~ Intencje Mszalne ~ 17.09 do 24.09.2017 r.

 

Niedziela

17.09

 

     7.00 +Hanna Dolega (greg.17) K P
     8.30 +Antoni Niebodajew – w 3 rocznicę śmierci M K
   10.00 Za Parafian P M
   11.30 +Irena, Alfons M P
   13.00 ++ z rodziny Wołowskich i Skowronek P K
   18.00 +Helena, +Stanisław, +Brunon K M

 

Poniedziałek

18.09

     7.00     +Stanisław (on) Kozłowski P P
     8.30 +Hanna Dolega (greg.18) M P
   11.30 Pogrzebowa +Michał Petlik l. 85 P M
   18.00 W intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci K K
   18.00 +Lucjan – w 24 rocznicę śmierci M

 

Wtorek

19.09.

 

     7.00 +Hanna Dolega (greg. 19) K K
     8.30 +Janina Nowak w 1 rocznicę śmierci P K
     8.30 +Zbigniew Lewiński- w miesiąc po pogrzebie M
   18.00 W intencjach misyjnych i Koła Misyjnego P M

 

Środa

20.09

     7.00 Za ++z rodzin: Goreckich,  Ogonowskich, Chrzczonowiczów, Sidorkiewiczów i Bakulskich P P
     8.30 +Hanna Dolega (greg.20) P K
     8.30 +Jan -w 47 rocznicę śmierci; ++rodzice;++rodzeństwo M
   18.00 Zbiorowa: 1)++teściowie i +mąż Henryk K M

 

Czwartek

21.09.

 

     7.00 +Hanna Dolega (greg.21) M M
     8.30 +Sławomir Moźdźanowski – w 2 rocznicę śmierci K M
   18.00 +Wacław, ++rodzice, ++rodzeństwo z obojga stron P K

 

Piątek

22.09.

     7.00 +Bronisława (ona) w 18 rocznicę śmierci K K
     8.30 +Hanna Dolega (greg.22) P K
   18.00 +Gerard Marciński M P

 

Sobota

23.09.

     7.00 +Hanna Dolega (greg.23) M M
     8.30 +Bernard Kaszubowski P M
   18.00 +Brunon, +Alfons,+ Kazimierz, +Rozalia, +Franciszka (ona), +Leon, +Karol K P

 

Niedziela

24.09.

 

     7.00 +Hanna Dolega (greg.24) K P
     8.30 +Massimiliano Diana (on) M K
   10.00 Za Parafian P M
   11.30 +Józef, +Genowefa Sypa M P
   13.00 +Zygmunt Kruszyniak

Chrzest św.: 1) Kacper Ławicki; 2)Antonina Maciołek

P K
   18.00 +Daniela, +Stanisław Kazub, +rodzice z obojga stron K M

~ Intencje Mszalne ~ 10.09 do 17.09 2017r.

Dzień Godzina Intencja M K
Niedziela

10.09.

 

     7.00 +Hanna Dolega (greg. 10) P M
     8.30 +Stanisław Chyła O P
   10.00 Za Parafian P O
   11.30 +Jan, +Zygmunt, +Anna Brzezińscy M O
   13.00 +Genowefa Grulkowska w rocz. urodzin; Chrzest:WojciechKowal O M
   18.00 +Czesław Banaszak – w 30 rocz. śmierci; ++rodzice z obojga stron M P
Poniedziałek

11.09

     7.00     +Hanna Dolega (greg.11) P P
     8.30 +Czesława (ona) Robak, +Stanisław (on), ++rodzice z obojga stron,  za dusze w czyśćcu cierpiące P M
   18.00 +Piotr Flaga-w 16-rocz. urodzin oraz za ++dziadków z obojga stron M P
Wtorek

12.09.

 

     7.00 +Hanna Dolega (greg. 12) M M
     8.30 +Zenobia Wojtaś M P
     8.30 +Ryszard Kotłowski i za ++rodziców z obojga stron P
   10.00     Pogrzebowa: +Barbara Langowska l.46 P P
   18.00 Dziękczynno-błagalna z prośbą o Dary Ducha Św. dla Anny w dniu urodzin oraz Marleny i Aleksandry M P
Środa

       13.09.

     7.00 +Jerzy Elas – w miesiąc po śmierci K K
     8.30 +Hanna Dolega (greg.13) M K
   18.00 Zbiorowa: 1) +Roch Kotowski – w 2 rocz. śmierci; 2) Za dusze w czyśćcu cierpiące K P
   19.00 O rychły triumf Niepokalanego Serca NMP P M
Czwartek

14.09.

 

     7.00 +Hanna Dolega (greg.14) P P
     8.30 +Alfons Kasperowicz M P
   18.00 Dziękczynno-błagalna  w 1-rocznicę urodzin Szymona K M
Piątek

15.09.

     7.00 +Hanna Dolega (greg.15) M M
     8.30 +Stefania – w 17-rocznicę śmierci K M
   18.00 Dziękczynno-błagalna  z okazji jubileuszu 30-lecia Apostolstwa Matki Boskiej Patronki Dobrej Śmierci P M
   18.00 +Józef Kulbacki, za ++z rodziny K
Sobota

16.09.

     7.00 +Hanna Dolega (greg.16) K K
     8.30 +Hilary Marchlewski; ++rodzice z obojga stron; +brat Stanisław; +siostra Halina; +siostrzeniec Stanisław M K
   16.00 Ślubna: Katarzyny Czepułkowskiej  i Wojciecha Szreder P
   18.00 +Janina, +Roman Marciniak w 2 rocznicę śmierci M P
   18.00 +Jan Alfut K
Niedziela

17.09.

 

     7.00 +Hanna Dolega (greg.17) K P
     8.30 +Antoni Niebodajew – w 3 rocznicę śmierci M K
   10.00 Za Parafian P M
   11.30 +Irena, Alfons M P
   13.00 ++ z rodziny Wołowskich i Skowronek P K
   18.00 +Helena, +Stanisław, +Brunon K M

~ Intencje Mszalne ~ 3.09 do 10.09 2017r.

Dzień Godzina Intencja M K
Niedziela

03.09.

 

     7.00 O Boże błogosławieństwo, światło Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Renaty i Rodziny K P
     8.30 +Anna, +Bernard, +Katarzyna , +Wiktor M K
   10.00 Dla uczczenia i uwielbienia Ducha Św. w sercach ludzi świata P M
   10.00 +Hanna Dolega (greg. 3) K
   11.30 ++Irena i Zbigniew Waśko M K
   11.30 W intencji Papieskich Dzieł Misyjnych Dzieci P
   13.00 +Stanisław, ++Rodzice, ++rodzeństwo; ++z rodziny: Kurowskich i Szatkowskich

Chrzest św. :  Zofia Szklarska

M P
   18.00 +Jan Kuca, +Urszula Stęwa P M
Poniedziałek

04.09

     7.00     O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystyny i Rajmunda P P
     8.00 Rozpoczęcie Roku Szkolnego P W
     8.45 +Władysław Burzawa – miesiąc po śmierci M P
     8.45 +Hanna Dolega (greg. 4) K
   11.30 Pogrzebowa: +Michał Pęgowski l. 85 M K
   18.00 Dziękczynno-błagalna w rocznicę urodzin Renaty K M
Wtorek

05.09.

 

     7.00 W intencji powołań M M
     8.30 +Hanna Dolega (greg. 5) K M
   18.00 Dziękczynno-błag. w 20 rocz. ślubu Moniki i Marka Ciesielskich P K
Środa

       06.09.

     7.00 ++ z rodziny Szopińskich P P
     8.30 Dziękczynno-błagalna w 15 rocznicę urodzin Kamila z prośbą o dary Ducha Świętego K P
     8.30 +Hanna Dolega (greg. 6) P
   18.00 Zbiorowa:1) +Andrzej Robakiewicz w 4 rocz. śmierci; 2)+Gertruda Kurowska i +Bożena Buksza M K
Czwartek

07.09.

 

     7.00 +Hanna Dolega (greg. 6) K K
     8.30 W intencji kapłanów naszej parafii M K
   18.00 W intencji Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanów P M
Piątek

08.09.

     7.00 ++z rodziny Drobińskich P P
     8.30 +Hanna Dolega (greg. 8) K P
   18.00 ++Eugenia (ona) i Eugeniusz oraz ++rodzice i +Agnieszka M P
Sobota

09.09.

     7.00 +Hanna Dolega (greg. 9) M M
     8.30 +Antoni Zabielski , ++rodzice P M
     8.30 +Henryk Bładzikowski – w miesiąc po śmierci K
   18.00 +Józef Sobczak w 12 rocz. śmierci; ++rodzice z obojga stron K P
Niedziela

10.09.

 

     7.00 +Hanna Dolega (greg. 10) P M
     8.30 +Stanisław Chyła K P
   10.00 Za Parafian P M
   11.30 +Jan, +Zygmunt, +Anna Brzezińscy M K
   13.00 +Genowefa Grulkowska w rocz. urodzin; Chrzest:WojciechKowal K P
   18.00 +Czesław Banaszak – w 30 rocz. śmierci; ++rodzice z obojga stron M K

~ Intencje Mszalne ~ 20.08 do 3.09 2017r.

Dzień Godzina Intencja M K
Niedziela

27.08.

 

     7.00 +Teresa Krupa (greg.27) K P
     8.30 +Jolanta Wiśniewska, oraz za dusze w czyśćcu cierpiące P K
   10.00 Za Parafian G K
   10.00 Z podziękowaniem za posługę w naszej parafii, z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebna łaski i zdrowie dla Siostry Beaty P
   11.30 +Daniela,+ Stanisław(on) Kazub; ++rodzice z obojga stron K P
   13.00 +Denis Skodowski G K
   18.00 +Tadeusz Olszowy, ++ rodzice z obojga stron K P
Poniedziałek

28.08

     7.00     +Bronisław Włoch P P
     8.30 +Teresa Krupa (greg. 28) P K
   18.00 +Regina Krause K P
Wtorek

29.08.

 

     7.00 W pewnej intencji K K
     8.30 +Teresa Krupa (greg.29) K P
   18.00 Dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubu Anny i Marcina P K
Środa

       30.08.

     7.00 +Teresa Krupa (greg.30) P P
     8.30 +Elżbieta Mendalka w 10 rocznicę śmierci P K
     8.30 +Sławomir Gajewski w 3 rocznicę śmierci K
   18.00 +Stefania Kierzejonek – w miesiąc po śmierci K P
Czwartek

31.08.

 

     7.00 ++ z rodziny Mikołczyków K K
     8.30 Z podziękowaniem za posługę w naszej parafii, z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebna łaski i zdrowie dla Siostry Beaty K P
     8.30 +Lucyna Młynarczyk – w 12 rocznicę śmierci P
   18.00 +Stanisław Koszałko – w 35 rocznicę śmierci P K
Piątek

01.09.

     7.00 +Hanna Dolega (greg. 1) P P
     8.30 +Alfons, +Irena M P
   18.00 W intencji Apostolstwa Bożego Miłosierdzia K W
Sobota

02.09.

     7.00 W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP M M
     8.30 W intencji Żywego Różańca P M
     8.30 +Hanna Dolega (greg. 2) K
   18.00 +Julianna – w rocznicę śmierci K M
Niedziela

03.09.

 

     7.00 O Boże błogosławieństwo, światło Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Renaty i Rodziny K P
     8.30 +Anna, +Bernard, +Katarzyna , +Wiktor M K
   10.00 Dla uczczenia i uwielbienia Ducha Św. w sercach ludzi świata P M
   10.00 +Hanna Dolega (greg. 3) K
   11.30 W intencji Papieskich Dzieł Misyjnych Dzieci M P
   13.00 +Stanisław, ++Rodzice, ++rodzeństwo; ++z rodziny: Kurowskich i Szatkowskich

Chrzest św.1) Zofia Szklarska, 2) Zuzanna Dorota Adamczyk-Rees

P K
   18.00 +Jan Kuca, +Urszula Stęwa M P

~ Intencje Mszalne ~ 20.08 do 27.08 2017r.

 

Dzień Godzina Intencja
Niedziela

20.08.

    7.00 +Bolesław, +Jan, ++rodzice
    8.30 +Anna, Kazimierz Pruszniewscy
  10.00 Za Parafian
  10.00 +Teresa Krupa (greg.20)
  11.30 +Zbigniew Kocielski; +Marianna, +Konstanty Lic; +Anna,+ Rudolf Ulm
  13.00 +Franciszek Pelc, +Eufemia Kroplewska

Chrzest św.: 1) Tymoteusz , Kaluziński; 2)Michalina Walder.

  18.00 +Joanna Miętka – 13 rocz. śmierci; ++ z rodziny Miętkich
Poniedziałek

21.08

    7.00      +Brunon Jankowski w 4 rocznicę śmierci
    8.30 +Teresa Krupa (greg. 21)
  18.00 W intencji Apostolstwa Matki Boskiej Patronki Dobrej Śmierci
Wtorek

22.08.

    7.00 O życie wieczne dla znajomych
    8.30 +Teresa Krupa (greg.22)
  18.00 +Józef Maciejewski, ++z rodziny Skroboń
Środa

      23.08.

    7.00 +Teresa Krupa (greg.23)
    8.30 +Zofia, +Stanisław Motyka
  11.45 Msz św. pogrzebowa: +Zbigniew Lewiński l. 81
  18.00 Za ++rodziców, teściów i dziadków Halinę i Tadeusza Milanowskich.
Czwartek

24.08.

    7.00 +Teresa Krupa (greg.24)
    8.30 +Bogdan, +rodzice, +dziadkowie z obojga stron, +Ignacy, +Maria Toczek
  18.00 O życie wieczne dla +Floriana i Jego Rodziców
Piątek

25.08.

    7.00 Za ++z rodziny Bąk
    8.30 +Teresa Krupa (greg. 25)
  18.00 Dziękczynno-błagalna w 16 rocznicę ślubu Stanisławy i Pawła
Sobota

26.08.

    7.00 +Teresa Krupa (greg.26)
    8.30 +Leonard +Cecylia Falkowscy; ++z rodziny Falkowskich, Modzelewskich, Sałkowskich, Borkowskich
  12.30 Msza św. ślubna:
  18.00 +Teresa,+ Kazimierz, +Czesław, +Grzegorz, +Henryk

Chrzest św.: Oliwier i Nadia Olszewscy

Niedziela

27.08.

    7.00 +Teresa Krupa (greg.27)
    8.30 +Jolanta Wiśniewska, oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
  10.00 Za Parafian
  10.00 Z podziękowaniem za posługę w naszej parafii, z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebna łaski i zdrowie dla Siostry Beaty
  11.30 +Daniela,+ Stanisław(on) Kazub; ++rodzice z obojga stron
  13.00 +Denis Skodowski
  18.00 +Tadeusz Olszowy, ++ rodzice z obojga stron

 

~ Intencje Mszalne ~ 13.08 do 20.08 2017r.

Dzień Godzina Intencja M K
Niedziela

13.08.

 

     7.00 +Teresa Krupa (greg.13) K P
     8.30 +Danuta Polakowska w 3 rocz. śmierci O K
   10.00 Za Parafian P O
   11.30 +Jan Cwynar w 10 rocz. śmierci, ++rodzice z obojga stron O P
   13.00 +Tadeusz, ++rodzice z obojga stron; Chrzest św.: 1) Jerzy Maciej Grendowicz, 2) Jakub Artur Sankowski, 3) Wiktor Andrzej Engler P O
   18.00 +Józef Pobłocki, ++rodzice, ++rodzeństwo P P
   18.00 O rychły tryumf Niepokalanego Serca NMP K

 

Poniedziałek

14.08

     7.00     +Teresa Krupa (greg. 14)
     8.30 +rodzice, +rodzeństwo, ++z rodziny Kubiesa
   18.00 +Michał w 27 rocznicę śmierci

 

Wtorek

15.08.

Wniebo-

wzięcie NMP

     7.00 +Teresa Krupa (greg.15)
     8.30 +Maria Chabrowska w 24 rocz. śmierci, +Antoni Niebodajew
   10.00 Za Parafian
   11.30 +Władysława (ona), Stefan Mochnacz
   13.00 +Marian Kondracki oraz o zdrowie dla Czesławy
   18.00 W intencjach misyjnych i Koła Misyjnego

 

Środa

       16.08.

     7.00 +Teresa Krupa (greg.16)
     8.30 Dziękczynno-błagalna w 50-tą rocznicę urodzin Jacka
   18.00 Zbiorowa: 1) +Jan, Irena Szreder i za ++ z rodziny;

 

Czwartek

17.08.

 

     7.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Jacka i Jakuba
     8.30 Dziękczynno-błagalna w rocznicę urodzin Anny
     8.30 +Teresa Krupa (greg.17)
   18.00 +Aleksander Ostapczuk w rocznicę urodzin

 

Piątek

18.08.

     7.00 +Stanisław Wyłupek -w rocznicę śmierci
     8.30 +Teresa Krupa (greg. 18)
   18.00 +Antoni BOGDAN (nazwisko) w 10 rocz. śmierci

 

Sobota

19.08.

     7.00 +Teresa Krupa (greg.19)
     8.30 +Teresa Krupa – intencja od rodziny Sowińskich
   18.00 +Henryk, ++rodzice, ++rodzeństwo

 

Niedziela

20.08.

 

     7.00 +Bolesław, +Jan, ++rodzice
     8.30 +Anna, Kazimierz Pruszniewscy
   10.00 Za Parafian
   10.00 +Teresa Krupa (greg.20)
   11.30 +Zbigniew Kocielski; +Marianna, +Konstanty Lic; +Anna,+ Rudolf Ulm
   13.00 +Franciszek Pelc, +Eufemia Kroplewska

Chrzest św.: 1) Tymoteusz , Kaluziński; 2)Michalina Walder.

   18.00 +Joanna Miętka – 13 rocz. śmierci; ++ z rodziny Miętkich

~ Intencje Mszalne ~ 6.08 do 13.08 2017r.

                           I N T E N C J E   M S Z A L N E   06.-13.08.2017 R.

Dzień Godzina Intencja M K
Niedziela

06.08.

 

     7.00 +Henryk Naleziński K M
     8.30 +Stanisława(ona), +Edward Meller O K
   10.00 Dla uczczenia i uwielbienia Ducha Św. w sercach ludzi świata M K
   10.00 +Teresa Krupa (greg.6) O
   11.30 W intencji Papieskich Dzieł Misyjnych Dzieci K O
   13.00 +Ryszard w 8 rocz. śmierci, +Ryszard, ++dziadkowie z obojga stron M O
   18.00 +Jacek +Bartek Szelbracikowscy M K

 

Poniedziałek

07.08

     7.00     +Teresa Krupa K K
     8.30 +Helena Chmielewska – w miesiąc po śmierci K K
   18.00 +Teresa Krupa (greg.7) P P
   18.00 +Stanisław w 26 rocz. śmierci, ++ z rodziny Ratyńskich, +Tadeusz KAROL (nazwisko) K

 

Wtorek

08.08.

     7.00 +Krystyna Kucner w rocz. śmierci P P
     8.30 +Teresa Krupa (greg.8) P K
   18.00 +Stefania (ona), +Bronisław Stechowicz K P

 

Środa

       09.08.

     7.00 +Teresa Krupa (greg.9) K K
     8.30 +Henryk Łapiński K P
   18.00 +Tadeusz Jawień w I rocz. śmierci P K

 

Czwartek

10.08.

 

     7.00 +Piotr P P
     8.30 +Anna Włodarczyk K P
     8.30 +Teresa Krupa (greg.10) P
   18.00 +Henryk Janoś K P

 

Piątek

11.08.

     7.00 +Gertruda, +Wacław, oraz o Boże błogosławieństwo dla Edwarda (on) K K
     8.30 +Teresa Krupa (greg11) P K
   18.00 +Antoni BOGDAN (nazwisko) w 10 rocz. śmierci K P

 

Sobota

12.08.

     7.00 +Teresa Krupa (greg.12) P P
     8.30 +Zenobia Wojtas oraz o potrzebne łaski i zdrowie dla Anny K P
   18.00 +Piotr, +Tomasz, ++rodzice P K

 

Niedziela

13.08.

 

     7.00 +Teresa Krupa (greg.13) K P
     8.30 +Danuta Polakowska w 3 rocz. śmierci O K
   10.00 Za Parafian P O
   11.30 +Jan Cwynar w 10 rocz. śmierci, ++rodzice z obojga stron O P
   13.00 +Tadeusz, ++rodzice z obojga stron

Chrzest św.: 1) Jerzy Maciej Grendowicz,

2) Jakub Artur Sankowski, 3) Wiktor Andrzej Engler

P O
   18.00 +Józef Pobłocki, ++rodzice, ++rodzeństwo P P
   18.00 O rychły tryumf Niepokalanego Serca NMP K

 

~ Intencje Mszalne ~ 23.07 do 30.07 2017r.

Dzień Godzina Intencja M K
Niedziela

23.07.

 

     7.00 +Jerzy Juszczak w 4 rocz. śm.; ++rodzice i teściowie z obu stron, +Dominik Drobiński M P
     8.30 +Anatol, +Witold Fedoruk K M
   10.00 Za Parafian P K
   11.30 +Daniela, +Stanisław Kazub, ++rodzice z obojga stron M P
   13.00 +Barbara Sienkiewicz w 4 rocz. śmierci

Chrzest św.: 1)Stanisław Rejniak, 2)Kornelia Palubicka, 3)Hugo Zarychta-Hala

P K
   18.00 +Natalia, Apolonia, +Antoni Woźniak;+Marianna, +Ludwik Gałęzewscy K M

 

Poniedziałek

24.07.

     7.00     +Piotr w 56 rocz. śmierci, +Kazimierz K K
     8.30 +Anna, +Eugenia (ona) i +Antoni P K
   18.00 +Eugeniusz Redzimski M P

 

Wtorek

25.07.

     7.00 +Artur M M
     8.30 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha świętego dla Anny. K M
   18.00 +Alfons, ++rodzice, ++rodzeństwo P K

 

Środa

       26.07.

     7.00 O Boże błogosławieństwo dla Grażyny, Anny i Natalii P P
     8.30 +Anna Garbula M P
   18.00 +Daniel Strzelczyk w I rocz. śmierci K M

 

Czwartek

27.07.

 

     7.00 +Janina w 23 rocz. śmierci, ++rodzice, ++rodzeństwo K K
     8.30 Dziękczynno-błagalna z prośbą o zdrowie i dary Ducha św. dla Anny w dniu imienin. P K
   18.00 +Krzysztof  i  ++Jego rodzice K P

 

Piątek

28.07.

     7.00 +Bronisław Włoch P P
    8.30 +Felicja w 22 rocz. śmierci, +Stanisław, +Tadeusz Zielińscy; +Mieczysław, +Ludwika (ona)Krzyżan; +Zenon, +Jadwiga,+ Leon, +Helena Matuszak K P
   18.00 +Ignacy Gróbarczyk w 3 rocz.śmierci M K

 

Sobota

29.07.

     7.00 +Teresa Krupa – intencja od Wspólnoty Jerycha Różańcowego M M
     8.30 +Jan, +Lucyna P M
   15.00 Msza św. ślubna Małgorzaty Pękala i Arkadiusza Kamińskiego P K
   18.00 +Marta Gronczewska, ++z rodzin: Czapiewskich, Gronczewskich i Miękkich K P

 

Niedziela

30.07.

 

     7.00 +Edward Sikorski oraz o zdrowie dla Aureli Sikorskiej P M
     8.30 +Agnieszka, +Franciszek, +Grzegorz, Leszek Magalscy K P
   10.00 Za Parafian P K
   11.30 +Bronisław, +Stefania Stechowicz K M
   13.00 +Petronela, +Marcin Kwaśny

Chrzest św. : 1)Adam Sergiusz Hojka,2) Olof Tytus Truszkowski

M K
   18.00 +Paulina +Franciszek (on) Kanieccy M P

~ Intencje Mszalne ~ 16.07 do 23.07 2017r.

Dzień Godzina Intencja M K
Niedziela

16.07.

 

     7.00 +Bronisław i Boże błogosławieństwo dla Urszuli K M
     8.30 +Alicja Sułkowska w 3 rocznicę śmierci M P
   10.00 Za Parafian P K
   11.30 +Gertruda, +Jerzy, +Marianna, +Franciszek Petto. K M
   13.00 +Henryk Nowak w 4 rocznicę śmierci M P
   18.00 +Maria Ott, ++rodzice z obojga stron P K

 

Poniedziałek

17.07.

     7.00     +Michał Hojuch w 1 rocz. śmierci –  z prośbą o niebo K K
     8.30 Dziękczynno-błagalna w 7rocznicę ślubu P K
   18.00 W intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci M P

 

Wtorek

18.07.

     7.00 +Czesław Klęka M M
     8.30 Za ++z rodziny Zabłońskich; +Małgorzata w 30 rocz. śm.; +Ryszard w 10 rocz. śm.; +Leon;+Mieczysław Grabowski K M
   18.00 W intencjach misyjnych i Koła Misyjnego P K

 

Środa

       19.07.

     7.00 +Czesław Klęka P P
     8.30 +Andrzej Miśkowiec w 48 rocz. śmierci M P
   18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze dla całej rodziny. K M

 

Czwartek

20.07.

 

     7.00 +Teresa Krupa K K
     8.30 +Czesław Bałdyga; ++rodzice z obojga stron P K
   18.00 +mąż Edward w 35 rocz. śmierci; ++rodzice z obojga stron; +Teresa, +Ryszard K P

 

Piątek

21.07.

     7.00 +Aniela Kamecka- z prośbą o radość nieba P P
    8.30 Dziękczynno-błagalna w rocznicę urodzin Doroty K P
   16.00 Ślubna: Katarzyny Główka i Pawła Biały P
   18.00 +Ryszard Zabłoński  w 10rocz. śm.; +Leon, +Małgorzata M K

 

Sobota

22.07.

     7.00 +Jan, +Gertruda, +Henryk K K
     8.30 +Maria Skodowska M K
   18.00 +Brunon w 7 rocz. śm.; +Alfons, +Kazimierz, +Rozalia, +Franciszka (ona), +Leon, +Karol P M

 

Niedziela

23.07.

 

     7.00 +Jerzy Juszczak w 4 rocz. śm.; ++rodzice i teściowie z obu stron, +Dominik Drobiński M P
     8.30 +Anatol, +Witold Fedoruk K M
   10.00 Za Parafian P K
   11.30 +Daniela, +Stanisław Kazub, ++rodzice z obojga stron K P
   13.00 +Barbara Sienkiewicz w 4 rocz. śmierci

Chrzest św.: 1)Stanisław Rejniak, 2)Kornelia Palubicka, 3)Hugo Zarychta-Hala

P M
   18.00 +Natalia, Apolonia, +Antoni Woźniak;+Marianna, +Ludwik Gałęzewscy M K

~ Intencje Mszalne ~ 9.07 do 16.07 2017r.

Dzień Godzina Intencja M K
Niedziela

09.07.

 

     7.00 +Stanisław Mirkowski P K
     8.30 +Weronika, +Konstanty Unton, +Bogumiła M P
   10.00 Za Parafian P K
   11.30 +Teresa Szynkunas K M
   13.00 Dziękczynno-błagalna w 58 rocznicę ślubu                      /chrzest:  1)Tymon Chluścik; 2)Jakub Marchel/ M P
   18.00 +Antonina (ona),+Stanisław Kupczyk, ++rodzice chrzestni K M

 

Poniedziałek

10.07.

     7.00     O Boże błogosławieństwo dla Mikołaja K K
     8.30 +Henryka (ona), +Leon M P
   18.00 Dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubu P M

 

Wtorek

11.07.

     7.00 Dziękczynno-błagalna w rocznicę urodzin Martyny M M
     8.30 +Zenobia Wojtaś, +Małgorzata Reca K P
   18.00 +Aniela, +Władysław, +Gabriel, +Malwina, +Ksawery, +Zygmunt P K

 

Środa

12.07.

     7.00 +Stanisław Kuza K K
     8.30 +Urszula Kupczyk M P
   18.00 Dziękczynna do św. Antoniego i św. Rocha za odebrane łaski i opiekę nad całą rodziną Dobena –intencja od Marii P M

 

Czwartek

13.07.

 

     7.00 +Czesław Klęka M M
     8.30 +Henryk, +Stefania, +Hanna P K
   18.00 O Boże błogosławieństwo dla rodziny Klimków K P
   19.00 O rychły triumf Niepokalanego Serca NMP P M

 

Piątek

14.07.

     7.00 +Czesław Klęka P P
     8.30 Dziękczynno-błagalna w 85-rocznicę urodzin Jana K M
   18.00 +Janina +Stanisław Fudacki M K

 

Sobota

15.07.

     7.00 W pewnej intencji P P
     8.30 Dziękczynno-błagalna w rocznicę urodzin Michała M K
   18.00 +Feliks Walenciak +Konstanty Brauczel K M

 

Niedziela

16.07.

 

     7.00 +Bronisław i Boże błogosławieństwo dla Urszuli K M
     8.30 +Alicja Sułkowska w 3 rocznicę śmierci M P
   10.00 Za Parafian P K
   11.30 +Gertruda, +Jerzy, +Marianna, +Franciszek Petto. K M
   13.00 +Henryk Nowak w 4 rocznicę śmierci M P
   18.00 +Maria Ott, ++rodzice z obojga stron P K