniedziałek

23.10

     7.00     +Marianna Leska (greg.22) M M
     8.30 +Gertruda, +Jan, +Piotr K M
   18.00 +Jan Bistrun w 2 rocz. śmierci P M K
   18.00 +Łukasz K
Wtorek

24.10.

 

     7.00 +Marianna Leska (greg.23) K K
     8.30 Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny oraz za +Piotra P K
   18.00 +Helena, +Tadeusz, +Józef M P P
Środa

       25.10.

     7.00 +Marianna Leska (greg.24) P P
     8.30 +Anastazja Dolega w 25 rocz. śmierci, +Adam Dolega M P
   18.00 Zbiorowa:1) O zdrowie duszy i ciała dla Sylwestry; 2)+ Barbara  Skolimowska –intencja od sąsiadów: 3) + Benedykt i +Leokadia Szklarscy; 4) +Aniela i +Władysław oraz ++z rodziny Wróblewskich; 5) +Wojciech oraz o ukojenie w bólu dla Jego rodziców. K M K
Czwartek

26.10.

 

     7.00 +Tadeusz Dłużewski – w 2 rocz. śmierci K K
     8.30 +Marianna Leska (greg.25) P K
   18.00 +Maria i +Michał Dziurgot M P M
Piątek

27.10.

     7.00 +Marianna Leska (greg.26) M M
     8.30 +Wanda Petta K M
   18.00 +Iwona Drelinkiewicz w 25 rocz. śmierci P K P
Sobota

28.10.

     7.00 +Marianna Leska (greg.27) P P
     8.30 +Tadeusz KAROL –w dniu imienin K M
     8.30 ++rodzice: Janina i Zygmunt Fryc oraz ++z rodziny Fryc i Olosz P
   18.00 +Tadeusz Jawień M K M
Niedziela

29.10.

 

     7.00 +Marianna Leska (greg.28) M P
     8.30 +Janina Kowalska w 37 rocz. śmierci K P
     8.30 +Jan, +Felicja, +Grażyna, +Monika, +Kazimierz M
   10.00 Suma P K
   11.30 +Józef Watras w 10 rocznicę śmierci M P
   11.30 Dziękczynno-błagalna w intencji Teresy z okazji 90 urodzin K
   13.00 +Tadeusz Rajchert i ++rodzice z obojga stron P M
   18.00 +Tadeusz Strzelecki, ++rodzice z obojga stron, +krewni K P K

~ Intencje Mszalne ~ 15.10 do 22.10.2017 r.

Dzień Godz. Intencja M K N
Niedziela

15.10.

 

     7.00 +Teresa Krupa w dniu imienin M P
     8.30 +Antoni, +Marta, +Paweł Niebodajew P M
     8.30 +Marianna Leska (greg.14) O
   10.00 Suma (poświęcenie tablicy +ks. Kan. Jerzego Główczewskiego) G O
   10.00 Za +ks.Kan Jerzego Kłopotek- Główczewskiego z okazji urodzin P
   11.30 Dziękczynno-błagalna w 28 rocz. ślubu Bogumiły i Mirosława; o błog. Boże dla rodziny oraz +Jan ,+Urszula Tłoczyńscy M O
   13.00 +Henryk Wyrzykowski w 53 rocz. śmierci, +Jadwiga Wyrzykowska w 33 rocz. śmierci.                                                Chrzest św.: 1)Aleksander Łuczycki; 2) Antonina Julia Łucyk P O
   18.00 Dziękczynno-błagalna w rocz. ślubu Marioli i Jacka z prośbą o błogosławieństwo Boże dla dzieci. M P M
Poniedziałek

16.10

     7.00     +Jadwiga P P
     8.30 O błogosławieństwo Boże dla Jadwigi P P
     8.30 +Marianna Leska (greg.15) K
   18.00 W intencji Patronki MB Patronki Dobrej Śmierci M P M
Wtorek

17.10.

 

     7.00 +Marianna Leska (greg.16) M M
     8.30 +Władysława(ona) i+Franciszek Pelc;+Marianna, +Paweł Kerl P M
   18.00 W intencjach misyjnych i Koła misyjnego. Dziękczynna z okazji 30-lecia istnienia i za ++członków Koła. K M K
   18.00 W podziękowaniu za 97 lat życia i otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i łaskę dobrej śmierci dla Haliny. P
Środa

       18.10.

     7.00 +Marianna Leska (greg.17) K K
     8.30 +Ewa i +Roman Alfut P K
   18.00 +Michał Petlik – w miesiąc po pogrzebie M P M
   18.00 Zbiorowa:1) O zdrowie duszy i ciała dla Sylwestry. K
Czwartek

19.10.

 

     7.00 +Barbara Ziemlańska w 8 rocznicę śmierci M M
     8.30 +Marianna Leska (greg.18) P M
   18.00 ++rodzice, ++rodzeństwo, ++ z rodziny Rakowskich K P K
Piątek

20.10.

     7.00 +Marianna Leska (greg.19) K K
     8.30 +Aleksandra(ona), +Czesław, +Janusz,+ Zdzisław, +Krystyna, +Lesław M K
   18.00 Dziękczynno-błagalna przez pośrednictwo św. Antoniego i św. Rocha za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Małgorzaty i Mateusza oraz przez pośrednictwo MB Fatimskiej o opiekę dla Weroniki i Dominika –int. od Marii P K P
   18.00 +Franciszek Czołba M
Sobota

21.10.

     7.00 Za ++rodziców i krewnych z obojga stron P P
     8.30 Marianna Leska (greg.20) K P
   18.00 +Urszula Kupczyk M K M
Niedziela

22.10.

 

     7.00 Marianna Leska (greg.21) P K
     8.30 +Benedykt Mudlaf, +rodzice, ++rodzeństwo z obojga stron M P
   10.00 Suma oraz w intencji misji świętych P K
   11.30 +Daniela(ona), +Stanisław(on) Kazub, ++rodzice z obojga stron M P
   13.00 +Waleria i +Władysław Micek w 2 rocznicę śmierci K M
   18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski K P K

~ Intencje Mszalne ~ 8.10 do 15.10.2017 r.

Dzień Godz. Intencja M K N
Niedziela

08.10.

 

     7.00 +Krzysztof P M
     8.30 Dziękczynno-błagalna w 1 rocznicę ślubu Klaudii i Damiana O P
   10.00 Za Parafian P M
   10.00 +Marianna Leska (greg.7) O
   11.30 +Gertruda, +Marian, +Henryk, +Ryszard Miller M O
   13.00 +Maria Wołowska, +Magdalena Kowalska

Chrzest św.: Marianna Ogiejko

P O
   18.00 +Janina Miętka i +Jerzy Miętki M P M
Poniedziałek

09.10

     7.00     +mama Krystyna Korzeniowska
     8.30 +Marianna Leska (greg.8)
     8.30 +Hildegarda Kamińska – w miesiąc po pogrzebie
   18.00 +Natalia Walenciak
Wtorek

10.10.

 

     7.00 +Marianna Leska (greg.9)
     8.30 +Tomasz Górka w10 rocz. śmierci oraz dziękczynno-błagalna w 93 rocznicę urodzin Walerii
   18.00 +Bogumiła (ona), +Urszula
Środa

 11.10.

     7.00 +Marianna Leska (greg.10)
     8.30 +Andrzej w rocznicę śmierci
   18.00 Zbiorowa: 1) +Regina Krause – intencja od sąsiadów;             2) +Cezary Zelga (zginął w wypadku)
Czwartek

12.10.

 

     7.00 +Marianna Leska (greg11)
     8.30 +Zenobia Wojtaś w 4 rocz. śm. oraz o błog Boże dla Edmunda
     8.30 +Barbara Langowska – w miesiąc po pogrzebie
   18.00 +Andrzej Połowniak
Piątek

13.10.

     7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
     8.30 +Marianna Leska (greg.12)
   18.00 +Weronika, +Adam Połowniak, +Barbara Sosnowska
   18.00 O rychły Triumf Niepokalanego Serca NMP
Sobota

14.10.

     7.00 +Marianna Leska (greg.13)
     8.30 ++rodzice, ++rodzeństwo, +Piotr
     8.30 O błogosławieństwo Boże dla Sylwestry (ona) i Elżbiety
   18.00 +Wanda Błażyńska w 11 rocz. śmierci; ++rodzice z obojga stron
Niedziela

15.10.

 

     7.00 +Teresa Krupa w dniu imienin
     8.30 +Antoni, +Marta, +Paweł Niebodajew
     8.30 +Marianna Leska (greg.14)
   10.00 Suma (poświęcenie tablicy +ks. Kan. Jerzego Główczewskiego)
   11.30 Dziękczynno-błagalna w 28 rocz. ślubu Bogumiły i Mirosława; o błog. Boże dla rodziny oraz +Jan ,+Urszula Tłoczyńscy
   13.00 +Henryk Wyrzykowski w 53 rocz. śmierci, +Jadwiga Wyrzykowska w 33 rocz. śmierci.                                                Chrzest św.: 1)Aleksander Łuczycki; 2) Antonina Julia Łucyk
   18.00 Dziękczynno-błagalna w rocz. ślubu Marioli i Jacka z prośbą o błogosławieństwo Boże dla dzieci.

~ Intencje Mszalne ~ 1.10 do 8.10.2017 r.

Dzień Godz. Intencja M K N
Niedziela

01.10.

 

     7.00 +Longina(ona) i +Zdzisław Michalczyk; ++rodzice z obu stron K P
     8.30 +Józefa (ona), +Jan M P
   10.00 Suma – dla uczczenia i uwielbienia Ducha Św. w sercach ludzi świata P K
   10.00 W intencji Michała z okazji 40 rocz. urodzin oraz w intencji Bogu wiadomej M
   11.30 W intencji Papieskich Dzieł Misyjnych Dzieci M P
   13.00 +Cecylia Skodowska P K
   18.00 +Maciej +Marek, +Krzysztof,+ Łukasz K M K
Poniedziałek

02.10

     7.00     +Marta, +Alfons, +Roman Dąbrowscy M M
     8.30 +Marianna Leska (greg.1) P M
   18.00 +Jadwiga, +Ksawery Wentowscy, oraz +Kazimierz M P M
   18.00 +Stanisław (on) w 3 rocz. śmierci P
Wtorek

03.10.

 

     7.00 +Natalia Drobińska w 5 rocz. śmierci P P
     8.30 +Agnieszka, +Marian, +Jerzy, +Edmund, +Augustyn Deńczyk M P
     8.30 +Marianna Leska (greg.2) P
   18.00 +Pelagia w 14 rocz. śmierci; ++rodzice, ++rodzeństwo M P
Środa

       04.10.

     7.00 +Piotr Zabielski; ++rodzice M M
     8.30 +Zofia, +Wacław, +Józef (on) P M
     8.30 +Marianna Leska (greg.3) M
   18.00 Zbiorowa: 1) +Stanisław, ++rodzice z obojga stron P M P
Czwartek

05.10.

 

     7.00 +Marianna Leska (greg.4) P P
     8.30 +Stanisław Domurad – w miesiąc po śmierci P M
     8.30 W intencji kapłanów naszej parafii M
   18.00 Dziękczynna za Intronizację NSPJ w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanów M P M
Piątek

06.10.

     7.00 +Leon Hoppe w 2 rocz. śmierci M M
     8.30 +Jan Demkowski P M
     8.30 +Marianna Leska (greg.5) M
   18.00 +Wiktoria, +Stanisław, +Tadeusz, +Kazimierz Szordykowscy P M P
   18.00 W intencji Apostolstwa Bożego Miłosierdzia M
Sobota

07.10.

     7.00 W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP M M
     8.30 +Marianna Leska (greg.6) M P
   11.00 W intencji Żywego Różańca Świętego P M
   18.00 +Maria, +Aleksy, ++rodzice z obojga stron P M P
Niedziela

08.10.

 

     7.00 +Krzysztof P M
     8.30 Dziękczynno-błagalna w 1 rocznicę ślubu Klaudii i Damiana O P
   10.00 Za Parafian P M
   10.00 +Marianna Leska (greg.7) O
   11.30 +Gertruda, +Marian, +Henryk, +Ryszard Miller M O
   13.00 +Maria Wołowska, +Magdalena Kowalska

Chrzest św.: Marianna Ogiejko

P O
   18.00 +Janina Miętka i +Jerzy Miętki M P M

~ Intencje Mszalne ~ 24.09 do 01.10.2017 r.

Dzień Godzina Intencja M K
Niedziela

24.09.

 

     7.00 +Hanna Dolega (greg.24) K P
     8.30 +Massimiliano Diana (on) M K
   10.00 Za Parafian P M
   11.30 +Józef, +Genowefa Sypa M P
   13.00 +Zygmunt Kruszyniak

Chrzest św.: 1) Kacper Ławicki; 2)Antonina Maciołek

P K
   18.00 +Daniela, +Stanisław Kazub, ++rodzice z obojga stron K M
Poniedziałek

25.09

     7.00     +Hanna Dolega (greg.25) M M
     8.30 +Stanisław(on) Cieślak w 19 rocz. śmierci K M
   18.00 +Stefan Antczak w 1 rocz. śmierci P K
Wtorek

26.09.

 

     7.00 Dziękczynno-błagalna w 85 rocz. urodzin Marii K K
     8.30 +Hanna Dolega (greg. 26) M
   18.00 +Maurycy w 11 rocz. śmierci P M
Środa

       27.09.

     7.00 +Hanna Dolega (greg.27) P P
     8.30 +Wincenty Zabielski, ++rodzice K P
   18.00 Zbiorowa: 1) w podziękowaniu za szczęśliwą operację i z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla Mariusza;                                    2) o ukojenie w bólach i potrzebne łaski dla Wojciecha i Jego rodziców;

3) +Janina Konkol i +Dominik Litterski;

4) ++siostry z IX róży Żywego Różańca Św. (wyczytać imiona)

M K
Czwartek

28.09.

 

     7.00 +Hanna Dolega (greg.28) K K
     8.30 +Franciszka(ona), +Augustyn, +Antoni, +Paweł P K
   18.00 +Michał,++rodzice z obojga stron K P
Piątek

29.09.

     7.00 +Hanna Dolega (greg.29) P P
     8.30 +Józef Rybicki w 4 rocz. śmierci K P
     8.30 +Michał Pęgowski –w miesiąc po śmierci P
   18.00 +Andrzej w 7 rocz. śmierci M M
   18.00 + Michał Petlik K
Sobota

30.09.

     7.00 +Bronisława (ona) Szypulska, ++rodzice M M
     8.30 +Stanisław (on) w 4 rocz. śmierci, ++rodzice z obojga stron P M
     8.30 +Hanna Dolega (greg.30) K
   18.00 +Bronisław Kreft w 3 rocz. śmierci P K
   18.00 +Jerzy Elas M
Niedziela

01.10.

 

     7.00 +Longina (ona) i +Zdzisław Michalczyk oraz ++rodzice z obojga stron M P
     8.30 +Józefa (ona), +Jan K M
   10.00 Suma – dla uczczenia i uwielbienia Ducha Św. w sercach ludzi świata P K
   11.30 W intencji Papieskich Dzieł Misyjnych Dzieci M P
   13.00 +Cecylia Skodowska P K
   18.00 +Maciej +Marek, +Krzysztof,+ Łukasz K M

~ Intencje Mszalne ~ 17.09 do 24.09.2017 r.

 

Niedziela

17.09

 

     7.00 +Hanna Dolega (greg.17) K P
     8.30 +Antoni Niebodajew – w 3 rocznicę śmierci M K
   10.00 Za Parafian P M
   11.30 +Irena, Alfons M P
   13.00 ++ z rodziny Wołowskich i Skowronek P K
   18.00 +Helena, +Stanisław, +Brunon K M

 

Poniedziałek

18.09

     7.00     +Stanisław (on) Kozłowski P P
     8.30 +Hanna Dolega (greg.18) M P
   11.30 Pogrzebowa +Michał Petlik l. 85 P M
   18.00 W intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci K K
   18.00 +Lucjan – w 24 rocznicę śmierci M

 

Wtorek

19.09.

 

     7.00 +Hanna Dolega (greg. 19) K K
     8.30 +Janina Nowak w 1 rocznicę śmierci P K
     8.30 +Zbigniew Lewiński- w miesiąc po pogrzebie M
   18.00 W intencjach misyjnych i Koła Misyjnego P M

 

Środa

20.09

     7.00 Za ++z rodzin: Goreckich,  Ogonowskich, Chrzczonowiczów, Sidorkiewiczów i Bakulskich P P
     8.30 +Hanna Dolega (greg.20) P K
     8.30 +Jan -w 47 rocznicę śmierci; ++rodzice;++rodzeństwo M
   18.00 Zbiorowa: 1)++teściowie i +mąż Henryk K M

 

Czwartek

21.09.

 

     7.00 +Hanna Dolega (greg.21) M M
     8.30 +Sławomir Moźdźanowski – w 2 rocznicę śmierci K M
   18.00 +Wacław, ++rodzice, ++rodzeństwo z obojga stron P K

 

Piątek

22.09.

     7.00 +Bronisława (ona) w 18 rocznicę śmierci K K
     8.30 +Hanna Dolega (greg.22) P K
   18.00 +Gerard Marciński M P

 

Sobota

23.09.

     7.00 +Hanna Dolega (greg.23) M M
     8.30 +Bernard Kaszubowski P M
   18.00 +Brunon, +Alfons,+ Kazimierz, +Rozalia, +Franciszka (ona), +Leon, +Karol K P

 

Niedziela

24.09.

 

     7.00 +Hanna Dolega (greg.24) K P
     8.30 +Massimiliano Diana (on) M K
   10.00 Za Parafian P M
   11.30 +Józef, +Genowefa Sypa M P
   13.00 +Zygmunt Kruszyniak

Chrzest św.: 1) Kacper Ławicki; 2)Antonina Maciołek

P K
   18.00 +Daniela, +Stanisław Kazub, +rodzice z obojga stron K M

~ Intencje Mszalne ~ 10.09 do 17.09 2017r.

Dzień Godzina Intencja M K
Niedziela

10.09.

 

     7.00 +Hanna Dolega (greg. 10) P M
     8.30 +Stanisław Chyła O P
   10.00 Za Parafian P O
   11.30 +Jan, +Zygmunt, +Anna Brzezińscy M O
   13.00 +Genowefa Grulkowska w rocz. urodzin; Chrzest:WojciechKowal O M
   18.00 +Czesław Banaszak – w 30 rocz. śmierci; ++rodzice z obojga stron M P
Poniedziałek

11.09

     7.00     +Hanna Dolega (greg.11) P P
     8.30 +Czesława (ona) Robak, +Stanisław (on), ++rodzice z obojga stron,  za dusze w czyśćcu cierpiące P M
   18.00 +Piotr Flaga-w 16-rocz. urodzin oraz za ++dziadków z obojga stron M P
Wtorek

12.09.

 

     7.00 +Hanna Dolega (greg. 12) M M
     8.30 +Zenobia Wojtaś M P
     8.30 +Ryszard Kotłowski i za ++rodziców z obojga stron P
   10.00     Pogrzebowa: +Barbara Langowska l.46 P P
   18.00 Dziękczynno-błagalna z prośbą o Dary Ducha Św. dla Anny w dniu urodzin oraz Marleny i Aleksandry M P
Środa

       13.09.

     7.00 +Jerzy Elas – w miesiąc po śmierci K K
     8.30 +Hanna Dolega (greg.13) M K
   18.00 Zbiorowa: 1) +Roch Kotowski – w 2 rocz. śmierci; 2) Za dusze w czyśćcu cierpiące K P
   19.00 O rychły triumf Niepokalanego Serca NMP P M
Czwartek

14.09.

 

     7.00 +Hanna Dolega (greg.14) P P
     8.30 +Alfons Kasperowicz M P
   18.00 Dziękczynno-błagalna  w 1-rocznicę urodzin Szymona K M
Piątek

15.09.

     7.00 +Hanna Dolega (greg.15) M M
     8.30 +Stefania – w 17-rocznicę śmierci K M
   18.00 Dziękczynno-błagalna  z okazji jubileuszu 30-lecia Apostolstwa Matki Boskiej Patronki Dobrej Śmierci P M
   18.00 +Józef Kulbacki, za ++z rodziny K
Sobota

16.09.

     7.00 +Hanna Dolega (greg.16) K K
     8.30 +Hilary Marchlewski; ++rodzice z obojga stron; +brat Stanisław; +siostra Halina; +siostrzeniec Stanisław M K
   16.00 Ślubna: Katarzyny Czepułkowskiej  i Wojciecha Szreder P
   18.00 +Janina, +Roman Marciniak w 2 rocznicę śmierci M P
   18.00 +Jan Alfut K
Niedziela

17.09.

 

     7.00 +Hanna Dolega (greg.17) K P
     8.30 +Antoni Niebodajew – w 3 rocznicę śmierci M K
   10.00 Za Parafian P M
   11.30 +Irena, Alfons M P
   13.00 ++ z rodziny Wołowskich i Skowronek P K
   18.00 +Helena, +Stanisław, +Brunon K M

~ Intencje Mszalne ~ 3.09 do 10.09 2017r.

Dzień Godzina Intencja M K
Niedziela

03.09.

 

     7.00 O Boże błogosławieństwo, światło Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Renaty i Rodziny K P
     8.30 +Anna, +Bernard, +Katarzyna , +Wiktor M K
   10.00 Dla uczczenia i uwielbienia Ducha Św. w sercach ludzi świata P M
   10.00 +Hanna Dolega (greg. 3) K
   11.30 ++Irena i Zbigniew Waśko M K
   11.30 W intencji Papieskich Dzieł Misyjnych Dzieci P
   13.00 +Stanisław, ++Rodzice, ++rodzeństwo; ++z rodziny: Kurowskich i Szatkowskich

Chrzest św. :  Zofia Szklarska

M P
   18.00 +Jan Kuca, +Urszula Stęwa P M
Poniedziałek

04.09

     7.00     O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystyny i Rajmunda P P
     8.00 Rozpoczęcie Roku Szkolnego P W
     8.45 +Władysław Burzawa – miesiąc po śmierci M P
     8.45 +Hanna Dolega (greg. 4) K
   11.30 Pogrzebowa: +Michał Pęgowski l. 85 M K
   18.00 Dziękczynno-błagalna w rocznicę urodzin Renaty K M
Wtorek

05.09.

 

     7.00 W intencji powołań M M
     8.30 +Hanna Dolega (greg. 5) K M
   18.00 Dziękczynno-błag. w 20 rocz. ślubu Moniki i Marka Ciesielskich P K
Środa

       06.09.

     7.00 ++ z rodziny Szopińskich P P
     8.30 Dziękczynno-błagalna w 15 rocznicę urodzin Kamila z prośbą o dary Ducha Świętego K P
     8.30 +Hanna Dolega (greg. 6) P
   18.00 Zbiorowa:1) +Andrzej Robakiewicz w 4 rocz. śmierci; 2)+Gertruda Kurowska i +Bożena Buksza M K
Czwartek

07.09.

 

     7.00 +Hanna Dolega (greg. 6) K K
     8.30 W intencji kapłanów naszej parafii M K
   18.00 W intencji Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanów P M
Piątek

08.09.

     7.00 ++z rodziny Drobińskich P P
     8.30 +Hanna Dolega (greg. 8) K P
   18.00 ++Eugenia (ona) i Eugeniusz oraz ++rodzice i +Agnieszka M P
Sobota

09.09.

     7.00 +Hanna Dolega (greg. 9) M M
     8.30 +Antoni Zabielski , ++rodzice P M
     8.30 +Henryk Bładzikowski – w miesiąc po śmierci K
   18.00 +Józef Sobczak w 12 rocz. śmierci; ++rodzice z obojga stron K P
Niedziela

10.09.

 

     7.00 +Hanna Dolega (greg. 10) P M
     8.30 +Stanisław Chyła K P
   10.00 Za Parafian P M
   11.30 +Jan, +Zygmunt, +Anna Brzezińscy M K
   13.00 +Genowefa Grulkowska w rocz. urodzin; Chrzest:WojciechKowal K P
   18.00 +Czesław Banaszak – w 30 rocz. śmierci; ++rodzice z obojga stron M K

~ Intencje Mszalne ~ 20.08 do 3.09 2017r.

Dzień Godzina Intencja M K
Niedziela

27.08.

 

     7.00 +Teresa Krupa (greg.27) K P
     8.30 +Jolanta Wiśniewska, oraz za dusze w czyśćcu cierpiące P K
   10.00 Za Parafian G K
   10.00 Z podziękowaniem za posługę w naszej parafii, z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebna łaski i zdrowie dla Siostry Beaty P
   11.30 +Daniela,+ Stanisław(on) Kazub; ++rodzice z obojga stron K P
   13.00 +Denis Skodowski G K
   18.00 +Tadeusz Olszowy, ++ rodzice z obojga stron K P
Poniedziałek

28.08

     7.00     +Bronisław Włoch P P
     8.30 +Teresa Krupa (greg. 28) P K
   18.00 +Regina Krause K P
Wtorek

29.08.

 

     7.00 W pewnej intencji K K
     8.30 +Teresa Krupa (greg.29) K P
   18.00 Dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubu Anny i Marcina P K
Środa

       30.08.

     7.00 +Teresa Krupa (greg.30) P P
     8.30 +Elżbieta Mendalka w 10 rocznicę śmierci P K
     8.30 +Sławomir Gajewski w 3 rocznicę śmierci K
   18.00 +Stefania Kierzejonek – w miesiąc po śmierci K P
Czwartek

31.08.

 

     7.00 ++ z rodziny Mikołczyków K K
     8.30 Z podziękowaniem za posługę w naszej parafii, z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebna łaski i zdrowie dla Siostry Beaty K P
     8.30 +Lucyna Młynarczyk – w 12 rocznicę śmierci P
   18.00 +Stanisław Koszałko – w 35 rocznicę śmierci P K
Piątek

01.09.

     7.00 +Hanna Dolega (greg. 1) P P
     8.30 +Alfons, +Irena M P
   18.00 W intencji Apostolstwa Bożego Miłosierdzia K W
Sobota

02.09.

     7.00 W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP M M
     8.30 W intencji Żywego Różańca P M
     8.30 +Hanna Dolega (greg. 2) K
   18.00 +Julianna – w rocznicę śmierci K M
Niedziela

03.09.

 

     7.00 O Boże błogosławieństwo, światło Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Renaty i Rodziny K P
     8.30 +Anna, +Bernard, +Katarzyna , +Wiktor M K
   10.00 Dla uczczenia i uwielbienia Ducha Św. w sercach ludzi świata P M
   10.00 +Hanna Dolega (greg. 3) K
   11.30 W intencji Papieskich Dzieł Misyjnych Dzieci M P
   13.00 +Stanisław, ++Rodzice, ++rodzeństwo; ++z rodziny: Kurowskich i Szatkowskich

Chrzest św.1) Zofia Szklarska, 2) Zuzanna Dorota Adamczyk-Rees

P K
   18.00 +Jan Kuca, +Urszula Stęwa M P

~ Intencje Mszalne ~ 20.08 do 27.08 2017r.

 

Dzień Godzina Intencja
Niedziela

20.08.

    7.00 +Bolesław, +Jan, ++rodzice
    8.30 +Anna, Kazimierz Pruszniewscy
  10.00 Za Parafian
  10.00 +Teresa Krupa (greg.20)
  11.30 +Zbigniew Kocielski; +Marianna, +Konstanty Lic; +Anna,+ Rudolf Ulm
  13.00 +Franciszek Pelc, +Eufemia Kroplewska

Chrzest św.: 1) Tymoteusz , Kaluziński; 2)Michalina Walder.

  18.00 +Joanna Miętka – 13 rocz. śmierci; ++ z rodziny Miętkich
Poniedziałek

21.08

    7.00      +Brunon Jankowski w 4 rocznicę śmierci
    8.30 +Teresa Krupa (greg. 21)
  18.00 W intencji Apostolstwa Matki Boskiej Patronki Dobrej Śmierci
Wtorek

22.08.

    7.00 O życie wieczne dla znajomych
    8.30 +Teresa Krupa (greg.22)
  18.00 +Józef Maciejewski, ++z rodziny Skroboń
Środa

      23.08.

    7.00 +Teresa Krupa (greg.23)
    8.30 +Zofia, +Stanisław Motyka
  11.45 Msz św. pogrzebowa: +Zbigniew Lewiński l. 81
  18.00 Za ++rodziców, teściów i dziadków Halinę i Tadeusza Milanowskich.
Czwartek

24.08.

    7.00 +Teresa Krupa (greg.24)
    8.30 +Bogdan, +rodzice, +dziadkowie z obojga stron, +Ignacy, +Maria Toczek
  18.00 O życie wieczne dla +Floriana i Jego Rodziców
Piątek

25.08.

    7.00 Za ++z rodziny Bąk
    8.30 +Teresa Krupa (greg. 25)
  18.00 Dziękczynno-błagalna w 16 rocznicę ślubu Stanisławy i Pawła
Sobota

26.08.

    7.00 +Teresa Krupa (greg.26)
    8.30 +Leonard +Cecylia Falkowscy; ++z rodziny Falkowskich, Modzelewskich, Sałkowskich, Borkowskich
  12.30 Msza św. ślubna:
  18.00 +Teresa,+ Kazimierz, +Czesław, +Grzegorz, +Henryk

Chrzest św.: Oliwier i Nadia Olszewscy

Niedziela

27.08.

    7.00 +Teresa Krupa (greg.27)
    8.30 +Jolanta Wiśniewska, oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
  10.00 Za Parafian
  10.00 Z podziękowaniem za posługę w naszej parafii, z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebna łaski i zdrowie dla Siostry Beaty
  11.30 +Daniela,+ Stanisław(on) Kazub; ++rodzice z obojga stron
  13.00 +Denis Skodowski
  18.00 +Tadeusz Olszowy, ++ rodzice z obojga stron