~ INTENCJE MSZALNE ~ 10.11.2019 – 17.11.2019 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela 10.11.   7.00 +Henryk Rogowski – w 5 rocz. śm. P K
  8.30 +Stanisław Chyła K P
  8.30 +Felicja i +Andrzej Przywarczak N
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 +Stanisław (on), +Kazimierz oraz ++rodzeństwo N P
11.30 +Maria Szuta (greg. 10) K
13.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące N K
18.00 +Edward Jankowski K N
Poniedziałek

11.11.

  7.00 O Boże błog. dla Renaty  i Rodziny oraz +Aleksander (on) K K
  8.30 +Józef Antul –w 26 r. śm. oraz ++rodzice z obojga stron N K
  8.30 +Maria Szuta (greg. 11) P
18.00 +Władysław (on) Madziar – w 10 rocz. śm. P K
18.00 ++z rodzin: Łytków, Grochowalskich, Karpińskich, Sumerackich, Sosnowskich N
Wtorek

12.11.

  7.00 +Maria Szuta (greg. 12) P P
  8.30 O łaskę zdrowia, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Renaty i Janusza K P
  8.30     +Jerzy Szabłowski – intencja od sąsiadów N
18.00 +Stanisław (on) P K
Środa 

       13.11.

  7.00 +Halina i +Ryszard Koseccy N N
  8.30 +Maria Szuta (greg.13) P K
18.00 O rychły triumf Niepokalanego Serca NMP K N
Czwartek 14.11.   7.00 +Eleonora Sadowska K K
  8.30 +Maria Szuta (greg. 14) P N
  8.30 +Stanisław (on) Wyłupek oraz +Stanisława (ona) Teresa Szuster K
18.00 +Władysław Trociuk N K
18.00 +Bogdan –ojciec, +Bogdan –syn oraz  +Lidia i +Krzysztof Warlikowscy P
Piątek

15.11.

  7.00 +Maria Szuta (greg. 15) P P
  8.30  +Bronisław (on) N P
18.00 +Jadwiga i +Edmund Ałuniewscy oraz +Józef K P
Sobota 16.11.

 

  7.00 +Maria Szuta (greg. 16) N N
  8.30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Andrzeja – w 59 rocznicę urodzin P K
18.00 +Maria Kukiełko K N
Niedziela 17.11.   7.00 +Władysława (ona) i +Stanisław (on) Kosceccy P N
  8.30 +Władysław (on) Nowociński – 30 r. śm.; +Tadeusz, +Genowefa i +Sylwia N P
10.00 Suma – za Parafian P K
11.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące N P
11.30 +Maria Szuta (greg. 17) K
13.00 +Wiktoria, +Wojciech i +Leszek Lipowicz

Chrzest św.: Kazimierz Jardzioch

N K
18.00 +Helena i +Stanisław oraz +Kazimierz K P

~ INTENCJE MSZALNE ~ 03.11.2019 – 10.11.2019 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela 03.11.   7.00 +Mariusz Lieske P N
  8.30 ++ z rodziny: KAROL  i RATYŃSKICH K P
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 ++ z rodziny: Maryniewskich, Asztemborskich, Rudzińskich i Chmielewskich N K
11.30 +Maria Szuta (greg. 3) P
13.00 +Stefania Krzywińska N K
18.00 +Karolina i +Alojzy Chrobak oraz +Leon Wójcik K P
Poniedziałek

04.11.

  7.00 +Maria Szuta (greg. 4) K K
  8.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski dla Barbary z okazji 89- rocz. urodzin P K
  8.30 +Jerzy Szabłowski i +Katarzyna N
18.00 Hubert Roszkowski – 9 rocz. śm. N P
Wtorek

05.11.

  7.00 +Edwarda (ona) Żukowska P P
  8.30 ++rodzice, ++rodzeństwo i +syn Ryszard K P
  8.30     +Maria Szuta (greg. 5) N
18.00 ++ z rodziny: Kowalskich i Cieślak P K
Środa 

       06.11.

  7.00 +Maria Szuta (greg. 6) N N
  8.30 ++ z rodziny: Żurek i Jastrzębskich P K
18.00 +Ks. kan. Jerzy Główczewski K N
Czwartek 07.11.   7.00 +Maria Szuta (greg. 7) K K
  8.30 ++rodzice i ++krewni z obojga stron P N
  8.30 +Elżbieta Nagórek – w miesiąc po śmierci K
18.00 Dziękczynna za Intronizację NSPJ z prośbą o Jej dobre owoce w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanów i nowe powołania do służby Bożej N P
Piątek

08.11.

  7.00 +Jadwiga Krzyżanowska – w 40 rocz. śmierci P P
  8.30  +Maria Szuta (greg. 8) K P
  8.30 O łaskę wiary i nawrócenie dla Marcina i Sebastiana N
18.00 +Konstancja, +Wiesław N K
Sobota 09.11.

 

  7.00 +Maria Szuta (greg. 9) N N
  8.30 +Leokadia Szymkowiak – w 30 rocz. śm. oraz +Helena P K
  8.30 +mąż Józef; ++rodzice z obojga stron: Jadwiga i Jan oraz Ludwika (ona) i Franciszek K
18.00 +Mieczysław Pruszko i ++rodzice K P
Niedziela 10.11.   7.00 +Henryk Rogowski – w 5 rocz. śm. P K
  8.30 +Stanisław Chyła K P
  8.30 +Felicja i +Andrzej Przywarczak N
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 +Stanisław (on), +Kazimierz oraz ++rodzeństwo N K
11.30 +Maria Szuta (greg. 10) P
13.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące N P
18.00 +Edward Jankowski K N

~ INTENCJE MSZALNE ~ 27.10.2019 – 03.11.2019 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela 27.10.   7.00 +Teresa i +Tadeusz Pająk N K
  8.30 +Jan Kukliński (greg. 27) K N
10.00 Suma – za Parafian P K
11.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące  N P
13.00 +Tadeusz Rajchert i ++rodzice z obojga stron                                        Chrzest św.: 1) Amelia Anna Rudzińska; 2) Cezary Ogiejko P N
18.00 +Tadeusz Strzelecki oraz ++rodzice z obojga stron i ++krewni K P
Poniedziałek

28.10.

  7.00 +Jan Kukliński (greg. 28) K K
  8.30 +Tadeusz KAROL – w dniu imienin N K
  8.30 +Mieczysław Cegłowski – w miesiąc po pogrzebie P
18.00 +Tadeusz Jawień – z okazji imienin K P
Wtorek

29.10.

  7.00 +Jan Kukliński (greg. 29) N N
  8.30 +Janina Kowalska – w 39 rocz. śmierci K N
  8.30     O zdrowie i wszelkie łaski dla Urszuli Góral P
18.00 +Helena Potrac – w 1 rocz. śm. oraz +Edward i +Jerzy P K
Środa 

       30.10.

  7.00 +Jan Kukliński (greg. 30) P P
  8.30 +Józef – w rocz. śm. i +Zenobia Wojtaś oraz o Boże błog. dla Edmunda K P
18.00 Zbiorowa: 1)+Aniela i +Władysław (on) Wróblewscy i ++ z rodziny Wróblewskich; N K
Czwartek 31.10.   7.00 +Wacław Jarmoszka N N
  8.30 +Henryk Pawłowski oraz ++rodzice:Bronisława (ona) iStanisław P N
  8.30 +Roman Uszko – w miesiąc po śmierci K
18.00 +Marianna i +Jan oraz ++rodzice z obojga stron K P
Wszystkich Świętych

01.11.

  7.00 +Maria Szuta (greg. 1) P K
  8.30  +Czesława (ona) Robak, +Stanisław (on) Kriesel, +Tadeusz, Leon, +Antoni i dusze w czyśćcu cierpiące N P
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 +Michał Gil – w 44 rocz. śmierci N K
13.00 +Stanisław (on) Meronk K P
18.00 +Jan Grochowalski i ++rodzice z obojga stron K N
Wspomnienie Wszystkich    Zmarłych

02.11.

 

  7.00 W intencji wynagradzającej Niepokalanego Sercu NMP N N
  8.30 ZBIOROWA  ZA ZMARŁYCH P N
  8.30 W intencji Żywego Różańca Świętego K
17.00 +Konstancja (ona) – w rocz. śmierci K P
17.00 +Maria Szuta (greg. 2) N
18.00 ZBIOROWA  ZA ZMARŁYCH P K
Niedziela 03.11.   7.00 +Mariusz Lieske P N
  8.30 ++ z rodziny: KAROL  i RATYŃSKICH K P
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 ++ z rodziny: Maryniewskich, Asztemborskich, Rudzińskich i Chmielewskich N K
11.30 +Maria Szuta (greg. 3) P
13.00 +Stefania Krzywińska N K
18.00 +Karolina i +Alojzy Chrobak oraz +Leon Wójcik K P

~ INTENCJE MSZALNE ~ 20.10.2019 – 27.10.2019 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela 20.10.   7.00 +Jan Kukliński (greg. 20) K N
  8.30 +Benedykt Mudlaf, ++rodzice i ++rodzeństwo z obojga stron N K
10.00 Suma – za Parafian K N
11.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące N K
13.00 +Jadwiga i +Henryk Wyrzykowscy

Chrzest św.: Barbara Danuta Czaja

K N
18.00 +Franciszek Czołba N K
Poniedziałek

21.10.

  7.00 +Jan Kukliński (greg. 21) N N
  8.30 +Urszula Kupczyk K N
18.00 W intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci N K
Wtorek

22.10.

  7.00 +Jan Kukliński (greg. 22) K K
  8.30     ++rodzice: Marta i Augustyn Rompa;++bracia: Władysław, Klemens, 

Augustyn; ++siostry: Halina, Bronisława; teściowie: Michał i Marta Wiczkowscy; +żona Teresa Rompa

N K
18.00     +Waleria i +Władysław (on)Micek – w rocz. śmierci K N
18.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski dla Alicji i Krzysztofa z okazji 25-rocz. ślubu oraz dla Ich dzieci. N
Środa 

       23.10.

  7.00 +Jan Kukliński (greg. 23) N N
  8.30 +Gertruda, +Jan, +Piotr K K
18.00 +Krystyna Luciak-Rembiesa – w miesiąc po pogrzebie N K
Czwartek 

24.10.

  7.00 ++rodzice: Krystyna i Henryk (on) Korzeniowscy N N
  8.30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. w rodzinie oraz za+Piotra K N
18.00 +Jan Kukliński (greg. 24) N K
Piątek

25.10.

  7.00 +Helena Jachlewska K K
  8.30  +Anastazja Dolega – w 27 rocz. śmierci N N
  8.30 +Ryszard Fraszewski – 3 rocz. śm. i za ++ z rodziny K
18.00 +Jan Kukliński (greg. 25) N K
      Sobota

       26.10.

 

  7.00 +Mieczysława (ona) Jarmoszka K K
  8.30 +Jan Kukliński (greg. 26) N K
18.00 +Bogumiła (ona) Staszewska i ++rodzice K N
Niedziela 27.10.   7.00 +Teresa i +Tadeusz Pająk N K
  8.30 +Jan Kukliński (greg. 27) K N
10.00 Suma – za Parafian P K
11.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące  N P
13.00 +Tadeusz Rajchert i ++rodzice z obojga stron                                        Chrzest św.: 1) Amelia Anna Rudzińska; 2) Cezary Ogiejko P N
18.00 +Tadeusz Strzelecki oraz ++rodzice z obojga stron i ++krewni K P

~ INTENCJE MSZALNE ~ 13.10.2019 – 20.10.2019 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela 13.10.   7.00 O Boże błogosławieństwo dla Elżbiety i Sylwestry N K
  8.30 +Antoni, +Marta, +Paweł Niebodajew oraz Bronisława (ona) Fryling K P
  8.30 +Jan Kukliński (greg. 13) N
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. i zdrowie dla Bogumiły i Mirosława Mieszczańskich z okazji 30-rocz. ślubu oraz o potrzebne łaski całej rodziny i za++Urszulę i Jana Tłoczyńskich N K
13.00 +Tomasz Górka – w 12 rocz. śm, oraz o Boże błog. i potrzebne łaski dla Walerii z okazji urodzin K P
18.00 O rychły triumf Niepokalanego Serca NMP P N
Poniedziałek

14.10.

  7.00 +Jan Kukliński (greg. 14) P P
  8.30 +Teresa Krupa – w dniu imienin N P
  8.30 +Kazimierz Stromski – 2 rocz. śmierci K
18.00 +Władysław Trociuk K P
Wtorek

15.10.

  7.00 +Jan Kukliński (greg. 15) K K
  8.30     +Jadwiga, +Leon, +Piotr N K
  8.30     +Leszek Kołakowski – w miesiąc po śmierci P
18.00 W intencjach misyjnych i Koła Misyjnego K P
Środa 

       16.10.

  7.00 O Boże błogosławieństwo dla Jadwigi P P
  8.30 +Jadwiga K P
  8.30 +Jan Kukliński (greg. 16) P
18.00 +Edward Sikorski–w 11rocz. śm oraz o zdrowie dla Aurelii Sikorskiej N K
Czwartek 

17.10.

  7.00 +mąż Feliks, ++rodzice, ++rodzeństwo  z obojga stron N N
  8.30 ++rodzice: Władysława(ona) i Franciszek Pelc oraz Marianna i Paweł Kerl K N
  8.30 +Zofia Daniszewska –w miesiąc po śmierci  P
18.00 +Jan Kukliński (greg. 17) P K
Piątek

18.10.

  7.00 ++rodzice: Krystyna i Henryk (on) Korzeniowscy N N
  8.30  +Stanisław(on) Jaguścik – w 2 rocz. śmierci P K
  8.30 O zdrowie i wszelkie łaski dla Urszuli Góral N
18.00 +Jan Kukliński (greg. 18) K P
      Sobota

       19.10.

 

  7.00 O zdrowie i zgodę w rodzinie P P
  8.30 +Jan Kukliński (greg. 19) N P
18.00 ++rodzice i ++ rodzeństwo z rodziny Rakowskich i Kurowslkich K N
Niedziela 20.10.   7.00 +Jan Kukliński (greg. 20) K N
  8.30 +Benedykt Mundlaf, ++rodzice i ++rodzeństwo z obojga stron N K
10.00 Suma – za Parafian K N
11.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące N K
13.00 +Jadwiga i +Henryk Wyrzykowscy

Chrzest św.: Barbara Danuta Czaja

K N
18.00 +Franciszek Czołba N K

~ INTENCJE MSZALNE ~ 06.10.2019 – 13.10.2019 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela 06.10.   7.00 +Jan Kukliński (greg. 6) P N
  8.30 +Eugeniusz Kubiesa – w 1 rocz. śmierci N K
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 +Janina Miętka – z okazji urodzin oraz ++ z rodziny Miętkich N P
11.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski  dla Renaty i Łukasza z okazji 12 rocz. ślubu oraz dla Łucji i Antoniny z okazji urodzin K
13.00 +Maria Wołowska; Magdalena Kowalska i ++ z rodziny Lachowicz P K
18.00 +Leon Hoppa K P
Poniedziałek

07.10.

  7.00 +Jan Kukliński (greg. 7) K K
  8.30 +Jan Demkowski P K
  8.30 O zdrowie i wszelkie łaski dla Urszuli Góral K
18.00 +Mirosław Kuntze – w 1 rocznicę śmierci N P
Wtorek

08.10.

  7.00 +Jan Kukliński (greg. 8) N N
  8.30     +Krzysztof K N
18.00 +Barbara i +Adam oraz ++ rodzice z obojga stron P K
Środa 

       09.10.

  7.00 O pomoc w pokonaniu trudnych spraw rodzinnych P P
  8.30 +Jan Kukliński (greg. 9) K P
18.00 Zbiorowa: 1) O zdrowie, dary Ducha Św. i Boże prowadzenie dla syna z rodziną; 2) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, dary Ducha Św. i powrót dla pełni sił dla Anny; 3) Dziękczynna za przeżyte wakacje wraz z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej; 4) Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, zdrowie dla Bożeny – w 85 rocz. urodzin oraz za ++Jadwigę i Michała;5) + Genowefa Stec – w 85 rocz. urodzin N K
Czwartek 

10.10.

  7.00 +Jan Kukliński (greg. 10) N N
  8.30 +Anna Pakuła – w 5 rocz. śmierci P N
  8.30 +Jan Pilarski – w miesiąc po śmierci K
18.00 O zdrowie i Boża opiekę dla Aleksandry Dickinson z okazji 2-giej rocznicy urodzin N P
Piątek

11.10.

  7.00 +Jan Kukliński (greg. 11) K K
  8.30  +Andrzej – w rocznicę śmierci P K
  8.30 +Kazimiera (ona) Kukieła – w miesiąc po pogrzebie N
18.00 +Zygmunt Młodzieniewski i ++rodzice i rodzeństwo z obojga stron K N
      Sobota

       12.10.

 

  7.00 +Anna i +Franciszek Ruszkowscy P P
  8.30 +Zenobia Wojtaś oraz o Boże błogosławieństwo dla Edmunda K N
  8.30 +Jan Kukliński (greg. 12) P
18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące K N
Niedziela 13.10.   7.00 O Boże błogosławieństwo dla Elżbiety i Sylwestry N K
  8.30 +Antoni, +Marta, +Paweł Niebodajew oraz Bronisława (ona) Fryling K P
  8.30 +Jan Kukliński (greg. 13) N
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. i zdrowie dla Bogumiły i Mirosława Mieszczańskich z okazji 30-rocz. ślubu oraz o potrzebne łaski całej rodziny i za++Urszulę i Jana Tłoczyńskich N K
13.00 +Tomasz Górka – w 12 rocz. śm, oraz o Boże błog. i potrzebne łaski dla Walerii z okazji urodzin K P
18.00 O rychły triumf Niepokalanego Serca NMP P N

~ INTENCJE MSZALNE ~ 29.09.2019 – 06.10.2019 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela 29.09.   7.00 +Michał oraz za ++ z rodziny z obojga stron P N
  8.30 +Józefa (ona) i +Jan Szymańscy N K
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 +Andrzej – w 9 rocz. śmierci N P
11.30 +Władysław Trociuk (greg. 29) K
13.00 +Cecylia Skodowska P N
18.00 +Piotr Zabielski K P
Poniedziałek

30.09.

  7.00 +Stanisław (on) –w 6 r. śm. i Jego ++ rodzice N N
  8.30 +Bronisława (ona ) Szypulska P N
18.00 +Helena Skierka–w 1 r. śm., oraz ++rodzice i krewni z obu stron K P
18.00 +Władysław Trociuk (greg. 30) N
Wtorek

01.10.

  7.00 +Jan Kukliński (greg 1.) K K
  8.30 O zdrowie i Boże błog. dla Teresy z okazji imienin N K
  8.30     +Czesław (on) Dudzik – w 1 rocz. śmierci P
18.00 ++rodzice z obojga stron i ++rodzeństwo P K
Środa 

       02.10.

  7.00 +Jan Kukliński (greg 2.) P P
  8.30 +Ks. Kan. Jerzy Główczewski K P
  8.30 +Danuta Kowalczyk N
18.00 +Pelagia, ++rodzice i ++rodzeństwo P N
Czwartek 

03.10.

  7.00 +Natalia Drobińska –w 7 rocz. śmierci K K
  8.30 +Wojciech –w 2 rocz. śmierci K N
  8.30 +Jan Kukliński (greg 3.) P
18.00 Dziękczynna za Intronizację NSPJ z prośbą o Jej dobre owoce w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość Kapłanów N K
Piątek

04.10.

  7.00 ++ teściowie: Wanda i Stanisław(on) P P
  8.30  +Monika, +Stefan, +Tadeusz, +Małgorzata P W
16.30 +Jan Kukliński (greg 4.) N W
18.00 ++rodzice:Wacław i Zofia; +brat Józef i ++dziadkowie z obu str. K W
      Sobota

       05.10.

 

  7.00 W intencji wynagradzającej Niepok. Sercu NMP N N
  8.30 W intencji Żywego Różańca św. P N
  8.30 +Jan Kukliński (greg 5.) K
14.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski  i zdrowie dla Teresy Grochowalskiej – z okazji 90-tych urodzin P
15.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Krystyny i Jerzego z okazji 50-rocz. ślubu i z okazji urodzin Jerzego  (klęczniki) P
18.00 +Genowefa i +Jerzy Boniczewscy N K
Niedziela 06.10.   7.00 +Jan Kukliński (greg 6.) P N
  8.30 +Eugeniusz Kubiesa – w 1 rocz. śmierci N K
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 +Janina Miętka – z okazji urodzin oraz ++ z rodziny Miętkich N P
11.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski  dla Renaty i Łukasza z okazji 12 rocz. ślubu oraz dla Łucji i Antoniny z okazji urodzin K
13.00 +Maria Wołowska; Magdalena Kowalska i ++ z rodz.Lachowicz P K
18.00 +Leon Hoppa K P

~ INTENCJE MSZALNE ~ 22.09.2019 – 29.09.2019 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela 22.09.   7.00 +Władysław Trociuk (greg. 22) N K
  8.30 ++rodzice: Stanisława (ona) i Albin N K
  8.30 +Pelagia Lesner – w 23 r.śm., +Władysław i +Włodzimierz oraz o Boże błog. i zdrowie dla rodziny K
10.00 Suma – za Parafian K N
11.30 +Massimiliano Diana (on) N K
13.00 + Jan, +Zygmunt i +Anna Brzezińscy K N
18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące N K
Poniedziałek

23.09.

  7.00 O uzdrowienie i miłosierdzie dla Wiesława K K
  8.30 +Tadeusz Zawiślak – w 7 rocz. śm. P K
18.00 +Władysław Trociuk (greg. 23) N P
Wtorek

24.09.

  7.00 +Władysław Trociuk (greg. 24) N N
  8.30 ++rodzice: Łucja i Stefan Derlacz oraz Eugenia i Józef Zdrodowscy K N
  8.30     +Klara Grzybek P
18.00 +Zygmunt Kruszyniak P K
Środa 

       25.09.

  7.00 +Władysław Trociuk (greg. 25) P P
  8.30 +Stefan Antczak – w 3 rocz. śmierci K P
18.00 +Stanisław (on) Cieślak – w 21 rocz. śmierci N P
18.00 Zbiorowa: 1)O zdrowie, dary Ducha Św. i Boże prowadzenie dla syna z rodziną; 2)O Boże błog. i szczęśliwą operację dla Bożeny K
Czwartek 26.09.   7.00 +Władysław Trociuk (greg. 26) K K
  8.30 O Boże błog.,zdrowie dla Zygmunta oraz za +Annę – w 65 rocz. ślubu P K
18.00 +Maurycy – 14 rocz. śmierci N P
Piątek

27.09.

  7.00 +Władysław Trociuk (greg. 27) N N
  8.30  +Franciszka (ona), +Augustyn, +Antoni, +Paweł P N
18.00 +Wincenty Zabielski K P
      Sobota

       28.09.

 

  7.00 +Ks. Lech Stasiewski P P
  8.30 +Władysław Trociuk (greg. 28) N P
  8.30 +Michał Plejewski – z okazji imienin K
18.00 +Helena, +Tadeusz, +Józef (on) N K
Niedziela 29.09.   7.00 +Michał oraz za ++ z rodziny z obojga stron P N
  8.30 +Józefa (ona) i +Jan Szymańscy N K
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 +Andrzej – w 9 rocz. śmierci N P
11.30 +Władysław Trociuk (greg. 29) K
13.00 +Cecylia Skodowska P N
18.00 +Piotr Zabielski K P

~ INTENCJE MSZALNE ~ 15.09.2019 – 22.09.2019 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela 15.09.   7.00 +Zofia Urban – w 4 r. śm. oraz ++ z całej rodziny: Skuriat, Umpirowicz i Pietuszko P K
  8.30 +Antoni Niebodajew – w 5 rocz. śmierci N P
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 O zdrowie, Boża opiekę i błogosławieństwo dla Adriana N P
13.00 +Irena Bruska – w rocz. śm. i +Alfons Bruski K K
13.00 +Władysław Trociuk (greg. 15) N
18.00 +Zbigniew, Marianna, +Konstanty K N
Poniedziałek

16.09.

  7.00 +Władysław Trociuk (greg. 16) N N
  8.30 +Alfons Kasperowicz K N
  8.30 +Piotr Mika – w miesiąc po pogrzebie P
18.00 W intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci P K
Wtorek

17.09.

  7.00 +Helena, +Stanisław, +Joanna, +Brunon P P
  8.30 +Tadeusz Wiśniewski, ++rodzice z obojga stron, ++rodzeństwo i ++krewni N P
18.00     W intencjach misyjnych i Koła Misyjnego K N
18.00 +Władysław Trociuk (greg. 17) P
Środa 

       18.09.

  7.00 +Władysław Trociuk (greg. 18) P P
  8.30 +Feliks i +Genowefa oraz +Barbara i +Jarosław K P
18.00 Zbiorowa: 1)O Boże prowadzenie, dary Ducha Św. i zdrowie dla syna z rodziną; 2)Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. dla Beaty i Rafała – w 15 r. ślubu; 3)+Anna Peplińska; 4) +Janina Stenka N K
Czwartek 19.09.   7.00 +Władysław Trociuk (greg. 19) N N
  8.30 +Gerard Kowalewski – w 30 dni po pogrzebie K N
18.00 +Zbigniew Kortas – w 10 rocz. śmierci N K
Piątek

20.09.

  7.00 +Władysław Trociuk (greg. 20) K K
  8.30  +Jan; ++rodzice i ++rodzeństwo N K
18.00 +Wacław – 15 r.śm.; ++++rodzice z obojga str.,++dziadkowie i ++rodzeństwo K N
      Sobota

       21.09.

 

  7.00 +Stefan i +Alina oraz +Zofia, +Ewa, +Andrzej N N
  8.30 +Sławomir Możdzanowski i +Czesław K N
  8.30 +Władysław Trociuk (greg. 21) N
18.00 +Mieczysław Gałęzewski K N
Niedziela 22.09.   7.00 +Władysław Trociuk (greg. 22) N K
  8.30 ++rodzice: Stanisława (ona) i Albin N K
  8.30 +Pelagia Lesner – w 23 r.śm., +Władysław i +Włodzimierz oraz o Boże błog. i zdrowie dla rodziny K
10.00 Suma – za Parafian K N
11.30 +Massimiliano Diana (on) N K
13.00 + Jan, +Zygmunt i +Anna Brzezińscy K N
18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące N K

~ INTENCJE MSZALNE ~ 08.09.2019 – 15.09.2019 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela 08.09.   7.00 +Władysław Trociuk (greg. 8) P N
  8.30 +Stanisław Chyła N K
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące  N K
13.00 ++ z rodziny: Wołowskich, Skowronek oraz Marian Skowroński

Chrzest św.: Tadeusz Leszek Mitura

K P
13.00 +Eugeniusz N
18.00 +Bogdan i +Krzysztof Warlikowscy i +Stanisław Siedlikowski oraz ++babcie i ++dziadkowie z obojga stron K P
Poniedziałek

09.09.

  7.00 +Władysław Trociuk (greg. 9) N N
  8.30 +Mieczysław – w 44 rocz. śm i +Jego żonę Halinę P N
  8.30 +Gertruda Kurowska i +Bożena Buksza N
18.00 +Antoni Zabielski K P
Wtorek

10.09.

  7.00 ++kuzyni:Marian, Aleksander i Ireneusz–int od Grzegorza z rodziną P P
  8.30 Dziękczynna z prośbą o dalszą opiekę Pana Boga dla Zofii – z racji 80-tych urodzin K N
  8.30   +Tadeusz Wykowski – w miesiąc po śmierci P
18.00 +Władysław Trociuk (greg. 10) N K
Środa 

       11.09.

  7.00 +Władysław Trociuk (greg. 11) K K
  8.30 +Czesława (ona) Robak –w 29 r. śm.; +brat Stanisław; +siostra Teresa; ++rodzice z obojga stron i dusze w czyśćcu cierpiące P K
18.00 O Boże błog. i potrzebne łaski dla nowożeńców Ewy i Tomasza Gajewskich – w miesiąc po ślubie N P
Czwartek 12.09.   7.00 +Władysław Trociuk (greg. 12) N N
  8.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, dary Ducha Św., opiekę Matki Boskiej dla Anny – z okazji urodzin K P
18.00 +Piotr Flaga – w 18 rocz. śm. oraz ++dziadkowie z obojga stron K N
18.00 +Czesław (on) Klęka – w 2 rocz. śm i za ++Jego rodziców P
Piątek

13.09.

  7.00 +Władysław Trociuk (greg. 13) K K
  8.30 +Hilary Marchlewski, ++rodzice z obojga stron oraz +brat Stanisław, +siostra Halina i +siostrzeniec Stanisław N K
19.00 O rychły triumf  Niepokalanego Serca NMP P N
      Sobota

       14.09.

 

  7.00 +mama Stefania – w 19 rocz. śmierci  P P
  8.30 +Leon – w 75- rocz. śm., +Maria, +Stefan N K
  8.30 ++rodzice: Leokadia – w rocz. śm. i Klemens Samp P
18.00 +mąż Michał – w 2 rocz. śm. i Jego ++ rodzice: Józefa i Michał K P
18.00 +Władysław Trociuk (greg. 14) N
Niedziela 15.09.   7.00 +Zofia Urban – w 4 r. śm. oraz ++ z całej rodziny: Skunak, Umpirowicz i Pietruszko P K
  8.30 +Antoni Niebodajew – w 5 rocz. śmierci N P
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 O zdrowie, Boża opiekę i błogosławieństwo dla Adriana N K
13.00 +Irena Bruska – w rocz. śm. i +Alfons Bruski K P
13.00 +Władysław Trociuk (greg. 15) N
18.00 +Zbigniew, Marianna, +Konstanty K N