~ INTENCJE MSZALNE ~ 04.04.2021 – 11.04.2021 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela

Zmartwych-wstania

04.04.

  6.00 Suma – za Parafian P W
  8.30 +Sabina – 6 rocz. śm. i +Paweł oraz ++rodzice z obojga stron N
10.00 +Zofia Kowalska – w 1 rocz. śmierci P N
11.30 +Jerzy Jankowski – w 9 rocz. śmierci N K
13.00 +Jan – w 7 rocz. śm. i +Urszula Tłoczyńscy oraz ++ z rodziny K P
18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące (2) N P
Poniedziałek

Wielkanocny

05.04.

  7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące (3) K N
  8.30 Dziękczynno-błagalna w intencji wnuków: Agnieszki, Klaudii, Damiana, Kamila z prośbą o dary Ducha Świętego, mądrość Bożą i zdrowie P K
10.00 +Syn Adam – w 9 rocz. śmierci N P
11.30 O powrót do Kościoła i nawrócenie dla bliskich z rodziny P N
13.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej i zdrowie  dla Justyny Kowalskiej z okazji urodzin i imienin K P
18.00 + Mirosław Skowronek oraz + Bronisława(ona) i +Józef Wołowscy N
    Wtorek

       06.04.

  7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące (4) N N
  8.30 +Antonina, +Jerzy P N
  8.30 +Helena i +Władysław (on) Kapelsiewicz K
18.00 ++rodzice z obojga stron, ++dziadkowie i dusze w czyśćcu cierpiące K P
Środa 

       07.04.

  7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące (5) P P
  8.30 +Ks. Kan. Jerzy Główczewski i +Ks. Kan. Wiesław Stolc K P
  8.30 +Małgorzata Kowalska – int. od rodziny Guzowskich z Bukowiny Tatrzańskiej i Skupniów ze Stołowego N
18.00 Zbiorowa: 1) O dary Ducha Św., Boże prowadzenie i zdrowie dla syna z rodziną i Moniki; 2) O zdrowie i potrzebne łaski dla Augustyna (on) N K
  Czwartek

08.04.

  7.00 +mąż Edward, ++rodzice z obojga stron  i  ++rodzice chrzestni K K
  8.30 +Sylwia Olszowy -10 rocz. śm. oraz  Jej ++rodzice: Maria i Jan P N
  8.30 +Julia Pasieka – w miesiąc po śmierci K
18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące (6) N K
Piątek 

09.04.

  7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące (7) P P
  8.30 +Pelagia, +Ludwik(on), +Józef (on) i +Władysława (ona) N K
  8.30 +Bolesław Dziewa oraz +Jan Deroń P
18.00 +Longin(on) Pakowski – w 20 rocz. śmierci oraz ++rodzice K P
Sobota 

10.04

  7.00 O Boże błog. dla wnuków: Weroniki, Michała, Krzysztofa, Mikołaja, Aleksandra i Wiktorii N N
  8.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące (8) P N
  8.30 O pomyślny zabieg operacyjny dla Jolanty i szybki powrót do zdrowia K
18.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski i zdrowie dla Zofii z okazji  92-urodzin i brata Stanisława z okazji 94-urodzin  K N
Niedziela

Miłosierdzia

Bożego 

11.04.

  7.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog. potrzebne łaski oraz zdanie matury dla Wojciecha K P
  8.30 +Jacek Królikowski i + Antoni Niebodajew N P
10.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące (9) P N
11.30 +Jan Alfut – rocz. śmierci N K
13.00 Suma odpustowa– za Parafian C W
13.00 O Boże błog, potrzebne łaski dla Parafialnej Wspólnoty Bożego Miłosierdzia P
13.00 +Eugeniusz Kowalski G
18.00 O zgodę w rodzinie N K

~ INTENCJE MSZALNE ~ 28.03.2021 – 04.04.2021 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela

Palmowa

       28.03.

  7.00 ++teściowie: Marta i Cyprian oraz ++rodzeństwo P N
  8.30 +Benedykt Mudlaf N P
  8.30 +Alicja Kwapich (greg.28) rocz. śmierci K
10.00 Suma – za Parafian P W
11.30 +Jerzy, +Leszek, +Ryszard Mierzyński oraz +brat +siostra i ++rodzice z obojga stron N W
13.00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł.,potrzebne łaski dla Anny z ok 42-ur. K W
18.00 +Halina Kasperowicz (greg.28) N K
Wielki

Poniedziałek 29.03.

  7.00 +Halina Kasperowicz (greg.29) N N
  8.30 +Stanisław (on) Kwapisz P N
  8.30 +Alicja Kwapich (greg.29) K
18.00 +Zofia Tudorowska – w 5 rocz. śmierci P W
Wielki

Wtorek

       30.03.

  7.00 +Alicja Kwapich (greg.30) K K
  8.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące P N
  8.30 +Józefa (ona), +Piotr, +Sylwester Smogorzewscy K
18.00 +Halina Kasperowicz (greg.30) N W
Wielka

Środa 

       31.03.

  7.00 O nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne P P
  8.30 +Feliks, ++rodzice, ++rodzeństwo i ++dziadkowie z obojga stron N P
  8.30 Dziękczynna za łaski i dar życia z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej dla Mieczysława Piekarskiego z okazji 90-tych urodzin K
18.00 +Anna Myszke – w miesiąc po pogrzebie N W
Wielki

Czwartek

01.04.

17.00 Dziękczynna za Intronizację NSPJ z prośbą o Jej dobre owoce w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanów. P
17.00
17.00
19.00
19.00 +Maria – w 1 rocz. śmierci K
19.00 +Jerzy i +Bronisław Walczak N
Wlki. Piątek  

 02.04.

17.00

19.00

————————————————————————————————— N W
K W
Wielka Sobota 

03.04.

18.00 W intencji Wspólnoty Żywego Różańca św. P
18.00 K
18.00 N
20.00 +Kazimiera Cieślak – w 10 rocz. śmierci P
20.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące (1) K
20.00 N
Niedziela

Zmartwych-wstania

04.04.

  6.00 Suma – za Parafian P W
  8.30 +Sabina – 6 rocz. śm. i +Paweł oraz ++rodzice z obojga stron N
10.00 +Zofia Kowalska – w 1 rocz. śmierci P N
11.30 +Jerzy Jankowski – w 9 rocz. śmierci N K
13.00 +Jan – w 7 rocz. śm. i +Urszula Tłoczyńscy oraz ++ z rodziny K P
18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące (2) K P
Poniedziałek

Wielkanocny

05.04.

  7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące (3) K N
  8.30 Dziękczynno-błagalna w intencji wnuków: Agnieszki, Klaudii, Damiana, Kamila z prośbą o dary Ducha św.,mądrość Boża i zdrowie P K
10.00 +Syn Adam – w 9 rocz. śmierci N P
11.30 O powrót do Kościoła i nawrócenie dla bliskich z rodziny P N
13.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej i zdrowie  dla Justyny Kowalskiej z okazji urodzin i imienin K P
18.00 + Mirosław Skowronek oraz + Bronisława(ona) i +Józef Wołowscy N

 

~ INTENCJE MSZALNE ~ 21.03.2021 – 28.03.2021 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela

       21.03.

  7.00 +Jan Maryniewski – 13 rocz. śmierci P N
  8.30 +Pelagia i +Wacław oraz ++ z rodziny N P
  8.30 +Alicja Kwapich (greg.21) K
10.00 Suma – za Parafian P N
10.00 +Krzysztof Warlikowski – w 27 r. śm. oraz +ojciec Bogdan K
11.30 +Halina Kasperowicz (greg.21) N K
13.00 +Henryk Bogaj –  w 20 r. śmierci oraz +Anna Bogaj – w 7 r. śmierci N P
18.00 +Irena Osowska -1 rocz. śmierci K P
Poniedziałek 22.03.   7.00 +Halina Kasperowicz (greg.22) N N
  8.30 O Boże błog. dla Jadwigi i Jej rodziny P N
  8.30 +Alicja Kwapich (greg.22) K
18.00 ++rodzice i ++rodzeństwo z rodziny: Rakowskich i Kurowskich K P
Wtorek

       23.03.

  7.00 +Alicja Kwapich (greg.23) K K
  8.30 + mąż Józef i ++rodzice z obojga stron N K
  8.30 +Pola i +Wiktor Rogulscy P
18.00 +Halina Kasperowicz (greg.23) N K
Środa 

       24.03.

  7.00 +Halina Kasperowicz (greg.24) P P
  8.30 Dziękczynna z prośbą o Boże bł.,potrzebne łaski dla Julii z ok.20-uro P N
  8.30 +Alicja Kwapich (greg.24) K
18.00 Zbiorowa: 1)O dary Ducha św., Boże prowadzenie i zdrowie dla Syna z rodziną i Moniki; 2)+Jadwiga Kudelska -20 r. śm. oraz ++ z rodzin: Kudelskich, Stawickich i Opalińskich; 3)+Mirosław Giedrys -1 rocz. pogrzebu; 4)+Gertruda i +Jerzy Peta; +Marianna i+Franciszek  Petta; +Edmund Richert, +Henryk Czutkowski;5) +Genowefa Grul-kowska;6) +Tadeusz Kamma – 3 rocz. śm. oraz ++rodzice z obu stron N K
Czwartek

25.03.

  7.00 +Alicja Kwapich (greg.25) K K
  8.30 +Halina Kasperowicz (greg.25) N K
  8.30 +Marianna Paluszkiewicz – 10 rocz. śmierci oraz ++ rodzice P
18.00 +Jadwiga, +Eugeniusz i +Wacław Polak P K
Piątek  

 26.03.

  7.00 +Alicja Kwapich (greg.26) N N
  8.30 +Bożena Plackowska – 4 rocz. śmierci P N
  8.30 +Bronisława (ona) i +Stanisław (on) Syrówka K
18.00 +Halina Kasperowicz (greg.26) N K
20.00 Za uczestników Ekstremalnej Drogi Krzyżowej, w intencjach, które niosą tej nocy. Aby każdy odkrył relację z Panem Bogiem i stał się w sercu piękniejszym człowiekiem. P W
Sobota 

27.03.

  7.00 +Halina Kasperowicz (greg.27) P P
  8.30 +Andrzej Gula i ++rodzice z obojga stron N P
  8.30 +Alicja Kwapich (greg.27) K
18.00 +Maria Nowak, +Wacław – 11 rocz. śmierci,++ z rodziny Brejza oraz ++dziadkowie z obojga stron K N
Niedziela

Palmowa

28.03.

  7.00 ++teściowie: Marta i Cyprian oraz ++rodzeństwo P N
  8.30 +Benedykt Mudlaf N P
  8.30 +Alicja Kwapich (greg.28) K
10.00 Suma – za Parafian P W
11.30 +Jerzy, +Leszek, +Ryszard Mierzyński oraz +brat +siostra i ++rodzice z obojga stron N W
13.00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł.,potrzebne łaski dla Anny z ok 42-ur. K W
18.00 +Halina Kasperowicz (greg.28) K N

~ INTENCJE MSZALNE ~ 14.03.2021 – 21.03.2021 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela

       14.03.

  7.00 +Weronika i +Józef (on) Kriesel P K
  8.30 +Konstanty, +Weronika, +Bogumiła Unton N P
  8.30 +Alicja Kwapich (greg.14) K
10.00 Suma – za Parafian P N
10.00 W podziękowaniu za otrzymane łaski oraz z prośbą o zdrowie i błog. Boże dla rodziny Siedlikowskich K
11.30 +Halina Kasperowicz (greg.14) N K
13.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące / Chrzest św.: 1) Izabela Skrocka, 2)Karol Antoni Jarzyński P N
18.00 +Bonifacy -12 r. śm., ++rodzice z obojga str.; +Czesława (ona ) i +Jerzy Wiśniewscy oraz Wanda Kryształowicz i +Jerzy Wawrzyniak K P
Poniedziałek 15.03.   7.00 +Halina Kasperowicz (greg.15) N N
  8.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski , opiekę Matki Bożej, zdrowie dla Haliny – z ok. 80-tych urodzin P N
  8.30 +Alicja Kwapich (greg.15) K
18.00 W intencjach Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci P
Wtorek

       16.03.

  7.00 +Alicja Kwapich (greg.16) P P
  8.30 +Halina Kasperowicz (greg.16) N P
  8.30 +Stanisława (ona) Kwitek K
18.00 W intencjach misyjnych i Koła Misyjnego K N
Środa 

       17.03.

  7.00 +Halina Kasperowicz (greg.17) K K
  8.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej, zdrowie dla Eryki– z ok. 80-tych urodzin P N
  8.30 +Anna, +Emilia, + K
18.00 +Alicja Kwapich (greg.17) N K
Czwartek

18.03.

  7.00 +Alicja Kwapich (greg.18) N N
  8.30 +Józef Przytarski  N K
  8.30 +Aniela, +Felicja, +Jan, + Franciszek, + Krzysztof Pachulscy P
16.30 Ślub: Karolina i Piotr P
18.00 +Halina Kasperowicz (greg.18) K P
Piątek  

 19.03.

  7.00 +Halina Kasperowicz (greg.19) K K
  8.30 +Maria +Wojciech, +Stanisław (on), +Kazimierz, + Maria P K
  8.30 +Alicja Kwapich (greg.19) N
18.00 W intencji Parafialnej Wspólnoty Mężczyzn św. Józefa P K
18.00 +Józef Gronczewski – w rocz. urodzin oraz ++ z rodziny: Czapiewskich, +Gronczewskich i Miętkich N
Sobota 

20.03.

  7.00 +Ks. Kan. Bogdan Śliwa -1 rocz. śmierci P P
  8.30 +Halina Kasperowicz (greg.20) N P
  8.30 +Alicja Kwapich (greg.20) K
18.00 +Maria – rocz. śmierci N K
Niedziela

21.03.

  7.00 +Jan Maryniewski – 13 rocz. śmierci P N
  8.30 +Pelagia i +Wacław oraz ++ z rodziny N P
  8.30 +Alicja Kwapich (greg.21) K
10.00 Suma – za Parafian P N
10.00 +Krzysztof Warlikowski – w 27 r. śm. oraz +ojciec Bogdan K
11.30 +Halina Kasperowicz (greg.21) N K
13.00 +Henryk Bogaj –  w 20 r. śmierci oraz +Anna Bogaj – w 7 r. śmierci N P
18.00 +Irena Osowska -1 rocz. śmierci K P

~ INTENCJE MSZALNE ~ 07.03.2021 – 14.03.2021 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela

       07.03.

  7.00 +Tadeusz Krzewiński –rocz. śm oraz +Jerzy Oleś P K
  8.30 +Alicja Kwapich (greg.7) N P
  8.30 +Halina Kasperowicz (greg.7) K
10.00 Suma – za Parafian O N
11.30 +Tadeusz Kowalski –w 26 r. śm. oraz +Halina Rutkowska –w 1 r. śm. N K
13.00 O Boże błog., potrzebne łaski, światło Ducha św. dla Adriana – z  imienin P N
18.00 +Ludwik Cwynar – 7 r. śm oraz ++rodzice z obojga stron K P
Poniedziałek 08.03.   7.00 +Halina Kasperowicz (greg.8) N N
  8.30 +Hilary Marchlewski –19 r. śm. oraz rodzice z obojga stron O W
  8.30 +Alicja Kwapich (greg.8) P
18.00 +Stefan Młyński, +Gabriela Opajdowska N W
18.00 +Alicja Kiryluk-w miesiąc po śmierci K
Wtorek

       09.03.

  7.00 +Alicja Kwapich (greg.9) P P
  8.30 +Halina Kasperowicz (greg.9) O W
  8.30 O powrót do zdrowia Anny oraz z podziękowaniem i prośbą o potrzebne łaski dla personelu medycznego Szpitala Tropikalnego w Gdyni K
18.00 O Boże błog, potrzebne łaski, zdrowie dla Adriany Miętkiej z okazji urodzin z podziękowaniem za ocalenie życia i wsparcie dla wszystkich z rodziny Miętkich P W
18.00 +Teresa – miesiąc po śmierci N
Środa 

       10.03.

  7.00 +Halina Kasperowicz (greg.10) K K
  8.30 +Maciej – w 3 rocz. śmierci O W
  8.30 +Alicja Kwapich (greg.10) P
16.30 +Anna i +Leszek Stój N W
18.00 +Małgorzata Kowalska – w miesiąc po śmierci N W
Czwartek

11.03.

  7.00 +Stefan i +Agnieszka Kała oraz +Leon Hoppa N N
  8.30 +Gertruda – 46 rocz. śmierci oraz ++rodzeństwo P W
  8.30 +Alicja Kwapich (greg.11) K
11.00 W intencji chorych i starszych Parafian O W
18.00 +Halina Kasperowicz (greg.11) P W
20.00 +Marian Sikorski – w miesiąc po śmierci N W
Piątek  

 12.03.

  7.00 O Boże błog. dla Danuty i Zbigniewa oraz +Agnieszka, +Paulina +Gertruda P P
  8.30 +Halina Kasperowicz (greg.12) K N
  8.30 +Alicja Kwapich (greg.12) P
18.00 +Wiesław – w rocz. śmierci N P
Sobota 

13.03.

  7.00 +Halina Kasperowicz (greg.13) K K
  8.30 +Alicja Kwapich (greg.13) P K
  8.30 +Halina Kasperowicz –w 1 rocz. śm. i +Alfons Kasperowicz N
18.00 O rychły triumf Niepokalanego Serca NMP N K
Niedziela

14.03.

  7.00 +Weronika i +Józef (on) Kriesel P K
  8.30 +Konstanty, +Weronika, +Bogumiła Unton N P
  8.30 +Alicja Kwapich (greg.14) K
10.00 Suma – za Parafian P N
10.00 W podziękowaniu za otrzymane łaski oraz z prośbą o zdrowie i błog. Boże dla rodziny Siedlikowskich K
11.30 +Halina Kasperowicz (greg.14) N K
13.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące / Chrzest św.: 1)Izabela Skrocka,2)Rozalia Balcerzak, 3) P N
18.00 +Bonifacy -12 r. śm., ++rodzice z obojga str.; +Czesława (ona ) i +Jerzy Wiśniewscy oraz Wanda Kryształowicz i +Jerzy Wawrzyniak K P

~ INTENCJE MSZALNE ~ 28.02.2021 – 07.03.2021 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela

       28.02.

  7.00 +Antonina i +Piotr Maryniewscy oraz ++ z rodziny P N
  8.30 +Krystyna Lukowska (greg. 28) N K
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 +Waleria Górka (greg.30) N P
11.30 +Mirosław (on) Giedrys – 1 rocz. śmierci K
13.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące N K
18.00 ++Rodzice: Zdzisława (ona) i Jan Lewandowscy K P
Poniedziałek 01.03.   7.00 +Krystyna Lukowska (greg. 29) N N
  8.30 +Halina Kasperowicz (greg.1) P N
  8.30 +Alicja Kwapich (greg.1) K
18.00 +Helena i +Teofil Kośniccy N K
18.00 +Bolesław Dziewa – w miesiąc po pogrzebie P
Wtorek

       02.03.

  7.00 +Felicja, +Brunon, +Wiesław, +Tomasz K K
  7.00 +Alicja Kwapich (greg.2) P
  8.30 ++dziadkowie: Eleonora, Józef, Anna oraz +ciocia Ewa P N
  8.30 +Krystyna Lukowska (greg. 30) K
18.00 +Halina Kasperowicz (greg.2) N P
Środa 

       03.03.

  7.00 O nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne P P
  7.00 +Alicja Kwapich (greg.3) N
  8.30 +Halina Kasperowicz (greg.3) K N
  8.30 +Ks. Kan. Jerzy Główczewski i +Ks. Kan Wiesław Stolc P
18.00 Zbiorowa:1) O Boże błog, dla Jakuba i Jacka Krupa;  2) O Boże błog., potrzebne łaski dla członków 5 róży św. Józefa; 3) O dary Ducha św., Boże prowadzenie i zdrowie dla Syna z rodziną i Moniki; 4)+Maria Pawłowska – intencja od Parafian N K
Czwartek

04.03.

  7.00 +Halina Kasperowicz (greg.4) N N
  8.30 +Alicja Kwapich (greg.4) N P
  8.30 +Zdzisław Ratyński – 18 rocz. śmierci, ++z rodz. Ratyńskich i +Tadeusz KAROL K
18.00 W intencji Ks. Kazimierza – z okazji Imienin P N
18.00 Dziękczynna za Intronizację NSPJ z prośbą o Jej dobre owoce w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanów K
Piątek  

 05.03.

  7.00 +Alicja Kwapich (greg.5) K P
  8.30 +Jan Boniec – 6 rocz. śmierci P K
  8.30 +Marek Mircho – w miesiąc po śmierci N
16.30 +Halina Kasperowicz (greg.5) N W
18.00 +Jan Kuca – 17 rocz. śm. i +Urszula Stewa K W
Sobota 

06.03.

  7.00 W intencji wynagradzającej Niepok. Sercu NMP P N
  8.30 W intencji Wspólnoty Żywego Różańca św. N P
  8.30 +Alicja Kwapich (greg.6) K
18.00 +Halina Kasperowicz (greg.6) P K
Niedziela

07.03.

  7.00 +Tadeusz Krzewiński –rocz. śm oraz +Jerzy Oleś P K
  8.30 +Alicja Kwapich (greg.7) N P
  8.30 +Halina Kasperowicz (greg.7) K
10.00 Suma – za Parafian O N
11.30 +Tadeusz Kowalski –w26 r. śm. oraz +Halina Rutkowska –w 1 r. śm. N K
13.00 O Boże błog., potrzebne łaski, światło Ducha św. dla Adriana – z okazji imienin P N
18.00 +Ludwik Cwynar – 7 r. śm oraz ++rodzice z obojga stron K P

 

~ INTENCJE MSZALNE ~ 14.02.2021 – 21.02.2021 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela

       21.02.

  7.00 ++Rodzice: Margot i Józef (on) oraz +siostra Jadwiga P N
  8.30 +Wanda, +Leon, +Walenty, +Bronisława (ona) i +Piotr K P
  8.30 +Krystyna Lukowska (greg. 21) N
10.00 Suma – za Parafian P K
11.30 +Waleria Górka (greg.23) N P
11.30 +Edward Dejneka – w r. śm. i +Wojciech Drozdowski – w r. śm. K
13.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące P N
18.00 +Justyna Kawałek – w rocz. śmierci K P
Poniedziałek 22.02.   7.00 +Waleria Górka (greg.24) N N
  8.30 +Władysława (ona) i +Stanisław Kosewscy P N
  8.30 +Jan Strzelecki i +Helena Strzelecka K
18.00 +Krystyna Lukowska (greg. 22) P K
Wtorek

23.02.

  7.00 +Aleksander (on), +Elżbieta, +Mirosława (ona) oraz o Boże błog.,opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Aleksandra(on) K K
  8.30 +Krystyna Lukowska (greg. 23) P N
  8.30 + Zbigniew Bizewski – w miesiąc po pogrzebie K
18.00 +Waleria Górka (greg.25) N P
Środa 

       24.02.

  7.00 +Waleria Górka (greg.26) P P
  8.30 +Tadeusz KAROL K P
  8.30 +Krystyna Lukowska (greg. 24) N K
18.00 Zbiorowa:1)Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, zdrowie dla Macieja  – w dniu Imienin; 2) Z prośbą o Boże błog, i zdrowie dla Marii i Jej rodziców; 3)+Stanisława (on) Iwaszczuk oraz +Tadeusz; 4)Maria Pawłowska – intencja od Parafian N P
Czwartek

25.02.

  7.00 +Krystyna Lukowska (greg. 25) N N
  8.30 +Waleria Górka (greg.27) P N
  8.30 +Bogdan Kaluba – w miesiąc po pogrzebie K
18.00 +Feliks Skodowski P K
Piątek  

 26.02.

  7.00 +Waleria Górka (greg.28) K K
  8.30 Dziękczynna z prośbą o dalsze łaski dla Bożeny i Janusza – w rocz. ślubu P K
  8.30 +Renata Redzimska i +Maria Pawłowska – int. od IV Róży św. Antoniego N
18.00 +Krystyna Lukowska (greg. 26) N P
Sobota 

27.02.

  7.00 ++Z rodziny: Libuha i Bujanowskich P P
  8.30 +Waleria Górka (greg.29) N P
  8.30 +Jerzy Ledwoń – w miesiąc po pogrzebie K
18.00 +Krystyna Lukowska (greg. 27) K N
Niedziela

28.02.

  7.00 +Antonina i +Piotr Maryniewscy oraz ++ z rodziny P N
  8.30 +Krystyna Lukowska (greg. 28) N K
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 +Waleria Górka (greg.30) N P
11.30 +Mirosław (on) Giedrys – 1 rocz. śmierci K
13.00 Za dysze w czyśćcu cierpiące N K
18.00 ++Rodzice: Zdzisława (ona) i Jan Lewandowscy K P

~ INTENCJE MSZALNE ~ 14.02.2021 – 21.02.2021 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela

       14.02.

  7.00 +Kazimierz, +Janina i +Stanisław Asztembowscy oraz +Jerzy Rudziński K N
  8.30 +Waleria Górka (greg.16) N P
10.00 Suma – za Parafian P K
11.30 +Krystyna Mikołajczyk i +Marianna Sadowska N P
13.00 O Boże błog., potrzebne łaski, zdrowie, opiekę MB dla Magdy Mioskowskiej – z ok. 24 urodzin P K
18.00 +Krystyna Lukowska (greg. 14) K N
Poniedziałek 15.02.   7.00 +Waleria Górka (greg.17) N N
  8.30 +Krystyna Lukowska (greg. 15) P N
  8.30 ++Rodzice: Łucja – w 22 r. śm. i Zdzisław Oczkowscy K
18.00 W intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci P K
Wtorek

16.02.

  7.00 +Krystyna Lukowska (greg. 16) K K
  8.30 +Waleria Górka (greg.18) P N
  8.30 +Maria Kubiesa- Pawłowska K
18.00 W intencjach misyjnych i Koła Misyjnego N P
Środa 

Popielcowa

17.02.

  7.00 +Mieczysława (ona) Wal P N
  8.30 ++Rodzice: Jan i Anna Trzepałek, +brat Andrzej Trzepałek – w 3 rocz. śmierci oraz +Julianna K P
17.00 +Waleria Górka (greg.19) N K
18.00 +Krzysztof Kruszyński P N
18.00 +Norbert Kalwasiński oraz ++rodzice i rodzeństwo z obojga str. K
19.00 +Krystyna Lukowska (greg. 17) N P
Czwartek

18.02.

  7.00 +Waleria Górka (greg.20) N N
  8.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski dla Doroty i Dariusza Gil – w rocz. ślubu N P
  8.30 +Krystyna Lukowska (greg. 18) K
18.00 +Konstancja i +Konstanty P K
Piątek  

 19.02.

  7.00 +Waleria Górka (greg.21) K K
  8.30 +Gerard – 16 rocz. śmierci P K
  8.30 +Urszula Kowalska – 32 rocz. śmierci N
18.00 +Krystyna Lukowska (greg. 19) N P
Sobota 

20.02.

  7.00 +Edwarda (ona) i +Henryk Urbaniak P P
  8.30 +Waleria Górka (greg.22) N P
  8.30 O przemianę serca i pojednanie z Bogiem dla osób Panu Bogu wiadomych K
18.00 +Krystyna Lukowska (greg. 20) K N
Niedziela

21.02.

  7.00 ++Rodzice: Margot i Józef (on) oraz +siostra Jadwiga P N
  8.30 +Wanda, +Leon, +Walenty, +Bronisława (ona) i +Piotr K P
  8.30 +Krystyna Lukowska (greg. 21) N
10.00 Suma – za Parafian P K
11.30 +Waleria Górka (greg.23) N P
11.30 +Edward Dejneka – w r. śm. i +Wojciech Drozdowski – w r. śm. K
13.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące P N
18.00 +Justyna Kawałek – w rocz. śmierci K P

~ INTENCJE MSZALNE ~ 07.02.2021 – 14.02.2021 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela

       07.02.

  7.00 +Henryk Nowak oraz ++Rodzice z obojga stron P N
  8.30 +Krystyna Lukowska (greg. 7) N K
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 +Waleria Górka (greg.9) N K
13.00 Dziękczynna z prośbą o  Boże błog., potrzebne łaski i zdrowie dla Jerzego Jabłońskiego – z ok. 83 urodzin K P
13.00 +Aleksander i +Edward Gerjatowicz oraz ++Rodzice z obu stron N
18.00 +Stanisław(on) Kupiński K P
Poniedziałek 08.02.   7.00 +Waleria Górka (greg.10) N N
  8.30 +Małgorzata Głowińska  P N
  8.30 +Halina Gawrysiak – w miesiąc po pogrzebie K
18.00 +Krystyna Lukowska (greg. 8) P K
Wtorek

09.02.

  7.00 +Waleria Górka (greg.11) K K
  8.30 +Halina i +Franciszek P N
  8.30 +Maria Kubiesa-Pawłowska – w miesiąc po śmierci  K
18.00 +Krystyna Lukowska (greg. 9) N P
Środa 

10.02.

  7.00 -Apolonia, +Julianna, +Teresa i +Jan Krupa P P
  8.30 +Waleria Górka (greg.12) P N
  8.30 +Krystyna Lukowska (greg. 10) K
18.00 Zbiorowa:1) O szczęśliwe rozwiązanie dla córki Katarzyny; 2) Dziękczynna  z prośbą o Boże błog. dla rodziny Wielińskich; 3)+Janina oraz z prośbą o Miłosierdzie Boże dla całej rodziny; 4)++Rodzice: Elżbieta i Stefan Gajewscy; 5) +Feliks Stawiński – w rocz. śm.; 6) +Kazimiera Urbanowicz – w 1 rocz. śm.: 7)+Maria Pawłowska – intencja od Parafian. N K
Czwartek

11.02.

  7.00 +Krystyna Lukowska (greg. 11) N N
  8.30 +Antonina i +Stanisław Kupczyk N P
  8.30 +Bernard Pruszniewski K
10.30 W intencji chorych i starszych Parafian P K
18.00 +Waleria Górka (greg.13) P K
Piątek  

 12.02.

  7.00 +Waleria Górka (greg.14) K K
  8.30 +Marianna (ona) i +Jan Jachlewscy oraz ++ z rodziny P K
  8.30 -Renata Redzimska – w miesiąc po pogrzebie N
18.00 +Krystyna Lukowska (greg. 12) N P
Sobota 

13.02.

  7.00 +Krystyna Lukowska (greg. 13) P P
  8.30 +Waleria Górka (greg.15) P K
  8.30 +Paweł Rzymski -42 rocz. śmierci K
18.00 O rychły triumf Niepokalanego Serca NMP K N
Niedziela

14.02.

  7.00 +Kazimierz, +Janina i +Stanisław Asztembowscy oraz +Jerzy Rudziński K N
  8.30 +Waleria Górka (greg.16) N P
10.00 Suma – za Parafian P K
11.30 +Krystyna Mikołajczyk i +Marianna Sadowska N P
13.00 O Boże błog., potrzebne łaski, zdrowie, opiekę MB dla Magdy Mioskowskiej – z ok. 24 urodzin P K
18.00 +Krystyna Lukowska (greg. 14) K N

 

~ INTENCJE MSZALNE ~ 31.01.2021 – 07.02.2021 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela

       31.01.

  7.00 +Jerzy Wszelaki – 20 rocz. śmierci N P
  8.30 +Ks. Kan. Jerzy Główczewski – 18 rocz. śmierci P N
10.00 Suma – za Parafian P K
11.30 +Waleria Górka (greg.2) N P
11.30 +Mirosław Giedrys – z ok. 60-tych urodzin K
13.00 ++Rodzice i ++Rodzeństwo P K
18.00 +Tadeusz Wiśniewski – 3 rocz. śmierci K N
Poniedziałek 01.02.   7.00 +Waleria Górka (greg.3) N N
  8.30 +Helena Marciniak–1 rocz. śm. oraz ++rodzice: Stanisława(ona) i Czesław P N
  8.30 +Krystyna Lukowska (greg.1) K
18.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Sylwii i Adriana Chmiel z ok. 18 rocznicy ślubu K P
Wtorek

02.02.

  7.00 +Genowefa Nowocińska – 19 rocz. śm. oraz Władysław, +Tadeusz i +Sylwia K K
  8.30 +Waleria Górka (greg.4) P N
  8.30 +Krystyna Lukowska (greg. 2) K
18.00 +Gerard Reński – 42 rocz. śmierci N K
Środa 

03.02.

  7.00 +Krystyna Lukowska (greg. 3) P P
  8.30 +Waleria Górka (greg.5) P N
  8.30 +Ks. Kan. Jerzy Główczewski i +Ks. Kan. Wiesław Stolc K
18.00 Zbiorowa:1) Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski dla Marcina –z ok. 36-urodzin; 2)O Boże błog., dary Ducha św., opiekę MB i zdrowie dla Oliwii z okazji 2 urodzin;3)++Rodzice:  Anna i Piotr oraz +brat Roman  N K
Czwartek

04.02.

  7.00 +Waleria Górka (greg.6) N N
  8.30 ++Rodzice:Marianna i Kazimierz, ++rodzeństwo, ++dziadkowie

++bratowe

P N
  8.30 +Krystyna Lukowska (greg. 4) K
18.00 Dziękczynna za Intronizację NSPJ z prośbą o Jej dobre owoce w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanów P K
Piątek  

 05.02.

  7.00 +Krystyna Lukowska (greg. 5) N P
  8.30 +Waleria Górka (greg.7) P W
16.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i dalsze łaski dla rodziny N
18.00 +Maria Zysk – 2 rocz. śmierci K W
Sobota 

06.02.

  7.00 W intencji wynagradzającej Niepok. Sercu NMP P N
  8.30 W intencji Żywego Różańca Świętego N P
  8.30 +Krystyna Lukowska (greg. 6) K
18.00 +Waleria Górka (greg.8) K N
Niedziela

07.02.

  7.00 +Henryk Nowak oraz ++Rodzice z obojga stron P N
  8.30 +Krystyna Lukowska (greg. 7) N K
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 +Waleria Górka (greg.9) N K
13.00 Dziękczynna z prośbą o  Boże błog., potrzebne łaski i zdrowie dla Jerzego Jabłońskiego – z ok. 83 urodzin K P
13.00 +Aleksander i +Edward Gerjatowicz oraz ++Rodzice z obu stron N
18.00 +Stanisław(on) Kupiński K P