~ INTENCJE MSZALNE ~ 03- 10.06.2018 R.

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela

03.06.

 

  7.00 +Teresa Krupa – w I rocz. śm. – intencja od przyjaciół P K
  8.30 +Stanisław Kriesel, +brat Antoni; szwagrowie:+Tadeusz, +Zenon, ++rodzice z obojga stron oraz dusze w czyśćcu cierp. K P
10.00 Suma – za Parafian P M
11.30 +Leszek, +Andrzej Kreft M P
13.00 +Kazimierz Krzemiński – w I rocz. śmierci M K
18.00 +Marian Słowacki – w 19 rocz. śmierci K M
Poniedziałek

04.06

 

  7.00 +Bronisław, +Wacław oraz o nawrócenie dla Edwarda
  8.30 +Teresa Krupa – w I rocz. śmierci – intencja od przyjaciół
18.00 +Zofia i +Aleksander  (on) Macedońscy
Wtorek

05.06

 

  7.00 +Stanisław (on)
  8.30 +Helena i Władysław Kapelsiewicz
18.00 +Bolesław, +Kazimierz Iwaszczuk oraz ++rodzice z obu stron
Środa

06.06.

 

  7.00 +Teresa Krupa – w I rocz. śmierci
  8.30 +Ks. Kan. Jerzy Główczewski
  8.30 +Tadeusz Rajchert – w 36 rocz. śm. oraz ++rodzice z obu stron
18.00 +Felicja, +Brunon, +Wiesław
Czwartek

07.06.

 

  7.00 ++ z rodziny
  8.30 +Rozalia, +Antoni, +Zygmunt Wasilewscy
18.00 Dziękczynna za Intronizację NSPJ z prośbą o rozwój w naszej Ojczyźnie i o świętość dla kapłanów
Piątek

08.06

 

  7.00 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, zdrowie dla siostry Ewy i całej rodziny
  8.30 +Ks. Prał. Marek Szczurkowski – w rocz. śmierci
18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski dla Doroty i Bożeny
      Sobota

09.06.

 

  7.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., opiekę MB i potrzebne łaski dla Barbary i Krzysztofa z okazji 40-rocznicy ślubu
  8.30 +Urszula Borkowska w miesiąc po pogrzebie i za ++ rodziny Borkowskich i Szubów.
18.00 +Józefa (ona) + Piotr, +Sylwester Smogorzewscy
Niedziela

10.06.

 

  7.00 +Marianna, +Piotr, +Tadeusz, +Stefan, +Monika
  8.30 +Antoni Niebodajew
10.00 O Boże błog., opiekę MB i zdrowie dla Aleksandry z okazji chrztu świętego
11.30 +Medard (on) i za ++rodziców z obojga stron
13.00 +Marian Deńczyk – w 3 rocz. śm. – o zbawienie duszy
18.00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla nowożeńców Alicji i Ryszarda Sychowskich – w miesiąc po ślubie

~ INTENCJE MSZALNE ~ 27.05 – 03.06.2018 R.

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela

Trójcy Przenajśw.

27.05.

 

  7.00 +Irena Karwowska i +Jadwiga Rybicka P K
  8.30 +Aniela, +Marian +Barbara, +Józef  Kruszyńscy K P
10.00 Suma – Za Parafian P M
11.30 +mąż Franciszek Pelc M P
11.30 +Edwarda (ona) Żukowska – ( gregorianka 27) K
13.00 +Pelagia, +Józef, +Stanisław Kozłowscy

Chrzest św.: Zofia Bigus

M K
18.00 +Albin Stec K M
Poniedziałek

28.05

 

  7.00 +Helena Rzymska – w 18 rocz. śmierci M M
  8.30 +Edwarda (ona) Żukowska – ( gregorianka 28) K M
18.00 Dziękczynno-błagalna w 18 rocz. urodzin Mariana M K
18.00 +Mariusz Lieske – z okazji urodzin P
Wtorek

29.05.

 

  7.00 +Pola i +Wiktor Rogulscy P P
  8.30 +Stanisław, +Maria, +Jakub +Józefa (ona) i +Władysław M P
  8.30 +Józef Janiszewski – w miesiąc po pogrzebie K
18.00 +Edwarda (ona) Żukowska – ( gregorianka 29) M K
Środa

30.05.

 

  7.00 +Edwarda (ona) Żukowska – ( gregorianka 30) K K
  8.30 +Wiesław Kobylański M K
18.00 Zbiorowa: 1)+Czesław, +Stanisław i rodzice z obojga stron;

2) +Zbigniew Wajer –w 1 rocz. śmierci

P M
Boże Ciało

31.05.

 

  7.00 +Stanisław Dułak P K
  8.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Anny – z okazji 85 urodzin K P
10.00 Suma – za Parafian P W
12.00 +Waldemar Ceglarski –w 1 rocz. śmierci M
18.00 +Andrzej , ++rodzice z obojga stron K P
Piątek

01.06

 

  7.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. Chrystusa Miłosiernego i opiekę MB dla Anny i Grzegorza Karczmarz i Ich córki Mai K K
  8.30 +Bronisława (ona), +Stanisław( on) Surówków P W
16.30 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łask i przyjaźń z Panem Jezusem na całe życie dla dzieci pierwszokomunijnych M W
18.00 +Franciszek, Joanna Turzyńscy M W
      Sobota

02.06.

 

  7.00 W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP M M
  8.30 W intencji Wspólnoty Żywego Różańca Świętego P M
16.30 Ślubna: Agnieszka Lechowska – Tomasz Micun P
18.00 +Siostra Salezja Karpińska K P
Niedziela

03.06.

 

  7.00 +Teresa Krupa – w I rocz. śm. – intencja od przyjaciół P K
  8.30 +Stanisław Kriesel, +brat Antoni; szwagrowie:+Tadeusz, +Zenon, ++rodzice z obojga stron oraz dusze w czyśćcu cierp. K P
10.00 Suma – za Parafian P M
11.30 +Leszek, +Andrzej Kreft M P
13.00 +Kazimierz Krzemiński – w I rocz. śmierci M K
18.00 +Marian Słowacki – w 19 rocz. śmierci K M

~ INTENCJE MSZALNE ~ 20 – 27.05.2018 R.

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela

20.05.

Zesłanie Ducha Świętego

  7.00 +Edwarda (ona) Żukowska – ( gregorianka 20) M P
  8.30 +Benedykt Mundlaf – w 6 rocz. śmierci P M
10.00 Suma – za Parafian M K
11.30 ROCZNICA  I-KOMUNII  ŚWIĘTEJ P W
13.00 +Grzegorz Krzewiński – w rocznicę śmierci K M
18.00 +Franciszek Czołba K P
Poniedziałek

21.05

 

  7.00 +Edwarda (ona) Żukowska – ( gregorianka 21) K K
  8.30 +Adam Dolega -w 17 rocz. śmierci M K
18.00 W intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci P M
Wtorek

22.05.

 

  7.00 +Edwarda (ona) Żukowska – ( gregorianka 22) P P
  8.30 +Wanda, +Anna, +Helena, +Józef (on) Stankowscy K P
18.00 +Eugeniusz Pilarski -w 24 r. śm.  oraz ++rodzice z obojga stron M K
Środa

23.05.

 

  7.00 +Apolonia i +Jan Krupa M M
  8.30 +Zofia i +Stanisław Motyka K M
18.00 Zbiorowa: 1)+Mieczysław Szreder; 2) +Czesław, +Stanisław i rodzice z obojga stron P M
18.00 +Edwarda (ona) Żukowska – ( gregorianka 23) K
Czwartek

24.05.

 

  7.00 +Edwarda (ona) Żukowska – ( gregorianka 24) K K
  8.30 +Antoni, +Piotr oraz Ich ++rodzice M K
18.00 +Tadeusz w 4 rocz. śmierci P K
18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o uzdrowienie dla Karoliny M
Piątek

25.05

 

  7.00 +Edwarda (ona) Żukowska – ( gregorianka 25) P P
  8.30 +Edmund Olosz – w 19 rocz. śm. K P
  8.30 +Teresa Arczyńska – w 30 dniu po śmierci P
18.00 +Konstancja i +Janina M P
      Sobota

26.05.

 

  7.00 +Zofia Kraśniewska M M
  8.30 +Zenobia, +Małgorzata, +Helena, +Lidia oraz o Boże błogosławieństwo dla Joanny i Marii P M
  8.30 +Edwarda (ona) Żukowska – ( gregorianka 26) K
18.00 +Zofia, +Antoni i +Zbigniew Gilewscy K P
Niedziela

Trójcy Przenajśw.

27.05.

 

  7.00 +Irena Karwowska i +Jadwiga Rybicka M K
  8.30 +Aniela, +Marian +Barbara, +Józef  Kruszyńscy K P
10.00 Suma – Za Parafian P M
11.30 +mąż Franciszek Pelc M P
11.30 +Edwarda (ona) Żukowska – ( gregorianka 27) K
13.00 +Pelagia, +Józef, +Stanisław Kozłowscy

Chrzest św.: Zofia Bigus

P K
18.00 +Albin Stec K M

 

~ INTENCJE MSZALNE ~ 13 – 20.05.2018 R.

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela

13.05.

Wniebowst. Pańskie

 

  7.00 +Helena, +Jan +Edward Fularczyk P M
  8.30 +Franciszka (ona )Stolc i za dusze w czyśćcu cierpiące M O
10.00 Suma – za Parafian P M
10.00 O zdrowie i Boże błog. dla Czesławy Kondrackiej z ok urodzin O
11.30 +Halina w 10 rocz. śm. oraz +Mieczysław i +Stanisław (on) M P
11.30 +Edwarda (ona) Żukowska – ( gregorianka 13) O
13.00 +Maria Stasińska; +Lucyna, +Joanna, +Marian Grzeszczak; +Krystyna Lewandowska, +Joanna Jaworska O P
18.00 O rychły triumf Niepokalanego Serca NMP P M
Poniedziałek

14.05

 

  7.00 +Edwarda (ona) Żukowska – ( gregorianka 14) P P
  8.30 +Antoni Gulan – w 9 r. śm. ,+Paweł oraz ++rodzice z obu stron M P
  8.30 +Stanisława (ona) Kosmalska – w 30 dniu po śmierci P
12.30 Pogrzebowa: +Urszula Borkowska  l.91
18.00 Dziękczynno-błagalna w 29 rocz. święceń kapłań. Ks. Janusza M P
Wtorek

15.05.

 

  7.00 +Zofia, +Edward, +Maria, +Roman z rodz. Ochowiak; +Leokadia Kabel, +Małgorzata Kościuszko, +Gizela Szolc, +Anastazja i +Stanisław Nowak K K
  8.30 ++teściowie: Dorota i Jan P K
  8.30 +Edwarda (ona) Żukowska – ( gregorianka 15) K
18.00 W intencjach misyjnych i Koła misyjnego M K
18.00 +Konrad Beister – w 9 rocz. śm. oraz +Anna Skwierczyńska P
Środa

16.05.

 

  7.00 +Czesław Krasiński – w 3 rocz. śmierci M M
  8.30 +Leon, +Jadwiga, +Piotr K M
  8.30 +Edwarda (ona) Żukowska – ( gregorianka 16) P
18.00 +Czesław, +Stanisław i ++rodzice z obojga stron M K
18.00 +Lucyna Janiszewska i ++ z rodziny P
Czwartek

17.05.

 

  7.00 +Edwarda (ona) Żukowska – ( gregorianka 17) P P
  8.30 +Jan Chodura – w 2 rocznicę śmierci K P
18.00 +Wojciech, +Michał, +Bonifacy M K
Piątek

18.05

 

  7.00 +Aniela, +Felicja, +Jan, +Franciszek, +Krzysztof Pachulscy K K
  8.30 +Edwarda (ona) Żukowska – ( gregorianka 18) P K
18.00 +Anna, +Wanda, Ks. Feliks Piechowscy M P
      Sobota

19.05.

 

  7.00 O zdrowie,  błog Boże i opiekę MB dla Haliny–od wspólnoty Jerycho Różańcowe P P
  8.30 +Edwarda (ona) Żukowska – ( gregorianka 19) P M
18.00 +Zbigniew Sikora – w 3 rocz. śmierci M P
Niedziela

Zesłanie Ducha Świętego

20.05.

 

  7.00 +Edwarda (ona) Żukowska – ( gregorianka 20) M P
  8.30 +Benedykt Mundlaf – w 6 rocz. śmierci P M
10.00 Suma – za Parafian M K
11.30 ROCZNICA  I-KOMUNII  ŚWIĘTEJ P W
13.00 +Grzegorz Krzewiński – w rocznicę śmierci K M
18.00 +Franciszek Czołba K P

~ INTENCJE MSZALNE ~ 06 -13.05.2018 R.

Dzień Godz Intencja M K
Niedziela

06.05.

 

  7.00 +Edwarda (ona) Żukowska – ( gregorianka 6) K P
  8.30 +Helena i +Stanisław Lubiewscy M K
10.00 Suma – za Parafian P M
11.30 +Czesław, +Stanisław i ++rodzice z obojga stron
13.00 +Jadwiga Oleś – w rocznicę śmierci /Chrzest św.: Krzysztof Szpak
18.00 +Stanisław Struzik-w 10 r.śm. oraz ++rodzice i rodzeństwo z obu stron
Poniedziałek

07.05

 

  7.00 +Jadwiga, +Feliks
  8.30 +Janina Dzięgielewska -w 3 rocz. śm. oraz +Ewa –w 1 rocz. śmierci
  8.30 O powrót do zdrowia dla Krystyny
18.00 +Helena i +Kazimierz Szmytkowscy oraz +Elżbieta i +Paweł Szur
18.00 +Edwarda (ona) Żukowska – ( gregorianka 7)
Wtorek

08.05.

 

  7.00 +Stanisław (on) i +Janina Dywam
  8.30 ++Rodzice: Iwona i Stanisław Żur, ++z rodziny  Żur oraz o zdrowie dla całej rodziny
  8.30 Dziękczynno-błagalna w rocznicę urodzin Karoliny
18.00 +Stanisław (on) Cieślak
18.00 +Edwarda (ona) Żukowska – ( gregorianka 8)
Środa

09.05.

 

  7.00 +Edwarda (ona) Żukowska – ( gregorianka 9)
  8.30 +Stanisław (on) Kurowski, ++rodzice i ++rodzeństwo oraz o Boże błogosławieństwo dla rodziny Kurowskich
18.00 Zbiorowa: 1)+Witold Tojza w 16 rocz. śm. i ++rodzice z obojga stron; 2) +Czesław, +Stanisław i rodzice z obojga stron
18.00 +Felicja Przywarczak – w 6 rocz. śm. ++Jej rodzice: Marta i Feliks  oraz +Andrzej – o łaskę nieba za wstawiennictwem MB i wszystkich świętych
Czwartek

10.05.

 

  7.00 +Zofia Miśkowiec – w 29 rocz. śm. i za +Hieronimę (ona)
  8.30 +Edwarda (ona) Żukowska – ( gregorianka 10)
  8.30 O powrót do zdrowia dla Krystyny
18.00 ++rodzice i ++rodzeństwo Kiljanek
Piątek

11.05

 

  7.00 ++rodzice chrzestni z obojga stron oraz o Boże błog. i dary Ducha Św. dla chrześniaków
  8.30 +Edwarda (ona) Żukowska – ( gregorianka 11)
  8.30 O powrót do zdrowia dla Krystyny
18.00 +Edward Kłos w I rocz. śm. oraz ++rodzice z obojga stron
      Sobota

12.05.

 

  7.00 O Boże błog., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej na każdy dzień dla Marii – z okazji urodzin
  8.30 +Paweł Orłowski
  8.30 +Edwarda (ona) Żukowska – ( gregorianka 12)
11.00 I – KOMUNIA ŚWIĘTA
18.00 +Maciej Grzegorzewski – w 3 rocz. śmierci
Niedziela

13.05.

 

 

  7.00 +Helena, +Jan +Edward Fularczyk
  8.30 +Franciszka (ona )Stolc i za dusze w czyśćcu cierpiące
10.00 Suma – za Parafian
10.00 O zdrowie i Boże błog. dla Czesławy Kondrackiej z okazji urodzin
11.30 +Halina w 10 rocz. śm. oraz +Mieczysław i +Stanisław (on)
11.30 +Edwarda (ona) Żukowska – ( gregorianka 13)
13.00 +Maria Stasińska; +Lucyna, +Joanna, +Marian Grzeszczak; +Krystyna Lewandowska, +Joanna Jaworska
18.00 O rychły triumf Niepokalanego Serca NMP

~ INTENCJE MSZALNE ~ 29.04 – 06.05.2018 R.

Dzień Godz Intencja M K
Niedziela

29.04.

 

  7.00 +Bogusław M K
  8.30 ++ z rodziny Łaban K P
10.00 Suma – za Parafian P M
11.30 O Boże błog. i potrzebne łaski dla Magdaleny Wojciechowskiej – w 18 rocznicę urodzin – intencja od matki chrzestnej M K
13.00 +Wojciech P M
18.00 +mąż Piotr Gołębiowski w 1-  rocz. śmierci K P
Poniedziałek

30.04

 

  7.00 O zdrowie, błogosławieństwo i Boże prowadzenie dla Aleksandra (on) i całej rodziny. K K
  8.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski i zdrowie dla Zofii w 80-rocznicę urodzin M K
18.00 +Jadwiga, +Konrad i +siostra Bogumiła P M
Wtorek

01.05.

 

  7.00 +Edwarda (ona) Żukowska – ( gregorianka 1) P P
  8.30 +Małgorzata, +Jan, +Józef Maciejewscy K P
18.00 +Zofia Zienkiewicz – z okazji urodzin M K
Środa

02.05.

 

  7.00 +Edwarda (ona) Żukowska – ( gregorianka 2) M M
  8.30 +Zygmunt Kowalski K M
18.00 +Ks. Kan. Jerzy Główczewski P K
NMP Królowej Polski

03.05.

 

  7.00 ++teściowie: Marta i Cyprian oraz +Urszula P M
  8.30 +Zenon – w 13 rocz. śmierci M P
10.00 Suma – za Parafian P K
10.00 +Edwarda (ona) Żukowska – ( gregorianka 3) K
11.30 +Tadeusz, +Janina i +Jan Jawień M K
13.00 +Leon Fenski –w 75 r. śm. K P
18.00 Dziękczynna za Intronizację NSPJ z prośbą o rozwój w naszej Ojczyźnie i o świętość kapłanów K M
Piątek

04.05

 

  7.00 +Agnieszka, +Aleksander, +Czesław oraz o Boże błogosławieństwo dla Sebastiana, Aleksandra (on) i Agnieszki K K
  8.30 +Jadwiga, +Jan, +Tadeusz P M
  8.30 +Edwarda (ona) Żukowska – ( gregorianka 4) K
16.30 +Albina(ona) Napora-Kramer- w miesiąc po śmierci M W
18.00 +Katarzyna Nowak i ++ z rodziny M W
      Sobota

05.05.

 

  7.00 W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP M M
  8.30 W intencji Żywego Różańca Św. P K
  8.30 +Edwarda (ona) Żukowska – ( gregorianka 5) M
15.00 Ślubna: Alicja Stuczyńska – Ryszard Sychowski P
16.00 Ślubna: Agnieszka Chabik – Łukasz Ławicki P
18.00 O Boże błog. i potrzebne łaski dla Joanny Wojtaś – z okazji urodzin K P
Niedziela

06.05.

 

 

  7.00 +Edwarda (ona) Żukowska – ( gregorianka 6) K P
  8.30 +Helena i +Stanisław Lubiewscy M K
10.00 Suma – za Parafian P M
11.30 +Czesław, +Stanisław i ++rodzice z obojga stron M P
13.00 +Jadwiga Oleś – w rocznicę śmierci /Chrzest św.: Krzysztof Szpak P K
18.00 +Stanisław Struzik – w 10 r. śm. oraz ++ rodzice i rodzeństwo z obojga stron K M

~ INTENCJE MSZALNE ~ 22.04 – 29.04.2018 R.

Dzień Godz Intencja M K
Niedziela

22.04.

 

  7.00 O światło Ducha Świętego i potrzebne łaski oraz o pomyślne zdanie matury dla Jakuba P M
  8.30 ++z rodziny Libuha M P
10.00 Suma – Za Parafian P K
11.30 +Jarosław Konkel i +Henryk Zaremba M P
11.30 O powrót do zdrowia dla zięcia Jacka K
13.00 +Genowefa Grulkowska – w 12 rocznicę śmierci K M
18.00 O zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla rodziny Bońców K P
Poniedziałek

23.04

 

  7.00 +Jerzy Slenzak, +Daniela (ona), +Jerzy Krzyżanowski K K
  8.30 +Julita Żurek P K
  8.30 O powrót do zdrowia dla zięcia Jacka M
18.00 +Bazyli i +Tekla Dejneka M P
Wtorek

24.04.

 

  7.00 O powrót do zdrowia dla zięcia Jacka M M
  8.30 +Teresa Antoniak –w 30 dniu po śmierci i +Stanisław (on) Antoniak –w 1 rocz. śmierci K M
18.00 +Jan Kaczor – intencja od Piotra Slęzak P K
Środa

25.04.

 

  7.00 +Hanna Mikołajczyk-Dolega –w 1 rocz. śmierci P P
  8.30 Z prośbą o nawrócenie Przemysława i Joanny M P
18.00 +Piotr w 32 rocz. śm.; +Jerzy, +Janusz, +Alfred K M
Czwartek

26.04.

 

  7.00 +Anna,+ Emilia, +Jan, +Czesław i Piotr Pisarscy K K
  8.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Bożeny i Bogdana z okazji 20 rocznicy ślubu P K
18.00 +Kazimierz Talkowski – w 30 rocz. śmierci i +Roman Trzepałek w 1 rocz. śmierci M P
Piątek

27.04.

 

  7.00 O zdrowie, błogosławieństwo i Boże prowadzenie dla Aleksandra i całej rodziny M M
  8.30 +Czesław, +Stanisław i ++rodzice z obojga stron P M
18.00 O miłosierdzie Boże dla +Mieczysława Dubiela i za ++rodziców z obojga stron K P
      Sobota

28.04.

 

  7.00 O zdrowie, błogosławieństwo i Boże prowadzenie dla Aleksandra i całej rodziny P P
  8.30 +Wanda –w 4 rocz. śmierci oraz + Roman M P
18.00 +Tata Jerzy Miętki –w 29 rocz. śmierci oraz  ++ z rodziny: Miętkich, Czapiewskich i Gronczewskich K M
Niedziela

29.04.

 

 

  7.00 +Bogusław M K
  8.30 ++ z rodziny Łaban K P
10.00 Suma – za Parafian P M
11.30 O Boże błog. i potrzebne łaski dla Magdaleny Wojciechowskiej – w 18 rocznicę urodzin – intencja od matki chrzestnej M K
13.00 +Wojciech P
18.00 +mąż Piotr Gołębiowski w 1-  rocz. śmierci K P

~ INTENCJE MSZALNE ~ 15.04 – 22.04. 2018 R.

Dzień Godz Intencja M K
Niedziela

15.04.

 

 

  7.00 +Marianna w 55 rocz. śmierci oraz +Wincenty K M
  8.30 +Jacek Królikowski, +Antoni Niebodajew O K
10.00 Suma – Za Parafian O M
11.30 +Franciszka (ona) i +Jacek Brzezińscy oraz +Monika Krahel M O
13.00 +Mirosław Skowronek, +Bronisława (ona) i +Józef (on)Wołowscy

Chrzest św.: Izabela Żuk

K O
18.00 +Jan Piechulski M K
Poniedziałek

16.04

 

  7.00 O powrót do zdrowia dla zięcia Jacka K K
  8.30 +Krzysztof Włoch P K
18.00 W intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci M P
Wtorek

17.04.

 

  7.00 ++rodzice: Franciszka (ona) i Benon P P
  8.30 +Helena Haluch M P
  8.30 O powrót do zdrowia dla zięcia Jacka P K
18.00 W intencjach misyjnych i Koła Misyjnego K M
Środa

18.04.

 

  7.00 O powrót do zdrowia dla zięcia Jacka M M
  8.30 +Jadwiga Pijanowska – w miesiąc po pogrzebie K M
18.00 Zbiorowa: +Roman Stalkowski – intencja od sąsiadów P K
Czwartek

19.04.

 

  7.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Edmunda – z okazji 86 urodzin K K
  8.30 O powrót do zdrowia dla zięcia Jacka P K
18.00 +Kazimierz Stromski M M
Piątek

20.04.

 

  7.00 O powrót do zdrowia dla zięcia Jacka M M
  8.30 +Wojciech Burdziński – w miesiąc po pogrzebie P M
18.00 +Adam Lerski – w 2 rocz.  śmierci K P
      Sobota

21.04.

 

  7.00 O powrót do zdrowia dla zięcia Jacka P P
  8.30 +Sławomir Możdzanowski – w 3 rocz. śmierci K P
18.00 +Czesław Bałdyga – w 10 rocz. śmierci M K
Niedziela

22.04.

 

 

  7.00 O światło Ducha Świętego i potrzebne łaski oraz o pomyślne zdanie matury dla Jakuba P M
  8.30 ++z rodziny Libuha M P
10.00 Suma – Za Parafian P K
11.30 +Jarosław Konkel i +Henryk Zaremba M P
11.30 O powrót do zdrowia dla zięcia Jacka K
13.00 +Genowefa Grulkowska – w 12 rocznicę śmierci K M
18.00 O zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla rodziny Bońców K P

~ INTENCJE MSZALNE ~ 08 – 15.04.2018 R.

Dzień Godz Intencja M K
Niedziela

Bożego Miłosierdzia

08.04.

 

 

  7.00 +Sylwia – w 7 rocz. śmierci oraz +Maria i +Jan K P
  8.30 +Alfons, +Gertruda Sułkowscy M K
10.00 +Zenobia, +Helena, +Małgorzata, +Lidia oraz o Boże błogosławieństwo dla Joanny, Marii, Edmunda i Waleriana P M
11.30 +Józefa (ona) i +Michał Igielscy M P
13.00 SUMA ODPUSTOWA G W
13.00 Dziękczynna z okazji 60-rocz. ślubu Zdzisławy i Bolesława z prośbą o Boże błogosław., opiekę Matki Boskiej i łaskę zdrowia P
18.00 +Marek Sławski –  w rocz. śmierci K M
Poniedziałek

09.04

Zwiastow. NMP

  7.00 O Boże błogosławieństwo, światło Ducha Świętego dla Michała, Weroniki, Krzysztofa, Mikołaja, Aleksandra  i Wiktorii K K
  8.30 +Zuzanna Prorwicz – w miesiąc po pogrzebie M P
18.00 +Longin Pakowski i ++rodzice z obojga stron P M
Wtorek

10.04.

 

  7.00 Za dobroczyńców – o potrzebne dla nich łaski K K
  8.30 +Bogdan M K
18.00 +Katarzyna, +Czesław, +Teresa K M
Środa

11.04.

 

  7.00 Za ++ rodziców chrzestnych M M
  8.30 +Jan Kaczor – w 30 dniu po śmierci K M
18.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Zofii z okazji urodzin i imienin M K
Czwartek

12.04.

 

  7.00 O zdrowie dla rodziców K K
  8.30 +Czesław Możdżanowski M K
18.00 O zdrowie dla Urszuli i Aleksandry K M
Piątek

13.04.

 

  7.00 +Lidia Budnik – w 5 rocz. śmierci i +Jadwiga Borucka M M
  8.30 +Anna i +Marian Dziedzic K M
18.00 O rychły triumf Niepokalanego Serca NMP M K
      Sobota

14.04.

 

  7.00 K K
  8.30 +Stanisława Blewąska – w miesiąc po pogrzebie M K
15.00 Ślubna: Karolina Chyła i Radosław Pietera; Chrzest św. M
16.30 Dziękczynno-błagalna z okazjin50-rocznicy ślubu Ireny i Hieronima Radzikowskich (z klęcznikami) M
18.00 +Krystyna Kurowska w 4 rocz. śmierci K M
Niedziela

15.04.

 

 

  7.00 +Marianna w 55 rocz. śmierci oraz +Wincenty K M
  8.30 +Jacek Królikowski, +Antoni Niebodajew O K
10.00 Suma – Za Parafian O M
11.30 +Franciszka (ona) i +Jacek Brzezińscy oraz +Monika Krahel M O
13.00 +Mirosław Skowronek, +Bronisława (ona) i +Józef (on)Wołowscy

Chrzest św.: Izabela Żuk

K O
18.00 +Jan Piechulski M K

~ INTENCJE MSZALNE ~ 01.04.- 08.04.2018 R.

Dzień Godz Intencja M K
 

Niedziela

Zmartwychwstania

01.04.

 

  6.00 Suma – za Parafian P
  8.30 +Paweł Piórkowski M
10.00 +mąż Feliks Matuszak oraz ++rodzice i rodzeństwo z obojga stron P
11.30 +Krystyna i +Andrzej Grunt, +Gertruda Muller, +Henryk i +Ryszard Muller M
13.00 +Tadeusz Wiśniewski –intencja od Karola, Zofii, Małgorzaty, Stanisława, Tadeusza i Ireny K
18.00 +Jan, +Felicja, +Grażyna, +Monika , +Kazimierz K
Poniedziałek

Wielkanocny

02.04.

 

 

  7.00 ++babcie i dziadków z obojga stron K
  8.30 ++rodzice: +Renata, +Bronisław, +Karolina, +Antoni P
10.00 O zdrowie dla Jadwigi K
11.30 +Jerzy Walczak M
13.00 +Jan-w 4 rocz. śmierci i +Urszula Tłoczyńscy oraz ++z rodziny P
18.00 +Antoni Paulus – w 16 rocz. śmierci oraz ++rodzice z obojga stron M
Wtorek

03.04.

 

  7.00 Za ++braci: Czesław, Jan, Alojzy
  8.30 +Ks. Kan. Jerzy Główczewski
18.00 +Kazimiera Cieślak – w 7 rocz. śmierci
Środa

04.04.

 

  7.00 +Antoni Reca – w rocz. śmierci
  8.30 +Antonina (ona), +Jerzy
  8.30 +Wacław Pasieczny – w miesiąc po pogrzebie
18.00 +Jerzy Jankowski –w 6 rocz. śmierci
Czwartek

05.04.

 

  7.00 +Maria Kolańska
  8.30 +Adam Niewielski
  8.30 +Zygmunt Rosiak
18.00 Dziękczynna za intronizację NSPJ z prośbą o rozwój w naszej Ojczyźnie i o świętość kapłanów
Piątek

06.04.

 

  7.00 O przebaczenie dla mnie przez wszystkich, którym zawiniłem
  8.30 ++Rodzice: Helena i Leon
18.00 ++Rodzice, i ++z rodziny Leman
      Sobota

07.04.

 

  7.00 W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP
  8.30 W intencji Żywego Różańca Świętego
  8.30 +Czesława (ona) Romanowska – w 1 rocz. śmierci
18.00 +Władysława (ona), +Józef, +Pelagia, +Ludwik z rodz. Bońców i Rakowskich
Niedziela

Bożego Miłosierdzia

08.04.

 

 

  7.00 +Sylwia – w 7 rocz. śmierci oraz +Maria i +Jan
  8.30 +Alfons, +Gertruda Sułkowscy
10.00 +Zenobia, +Helena, +Małgorzata, +Lidia oraz o Boże błogosławieństwo dla Joanny, Marii, Edmunda i Waleriana
11.30 +Józefa (ona) i +Michał Igielscy
13.00 SUMA ODPUSTOWA
13.00 Dziękczynna z okazji 60-rocz. ślubu Zdzisławy i Bolesława z prośbą o Boże błogosław., opiekę Matki Boskiej i łaskę zdrowia
18.00 +Marek Sławski –  w rocz. śmierci