~INTENCJE MSZALNE~ 07.11.2021 – 14.11.2021

Godz.IntencjaMK
Niedziela07.11.
  7.00+Bogdan Warlikowski – w 4 rocz. śmierciPN
  8.30++ z rodziny: Łukaszewiczów i WojewódkówNP
10.00Suma – za ParafianPK
10.00+Jacek Soliwoda (greg. 1)K
11.30+Stefania Krzewińska –w rocz. śmierciNP
11.30+Małgorzata Kowalska (greg.5)K
13.00Za dusze w czyśćcu cierpiące / Chrzest św.: Maja PtachKN
18.00+Edwarda (ona ) ŻukowskaNK
Poniedziałek 08.11.
  7.00+Maria, +Piotr, +Bolesław i +JanNN
  8.30+Jacek Soliwoda (greg. 2)PN
  8.30+Małgorzata Kowalska (greg.6)K
18.00+Helena, +Justyna i ++dziadkowie z obojga stronPK
Wtorek 09.11.
7.00+Małgorzata Kowalska (greg.7)PP
8.30+Jacek Soliwoda (greg. 3)KP
18.00+Jan JachlewskiNK
Środa          10.11.
  7.00+Jacek Soliwoda (greg. 4)KK
  8.30+GenowefaPK
18.00+Małgorzata Kowalska (greg.8)NK
Czwartek11.11.
  7.00++ z rodziny: Żurek i JastrzębskichNN
  7.00+Małgorzata Kowalska (greg.9)K
  8.30Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, zdrowie dla Marcina – z okazji imieninPN
  8.30+Jacek Soliwoda (greg. 5)K
18.00O Boże błog. dla Renaty i rodziny oraz +Aleksander (on) PK
Piątek 12.11.
  7.00+Jacek Soliwoda (greg. 6)PP
  8.30O Boże błog., opiekę MB i potrzebne łaski na co dzień oraz zdrowie dla Renaty – z okazji imieninNP
  8.30+Małgorzata Kowalska (greg.10)K
18.00+Andrzej Kupczyk – 2 rocz. śmierciNK
Sobota 13.11.
  7.00+Irena Kamińska oraz ++rodzice z obojga stronKK
  7.00+Jacek Soliwoda (greg. 7)N
  8.30+Marta, +Alfons i +Roman DąbrowscyPP
  8.30+Maria Szuta – 4 rocz. śmierciN
  8.30+Małgorzata Kowalska (greg.11)K
18.00O rychły triumf Niepokalanego Serca NMPPK
Niedziela14.11.
  7.00Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, zdrowie dla syna Macieja – z okazji urodzinPN
  8.30+Wiktoria, +Wojciech i +Leszek LipowiczNP
  8.30+Małgorzata Kowalska (greg.11)K
10.00Suma – za ParafianPN
10.00+Jacek Soliwoda (greg. 8)K
11.30+Helena JachlewskaNP
13.00Za dusze w czyśćcu cierpiącePK
18.00+Eleonora Sadowska – 10 rocz. śm. oraz ++z rodziny SadowskichKN

~INTENCJE MSZALNE~ 31.10.2021 – 07.11.2021

Godz.IntencjaMK
Niedziela 31.10.
  7.00Dziękczynna za 25-lat działalności firmy z prośbą o Boże prowadzenie w dalszej działalnościPN
  8.30++rodzice: Marta i Augustyn Rompa, ++bracia: Władysław, Klemens, Augustyn; ++siostry: Halina i Bronisława; ++teściowie: Michał i Marta Wiczkowscy oraz żona Teresa RompaKP
10.00Suma – za ParafianPK
11.30++ z rodziny: Cieślak i KowalskichNP
13.00++ z rodziny: Jabłońskich, Kowalskich, Bielińskich i MazurKN
18.00+Bronisław Poterała –w 1 rocz. śmierciNK
Wszystkich Świętych 01.11.
  7.00++rodzice chrzestni z obojga stron oraz +Wiktoria i +PawełPN
  8.30+Maria, +Leon, +Stefan i ++rodziceNP
10.00Suma – za ParafianPK
11.30++z rodziny: Maryniewskich, Asztemborskich, Chmielewskich, RudzińskichNP
13.00+Stanisław Meronk – w rocz. śmierciKN
18.00+Michał Gil -46 rocz. śmierciK
Wszystkich Wiernych Zmarłych 02.11.
7.00+Salomea Jereczek, +Zofia Reszka, +Alojzy Jereczek, +Jan WoźniakNK
8.30ZBIOROWA ZA ZMARŁYCHPKN
17.00+Konstancja -37 rocz. śmierciNP
18.00ZBIOROWA ZA ZMARŁYCHPKK
Środa 03.11.
  7.00Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski dla Karoliny – na progu dorosłościPP
  8.30+Ks. Kan. Jerzy Główczewski i +Ks. Kan Wiesław StolcNP
  8.30+Małgorzata Kowalska (greg.1)K
18.00Zbiorowa:1)O szczęśliwą operację dla Haliny;2) +Fryderyk KowalskiNK
Czwartek 04.11.
  7.00O nowe i święte powołania kapłańskie i zakonneNN
  8.30++ z rodziny: Ratyńskich i KAROLPK
  8.30+Małgorzata Kowalska (greg.2)K
18.00Dziękczynna za Intronizację NSPJ z  prośbą o Jej dobre owoce w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość dla kapłanówPK
Piątek 05.11.
  7.00+Norbert Kalwasiński – 1 rocz. śmierciPP
  8.30+Małgorzata Kowalska (greg.3)NP
  8.30+Władysław (on) Nowociński -32 rocz. śm.  oraz +Tadeusz, +Genowefa i +SylwiaK
16.30+Karolina i +Alojzy Chrobak oraz +Leon i +Anna WójcikNW
18.00++rodzice, ++rodzeństwo, +syn, +AnnaKW
Sobota 06.11.
  7.00W intencji wynagradzającej Niepok. Sercu NMPNP
  7.00+Małgorzata Kowalska (greg.4)K
  8.30W intencji Wspólnoty Żywego Różańca św.PN
  8.30+Andrzej Rajchert – 1 rocz. śmierciK
18.00Dziękczynna z prośbą o BB, opiekę MB, potrzebne łaski  i zdrowie dla Ks. Proboszcza Wiesława – z ok. urodzinPK
Niedziela 07.11.
  7.00+Bogdan Warlikowski – w 4 rocz. śmierciPN
  8.30++ z rodziny: Łukaszewiczów i WojewódkówNP
10.00Suma – za ParafianPK
10.00+Jacek Soliwoda (greg. 1)K
11.30+Stefania Krzewińska –w rocz. śmierciNP
11.30+Małgorzata Kowalska (greg.5)K
13.00Za dusze w czyśćcu cierpiące / Chrzest św.: Maja PtachKN
18.00+Edwarda (ona ) ŻukowskaNK

~INTENCJE MSZALNE~ 24.10.2021 – 31.10.2021

Niedziela 24.10.
  7.00+Piotr Smogorzewski (greg.24)PN
  8.30Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog, potrzebne łaski i zdrowie w rodzinie oraz za +PiotrKP
10.00Suma – za ParafianPK
11.30+Tadeusz Rajchert oraz +Arkadiusz  i  +AndrzejNP
13.00Za dusze w czyśćcu cierpiąceKN
18.00+Jan Bistran i ++rodzice z obojga stronNK
Poniedziałek 25.10.
  7.00+Jan KruszyńskiKK
  8.30+Piotr Smogorzewski (greg.25)PK
18.00+Benedykt Mudlaf oraz ++rodzice i rodzeństwo z obojga stronNP
Wtorek 26.10.
  7.00O uwolnienie z opętania córki EwyNN
  8.30+Piotr Smogorzewski (greg.26)KN
18.00+Tadeusz Strzelecki, ++rodzice z obojga stron oraz ++krewniPK
Środa 27.10.
  7.00+Piotr Smogorzewski (greg.27)PP
  8.30+Mieczysław KrajewskiNP
18.00Zbiorowa: 1) +Krystyna Blok (mama ks. Marcina)KN
  Czwartek 28.10.
  7.00+Piotr Smogorzewski (greg.28)NN
  8.30+Tadeusz KAROLKN
18.00+Tadeusz Jawień – z ok. imieninPP
18.00Dziękczynna z prośbą o Boże błog, potrzebne łaski, opiekę MB, zdrowie dla Ewy i Bolesława z ok. 60-rocznicy ślubuK
Piątek 29.10.
  7.00+Jadwiga WaśkoKK
  8.30+Piotr Smogorzewski (greg.29)PK
18.00+Janina Kowalska – 41 rocz. śmierciNP
Sobota 30.10.
  7.00+Piotr Smogorzewski (greg.30)PP
  8.30+Salomea Jereczek,+Zofia Reszka, +Alojzy Jereczek, +Jan WoźniakNP
18.00++rodzice: Marianna i JanKP
Niedziela 31.10.
  7.00Dziękczynna za 25-lat działalności firmy z prośbą o Boże prowadzenie w dalszej działalnościPN
  8.30++rodzice: Marta i Augustyn Rompa, ++bracia: Władysław, Klemens, Augustyn; ++siostry: Halina i Bronisława; ++teściowie: Michał i Marta Wiczkowscy oraz żona Teresa RompaKP
10.00Suma – za ParafianPK
11.30++ z rodziny: Cieślak i KowalskichNP
13.00++ z rodziny: Jabłońskich, Kowalskich, Bielińskich i MazurKN
18.00+Bronisław Poterała –w 1 rocz. śmierciNK

~INTENCJE MSZALNE~ 17.10.2021 – 24.10.2021

Godz.IntencjaMK
Niedziela 17.10.
  7.00+Małgorzata Kowalska – intencja od rodziny LewandowskichPK
  8.30+Antoni, +Marta, +Paweł Niebodajew oraz Bronisława(ona) FruhlingNP
  8.30+Piotr Smogorzewski (greg.17)K
10.00Suma – za ParafianPN
11.30+Władysława(ona) i +Franciszek Pelc oraz +Maria i +Paweł KerlNK
13.00Za dusze w czyśćcu cierpiącePN
18.00+Henryk Wyrzykowski – w 57 rocz. śmierci i +JadwigaKP
Poniedziałek 18.10.
  7.00+Piotr Smogorzewski (greg.18)KK
  8.30+Irena Uszko – intencja od sąsiadów w dniu imieninPK
18.00W intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej ŚmierciNP
Wtorek 19.10.
  7.00+Alicja Kasperowicz – o łaskę miłosierdzia Bożego i szczęście wieczne NN
  8.30+Piotr Smogorzewski (greg.19)KN
18.00W intencjach misyjnych i Koła MisyjnegoPK
Środa 20.10.
  7.00+Piotr Smogorzewski (greg.20)PP
  8.30++z rodziny: Sulewskich, Mitroszewskich i ZabielskichNP
18.00Zbiorowa: 1)Dziękczynna za modlitwę i zamawiane intencje Mszy św. z prośbą o Boże błog. dla wszystkich, którzy towarzyszyli mi w dniach mojej choroby; 2) O zdrowie dla żony Bożeny; 3)+Urszula i ++ z rodz. Lewandowskich; 4) +Maria, +Ludwik oraz ++z rodziny Kowalewskich i WielińskichKN
Czwartek 21.10.
  7.00+Piotr Smogorzewski (greg.21)NN
  8.30+Edyta i +Kazimierz Pestka oraz +Jadwiga i +Leon JankowscyPK
18.00++rodzice i ++rodzeństwo z rodziny: Rakowskich i KurowskichKP
Piątek 22.10.
  7.00Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski dla Karoliny – na progu dojrzałościNN
  8.30+Piotr Smogorzewski (greg.22)KN
18.00+Jan ChoduraPK
Sobota 23.10.
  7.00+Piotr Smogorzewski (greg.23)KK
  8.30+Gertruda, +Jan +PiotrPK
18.00+Waleria – 6 r. śm. i +Władysław (on) MicekNK
Niedziela 24.10.
  7.00+Piotr Smogorzewski (greg.24)PN
  8.30Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog, potrzebne łaski i zdrowie w rodzinie oraz za +PiotrKP
10.00Suma – za ParafianPK
11.30+Tadeusz Rajchert oraz +Arkadiusz  i  +AndrzejNP
13.00Za dusze w czyśćcu cierpiąceKN
18.00+Jan Bistran i ++rodzice z obojga stronNK

~INTENCJE MSZALNE~ 10.10.2021 – 17.10.2021

Godz.IntencjaMK
Niedziela 10.10.
  7.00+Piotr Smogorzewski (greg.10)KN
  8.30Za dusze w czyśćcu cierpiąceNK
10.00Suma – za ParafianKN
11.30Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski dla i zdrowie dla Kertisa – z okazji urodzinNK
13.00Dziękczynna z prośbą o Boże błog., opiekę MB i potrzebne łaski dla Bogumiły i Mirosława – z ok. 32-rocz. ślubu i Ich rodziny oraz za +Urszulę i +Jana Tłoczyńskich / Chrzest św.: Wiktoria BarszczewskaKN
18.00+Janina Mietka – w rocz. urodzin i ++z rodziny MiętkichNK
Poniedziałek11.10.
  7.00+Wanda i +Hubert RoszkowscyNN
  8.30+Piotr Smogorzewski (greg.11)KN
18.00+Andrzej – w rocznicę śmierciNK
Wtorek       12.10.
  7.00+Piotr Smogorzewski (greg.12)KK
  8.30++ z rodziny: Stępień i KwitlińskichNK
  8.30+Jerzy Nagórek – w miesiąc po śmierciK
18.00O Boże błog., potrzebne łasi i rozwój miłości dla Rozalii i Michała Szczygieł – w miesiąc poi ślubieNK
Środa        13.10.
  7.00+Piotr Smogorzewski (greg.13)NN
  8.30Dziękczynna za przeżyte lata z prośbą o Boże błog., zdrowie dla Róży i Mieczysława Piekarskich oraz dla całej Ich rodzinyKN
19.00O rychły triumf Niepokalanego Serca NMPPK
  Czwartek 14.10.
  7.00O Boże błog., opiekę MB dla Sylwestry oraz +ElżbietaNN
  8.30+Stanisław(on) Jaguścik oraz ++rodzice z obojga stron i ++braciaKN
18.00+Piotr Smogorzewski (greg.14)PK
Piątek 15.10.
  7.00+Teresa Krupa – w dniu imieninPP
  8.30+Jadwiga, +Leon, +PiotrNP
  8.30+Piotr Smogorzewski (greg.15)K
18.00+Wacław(on) Koch –I rocz. śmierci oraz +Waldemar Koch i +Marianna RudzińskaNK
Sobota 17.10.
  7.00+Piotr Smogorzewski (greg.16)PP
  8.30O Boże błog, opiekę MB dla JadwigiKP
  8.30+Hugo Paweł Rogowski – w miesiąc po pogrzebieN
18.00+Maria Wołowska, +Magdalena Kowalska i ++z rodziny LachowiczKN
Niedziela 17.10.
  7.00+Małgorzata Kowalska – intencja od rodziny LewandowskichPK
  8.30+Antoni, +Marta, +Paweł Niebodajew oraz Bronisława(ona) FruhlingNP
  8.30+Piotr Smogorzewski (greg.17)K
10.00Suma – za ParafianPN
11.30+Władysława(ona) i +Franciszek Pelc oraz +Maria i +Paweł KerlNK
13.00Za dusze w czyśćcu cierpiącePN
18.00+Henryk Wyrzykowski w 57rocz. śmierci i +JadwigaKP

~INTENCJE MSZALNE~ 03.10.2021 – 10.10.2021

Godz.IntencjaMK
Niedziela 03.10.
  7.00+Natalia DrobińskaPN
  8.30+Wojciech – w 4 rocz. śmierciNP
  8.30+Piotr Smogorzewski (greg.3)K
10.00Suma – za ParafianKN
11.30+Michał Plejewski – z okazji imieninNK
13.00Za dusze w czyśćcu cierpiąceKN
18.00Dziękczynna z prośbą o Boże błog., opiekę MB i potrzebne łaski dla Karoliny i Artura Pełka-w 1 rocz. ślubu oraz o zdrowie dla ich synkaPK
Poniedziałek 04.10.
  7.00+Piotr Smogorzewski (greg.4)PP
  8.30++rodzice: Zofia i Wacław; +brat Józef oraz dziadkowie z obu stronNK
  8.30+Anna Lubner – w miesiąc po śmierciP
18.00++Rodzice: Jadwiga i Ksawery Wentowscy oraz ++teściowie: Marianna i Bolesław ThomasKP
  Wtorek 05.10.
  7.00+Bogdan Żur – intencja od kuzynki Renaty i Krzysztofa Mika oraz od kuzyna Zbigniewa i Jolanty Knapek z rodzinąNN
  8.30+Jan Demkowski  i +Sabina DemkowskaKN
18.00+Piotr Smogorzewski (greg.5)PK
Środa  06.10.
  7.00+Leon Hoppe oraz +Agnieszka i +Stefan KałaKK
  8.30+ks. Kan Jerzy Główczewski i +ks. Kan Wiesław StolcNK
  8.30+Piotr Smogorzewski (greg.6)K
18.00Zbiorowa: 1)+Irena Chrzuszczyńska – w miesiąc po pogrzebie; dziękczynna za ocalenie z wypadku i za szczęśliwą operacjęNK
Czwartek 07.10.
  7.00O nowe i świete powołania kapłańskie, zakonne i misyjneNN
  7.00+Piotr Smogorzewski (greg.7)K
  8.30+Kazimierz Janus – w miesiąc po śmierciKK
18.00Dziękczynna za Intronizację NSPJ z prośbą o Jej dobre owoce w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanówNK
Piątek 08.10.
  7.00+Piotr Smogorzewski (greg.8)KK
  8.30+Agnieszka, +Marian,+Jan, +Jerzy, +Edmund,+Grzegorz, +AugustynNK
18.00+Jan WojnarNK
Sobota 09.10.
  7.00+Feliks i +Genowefa oraz +Stefan i +BarbaraNN
  8.30+Piotr Smogorzewski (greg.9)KN
18.00+Tomasz Górka – 14 rocz. śmierciKN
Niedziela 10.10.
  7.00+Piotr Smogorzewski (greg.10)KN
  8.30Za dusze w czyśćcu cierpiąceNK
10.00Suma – za ParafianKN
11.30Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski dla i zdrowie dla Kertisa – z okazji urodzinNK
13.00Dziękczynna z prośbą o Boże błog., opiekę MB i potrzebne łaski dla Bogumiły i Mirosława – z ok. 32-rocz. ślubu i Ich rodziny oraz za +Urszulę i +Jana Tłoczyńskich / Chrzest św.: Wiktoria BarszczewskaKN
18.00+Janina Mietka – w rocz. urodzin i ++z rodziny MiętkichNK

~INTENCJE MSZALNE~ 26.09.2021 – 03.10.2021

Godz.IntencjaMK
Niedziela 26.09.
  7.00+Stefan, +Alina, +Andrzej, +ZofiaPN
  8.30+Józefa (ona), +Jan i Antoni SzymańscyNK
10.00Suma – za ParafianPN
10.00+Zofia – w 6 rocz. śmierci  i +Walenty Urban oraz ++ z rodziny: Skuriat, Umpirowicz, Pietruszko, MichalczykK
11.30+Stanisław (on) Kozłowski (greg.26)NP
13.00Za dusze w czyśćcu cierpiącePN
18.00+Genowefa KwapiszKP
Poniedziałek27.09.
  7.00+Władysław (on) i ++rodziceKK
  8.30+Stanisław (on) Kozłowski (greg.27)NK
  8.30+Maurycy – 16 rocz. śmierciP
18.00Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Aleksandry i Krzysztofa Miszke – z ok. 25 rocznicy ślubuPN
18.00+Wincenty ZabielskiK
Wtorek       28.09.
  7.00+Bogdan Żur – intencja od siostry BarbaryNN
  8.30+Wanda Roszkowska – w miesiąc po śmierciPN
  8.30+Stanisław (on) Kozłowski (greg.28)K
18.00+Andrzej – 11 rocz. śmierciPK
Środa        29.09.
  7.00+Michał Plejewski – z okazji imieninPP
  8.30+Franciszka (ona) -21 rocz. śmierci, +Augustyn, +Antoni i +PawełNP
  8.30+Stanisław (on) Kozłowski (greg.29)K
18.00+Stanisław (on) Siedlkowski, +Teresa i +Czesław Krawczyk oraz +Ks. Władysław ZimnowodzkiNK
Czwartek 30.09.
  7.00+Stanisław (on), +Irena MirkowscyNN
  8.30+Stanisław (on) –7 rocz.śm. oraz +Franciszek i ++rodzice z obu stronPP
  8.30+Stanisław (on) Kozłowski (greg.30)K
18.00+Helena Skierka -3 rocz. śm. oraz ++rodzice z obojga stronPK
Piątek 01.10.
  7.00+Bogdan Żur – intencja od brata Janusza ŻurPN
  8.30+Telesfora i +Tadeusz KrasowscyNK
  8.30Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej,zdrowie dla Danuty i Zdzisława Marcińskich z racji 50-r. ślubuP
16.30+Piotr Smogorzewski (greg.1)NW
18.00Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Urszuli i Marcina – w 5 rocz. ślubuKW
Sobota 02.10.
  7.00W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMPNK
  8.30W intencji Wspólnoty Żywego Różańca ŚwiętegoPN
  8.30+Piotr Smogorzewski (greg.2)K
18.00+Cecylia SkodowskaKP
Niedziela 03.10.
  7.00+Natalia DrobińskaPN
  8.30+Wojciech – w 4 rocz. śmierciNP
  8.30+Piotr Smogorzewski (greg.3)K
10.00Suma – za ParafianKN
11.30+Michał Plejewski – z okazji imieninNK
13.00Za dusze w czyśćcu cierpiąceKN
18.00Dziękczynna z prośbą o Boże błog., opiekę MB i potrzebne łaski dla Karoliny i Artura Pełka-w 1 rocz. ślubu oraz o zdrowie dla ich synkaPK

~INTENCJE MSZALNE~ 19.09.2021 – 26.09.2021

Godz.IntencjaMK
Niedziela19.09
  7.00+Bogdan i +Krzysztof WarlikowscyPK
  8.30+Antoni Niebodajew – 7 rocz. śmierciNP
10.00Suma – za ParafianPN
10.00+Stanisław (on) Kozłowski (greg.19)K
11.30Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, opiekę MB i zdrowie dla Adriana Kowalskiego z ok. 24-urodzinNP
13.00+Massimiliano (on) DianaKN
18.00Dziękczynna za wszelkie łaskiNK
Poniedziałek20.09.
  7.00+Stanisław (on) Kozłowski (greg.20)KK
  8.30+Wacław i++rodzeństwo z obojga str.oraz ++z rodziny Leman i HinzNK
  8.30+Urszula Bacewicz-Zachorowska – w 1 rocz. śmierciP
18.00W intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej ŚmierciPN
Wtorek       21.09.
  7.00+Bogdan Żur – intencja od kuzynek: Lucyny, Ewy i Jadwigi RybarskichNN
  8.30+Stanisław (on) Kozłowski (greg.21)PN
  8.30O Boże błog., zdrowie dla Katarzyny i Heninga – w 3 rocz. ślubuK
18.00W intencjach misyjnych i Koła MisyjnegoKP
Środa        22.09.
  7.00+Bogdan Żur – intencja od ojca Mieczysława ŻurPP
  8.30+Brygida Ciechocińska – w miesiąc po śmierciNK
  8.30+Stanisław (on) Kozłowski (greg.22)K
18.00Zbiorowa: 1) Teresa Marczyńska – w I rocz. śmierciNK
  Czwartek23.09.
  7.00+Jan, Józefa (ona), Krystyna KapkaNN
  8.30+Mieczysław (on) Cegłowski – 2 rocz. śmierciPN
  8.30+Stanisław (on) Kozłowski (greg.23)K
18.00+Małgorzata Kowalska – z okazji 65-urodzinPK
Piątek 24.09.
  7.00+Gerard – w dniu imieninPP
  8.30+Stanisław (on) Kozłowski (greg.24)NP
  8.30+Hilary Marchlewski, ++rodzice z obojga str., +brat Stanisław, +siostra Halina, ++siostrzeńcy: Stanisław i ZbigniewK
18.00+Stanisław (on) Richert – w 1 rocz. śmierciNK
Sobota 25.09.
  7.00+Stefan Antczak – 5 rocz. śmierciKK
  8.30+Stanisław (on) CieślakPK
  8.30+Stanisław (on) Kozłowski (greg.25)N
18.00+Jan, +Zygmunt, +Anna BrzezińscyKN
Niedziela26.09.
  7.00+Stefan, +Alina, +Andrzej, +ZofiaPN
  8.30+Józefa (ona), +Jan i Antoni SzymańscyNK
10.00Suma – za ParafianPN
10.00+Zofia – w 6 rocz. śmierci  i +Walenty Urban oraz ++ z rodziny: Skuriat, Umpirowicz, Pietruszko, MichalczykK
11.30+Stanisław (on) Kozłowski (greg.26)NP
13.00Za dusze w czyśćcu cierpiącePN
18.00+Genowefa KwapiszKP

~INTENCJE MSZALNE~ 12.09.2021 – 19.09.2021

Godz.IntencjaMK
Niedziela 12.09.
  7.00+Bolesław oraz ++rodzice i ++bracia z obojga stronPK
  8.30Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, dary Ducha św., opiekę MB dla Anny – w dniu urodzinNP
10.00Suma – za ParafianPN
10.00+Stanisław (on) Kozłowski (greg.12)K
11.30Dziękczynna z prośbą o Boże błog., opiekę MB, potrzebne łaski, nawrócenie i zdrowie dla Pawła Kowalskiego – z ok. 37 urodzinNP
13.00+Michał Petlik – w 4 rocz. śm. oraz ++Jego rodzice: Józefa (ona) i MichałPN
13.00Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, opiekę MB na każdy dzień dla Teresy i Franciszka gwizdała – z ok. 50 rocz. ślubuK
18.00+Helena, +Tadeusz, +JózefNK
Poniedziałek 13.09.
  7.00+Bogdan Żur – intencja od Janiny i Stanisława BorkówKK
  8.30+Stanisław (on) Kozłowski (greg.13)NK
  8.30+Urszula Góral i Halina Kosecka oraz ++rodziceP
19.00O rychły triumf Niepokalanego Serca NMPPN
Wtorek       14.09.
  7.00+Bogdan Żur – intencja od brata Piotra z rodzinąNN
  7.00O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla MonikiP
  8.30+Leon, +Maria i ++z rodzinyPK
  8.30O światło Ducha św. i pomyślne rozwiązanie sprawyN
18.00+Stanisław (on) Kozłowski (greg.14)KP
Środa   15.09.
  7.00Krystyna i Jan SachettiPP
  8.30+Stanisław (on) Kozłowski (greg.15)KP
18.00Zbiorowa: 1)W intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci –   z racji odpustu; 2)O Boże błog.,potrzebne łaski, opiekę MB dla Damiana i Eweliny;NK
Czwartek 16.09.
  7.00+Stanisław (on) Kozłowski (greg.16)NN
  8.30+Alfons  i Halina Kasperowicz KP
18.00+Zofia Czołba – 1 rocz. śmierciPK
Piątek 17.09.
  7.00+Stanisław (on) Kozłowski (greg.17)KK
  8.30+Tadeusz oraz ++rodzice i krewni z obojga stronPK
18.00++Rodzice: Irena i Alfons BruscyNP
Sobota 18.09.
  7.00+Bogdan Żur – intencja od chrzestnej Zofii RybackiejPP
  8.30+Stanisław (on) Kozłowski (greg.18)PN
  8.30Dziękczynna  z prośbą o potrzebne łaski dla Sylwii i dzieckaK
18.00+Wojciech – 3 rocz. śmierciNK
Niedziela 19.09.
  7.00+Bogdan i +Krzysztof WarlikowscyPK
  8.30+Antoni Niebodajew – 7 rocz. śmierciNP
10.00Suma – za ParafianPN
10.00+Stanisław (on) Kozłowski (greg.19)K
11.30Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, opiekę MB i zdrowie dla Adriana Kowalskiego z ok. 24-urodzinNP
13.00+Massimiliano (on) DianaKN
18.00Dziękczynna za wszelkie łaskiNK

~INTENCJE MSZALNE~ 05.09.2021 – 12.09.2021

Godz.IntencjaMK
Niedziela 05.09.
  7.00+Zbigniew–4 rocz. śm.,++rodzice z obojga str.,++krewni i ++znajomiPN
  8.30+Halina KoseckaNP
10.00Suma – za ParafianPK
10.00+Stanisław (on) Kozłowski (greg.5)K
11.30+Marian Skowronek i ++ z rodziny: Wołowskich i SkowronekNP
13.00Za dusze w czyśćcu cierpiącePK
13.00Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski i zdrowie dla Bożeny i Juliusza Łaszcz – z ok. 40 rocznicy ślubuN
18.00+Ferdynand i +Barbara Rutkowscy oraz +Antoni PilchKN
Poniedziałek 06.09.
  7.00+Emil Bułat
  8.30+Ks. Wiesław Stolc – z okazji urodzin
  8.30+Stanisław (on) Kozłowski (greg.6)
18.00+Natalia, +Mieczysław, +Marianna i +Ludwik Gałęzewscy oraz +Apolonia i +Antoni Woźniak
Wtorek 07.09.
  7.00+Bogdan Żur – intencja od brata Piotra z rodziną
  8.30+Stanisław (on) Kozłowski (greg.7)
  8.30+Mieczysław Krajewski
18.00+Leonard i +Cecylia Falkowscy oraz ++ z rodz. Falkowskich, Modzelewskich i Sałkowskich
Środa  08.09.
  7.00+Jan Kobylański
  8.45+Stanisław (on) Kozłowski (greg.8)
  8.45O dary Ducha św. i potrzebne łaski dla Angeliki
18.00Zbiorowa: 1) +Rozalia Michalak i ++bracia; 2)+Henryk (on) Korzeniowski; +Krystyna Kasior-Korzeniowska,+Edmund Dybowski
  Czwartek 09.09.
  7.00++Bogdan Żur – intencja od Mateusza z rodziną
  8.30+Stanisław (on) Kozłowski (greg.9)
  8.30+Gertruda Kurowska–w11 rocz. śm. oraz Bożena Buksza–w 33 r. śm.
18.00+Antoni Zabielski
Piątek 10.09.
  7.00++Bogdan Żur – intencja od bratanicy Edyty z Żywca z rodziną
  8.30+Stanisław (on) Kozłowski (greg.10)
  8.30+Marianna Przybysz – w miesiąc po śmierci
18.00+Maria Woźniak oraz ++ z rodz. Woźniak i Borkowskich
Sobota 11.09.
  7.00Dziękczynna  z prośbą o Boże błog. dla Reginy i Jana Kriesel – z okazji 55 rocznicy ślubu
  8.30+Stanisław (on) Kozłowski (greg.11)
  8.30+Czesław Robak – w 31 rocz. śm., +brat Stanisław, +siostra Teresa, ++rodzice z obojga stron i ++dusze w czyśćcu cierpiące
16.30Msza św. ślubna: Michał-Rozalia
18.00O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Witolda Koseckiego
Niedziela 12.09.
  7.00+Bolesław oraz ++rodzice i ++bracia z obojga stron
  8.30Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, dary Ducha św., opiekę MB dla Anny – w dniu urodzin
10.00Suma – za Parafian
10.00+Stanisław (on) Kozłowski (greg.12)
11.30Dziękczynna z prośbą o Boże błog., opiekę MB, potrzebne łaski, nawrócenie i zdrowie dla Pawła Kowalskiego – z ok. 37 urodzin
13.00+Michał Petlik – w 4 rocz. śm. oraz ++Jego rodzice: Józefa (ona) i Michał
13.00Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, opiekę MB na każdy dzień dla Teresy i Franciszka gwizdała – z ok. 50 rocz. ślubu
18.00+Helena, +Tadeusz, +Józef