~ INTENCJE MSZALNE ~ 14.04.2019 – 21.04.2019 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela Palmowa

14.04.

7.00 +Krzysztof, +Bogdan, +Lidia Warlikowscy N K
8.30 +Jacek Królikowski, +Antoni Niebodajew K W
10.00 Suma – za Parafian P W
11.30 +Piotr Gołębiowski – w 2 rocz. śmierci N W
13.00 +Franciszka(ona) i +Jacek Brzezińscy oraz +Monika Karhel P W
18.00 W intencji Panu Bogu wiadomej K W
Wielki Poniedziałek

15.04

    7.00     O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Małgorzaty i Andrzeja Kowalskich P K
    8.30 +Zbigniew Chojnacki – w miesiąc po pogrzebie K W
  18.00 W intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci N W
Wielki Wtorek

16.04.

    7.00 N P
    8.30 ++Rodzice: Helena i Leon P W
  18.00 +Krzysztof K W
  18.00 W intencji Misji i Koła Misyjnego P
Wielka

Środa

      17.04.

    7.00 ++rodzice: Telesfora i Tadeusz K N
    8.30 +Helena P W
  18.00 +Józef (on), +Janina, +Eugeniusz, +Maria, +Eugenia, +Ludwik i +Stefania N W
Wielki Czwartek

18.04.

  19.00 +Jerzy i +Gertruda Peta K
  19.00 Jerzy Mierzyński –30 r. śm., +Leszek -16 r. śm. oraz +brat, +siostra i ++rodzice z obojga stron P
  19.00 ++z IX Róży MB Fatimskiej (wymienić imiennie) N
Wielki Piątek

19.04.

    

   19.00

Nabożeństwo Adoracji Krzyża św. N
Wielka Sobota

20.04.

   20.00 +Czesław Bałdyga – w 11 rocz. śmierci P
   20.00 +Henryka (ona) Markowska K
   20.00 O Boże błog., opiekę MB i zdrowie dla członków z IX Róży MB Fatimskiej N
Niedziela

Zmartwych-wstania

21.04.

    6.00 Suma – za Parafian P
    8.30 +Anatol, +Witold Fedoruk K
  10.00 ++rodzice z obojga stron i ++rodzeństwo P
  11.30 +Feliksa (ona) Wiśniewska – w 3 rocz. śmierci N
  13.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące K
  18.00 +Bogdan i +Krzysztof Warlikowscy, +Władysława Siedlikowska oraz +Agnieszka, +Augustyn, i +Maria Bojanowscy. N
PoniedziałekWielkanocny

22.04.

    7.00 N
    8.30 ++w ubiegłym roku koleżanki: +Teresa, +Krystyna, +Irena R., +Genowefa, +Irena K. K
  10.00 +Genowefa Grulkowska P
  11.30 +Tekla i +Bazyli Dejneka N
  13.00 +Renata Markocka–w 3 r. śm., +mąż Bronisław oraz++teściowie: Karolina i Antoni K
  15.00 Ślub: Katarzyna i Krzysztof   oraz chrzest: Jan K
  18.00 Dziękczynna z okazji 90-rocz. urodzin Zofii oraz brata Stanisława  z okazji 92-rocz. urodzin z prośbą o opiekę, miłosierdzie i dalsze łaski P

~ INTENCJE MSZALNE ~ 07.04.2019 – 14.04.2019 R.

 

Dzień Godz. Intencja
Niedziela

07.04.

 7.00 O Boże błog., światło Ducha św. dla wnuków: Weroniki, Michała, Krzysztofa, Mikołaja, Aleksandra i Wiktorii.
 8.30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla rodziny Jackiewicz
10.00 Suma – za Parafian
11.30 +Jan –w 5 rocz. śm. i +Urszula Tłoczyńscy oraz ++ z rodziny
13.00 +Mirosław Skowronek, +Bronisława (ona) i Józef (on) Wołowscy
18.00 +Katarzyna, +Teresa, +Czesław
Poniedziałek

08.04.

 7.00
 8.30 +Henryk Piepiórka -20 rocz. śmierci
18.00 ++rodzice: Gertruda, Stanisław (on), Leokadia, Teodor oraz ++rodzeństwo
Wtorek

09.04.

 7.00 +Mikołaj Bardyński
 8.30 O łaskę zdrowia, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla syna Cezarego
12.00 Pogrzebowa: +Genowefa Stec l.85
18.00 +Longin Pakowski
Środa

       10.04.

 7.00 +Rajmund i za dusze w czyśćcu cierpiące
 8.30 Z podziękowaniem i prośbą o Bożą opiekę i błogosławieństwo dla Marii Reuther w dniu urodzin
18.00 +Rajmund i +Amelia Rybińscy; +Halina i +Henryk Cynke; +Janina Dajewska
Czwartek 11.04  7.00
 8.30 O Boże błog., potrzebne łaski i zdrowie dla członków IV Róży „św. Antoniego” i za ++ z tej Róży.
18.00 O Boże błog.., potrzebne łaski i zdrowie dla rodziny Boniec.
Piątek

12.04.

 7.00
 8.30 +Czesław Możdżanowski i +Sławomir
18.00 + Mariusz Lieske – o wejście do chwały nieba
     Sobota

13.04.

 7.00
 8.30 ++rodzice: Anna i Marian Dziedzic oraz ++bracia: Krzysztof i Stanisław
18.00 O rychły triumf Niepokalanego Serca NMP
Niedziela

14.04.

 7.00 +Krzysztof, +Bogdan, +Lidia Warlikowscy
 8.30 +Jacek Królikowski, +Antoni Niebodajew
10.00 Suma – za Parafian
11.30 +Piotr Gołębiowski – w 2 rocz. śmierci
13.00 +Franciszka(ona) i +Jacek Brzezińscy oraz +Monika Karhel
18.00 W intencji Panu Bogu wiadomej

~ INTENCJE MSZALNE ~ 31.03.2019 – 07.04.2019 R.

 

Dzień Godz. Intencja
Niedziela

31.03.

 7.00 +Katarzyna i +Franciszek Baran
 8.30 Stanisław (on) Kwapisz
10.00 Suma – za Parafian
11.30 +Józefa (ona) i +Michał Igielscy
13.00 +Michalina, +Stanisław, + Chrzest Św.: Albert Wojciech Migda
18.00 +Eugeniusz (greg. 29)
Poniedziałek

01.04.

 7.00 +Pogrzebowa: +Maria Zawadzka l.76
 8.30 +Paweł
 8.30 +Stanisław Czech – w miesiąc po pogrzebie
18.00 +Eugeniusz (greg. 30)
Wtorek

02.04.

 7.00 O Boże błogosławień. dla rodziny: Kabel, Zielińskich, Landowskich
 8.30 +Antonina, +Jerzy
 8.30 +Andrzej Czopek
18.00 +Ludwik (on), +Pelagia, +Józef(on), +Władysława (ona)
Środa

       03.04.

 7.00 +Józefa (ona), +Piotr, +Sylwester (on) Smogorzewscy
 8.30 +Kazimiera Cieślak – 8 r. śm.
 8.30 +Ks. Kan. Jerzy Główczewski
18.00 Zbiorowa: 1)+Wacław – w 39 rocz. śm., 2)+Halina Zapadka oraz ++ z rodziny Zapadka i Wróblewskich
Czwartek 04.04  7.00 +Sabina – 3 rocz. śm.,++teściowie: Jan i Franciszka(ona); +syn Paweł
 8.30 + Jerzy Jankowski – 7 rocz. śm.
 8.30 +Bogumiła Stenka – w miesiąc po śmierci
18.00 Dziękczynna za Intronizację NSPJ w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanów.
18.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla członków wspólnoty Marana Tha oraz o potrzebne łaski dla Ich rodzin.
Piątek

05.04.

 7.00 +Albina (ona) Napor-Kramer
 8.30 +Sylwia Olszowy – 8 rocz. śm.; i ++Jej Rodzice; +Maria i +Jan
16.30 +Marian, +Małgorzata
18.00 +syn Adam – 7 rocz. śm.
     Sobota

06.04.

 7.00 W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP
 8.30 W intencji Żywego Różańca
18.00 +Antoni Paulus – w 16  rocz. śm. oraz ++rodzice z obojga stron
Niedziela

07.04.

 7.00 O Boże błog., światło Ducha św. dla wnuków: Weroniki, Michała, Krzysztofa, Mikołaja, Aleksandra i Wiktorii.
 8.30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla rodziny Jackiewicz
10.00 Suma – za Parafian
11.30 +Jan –w 5 rocz. śm. i +Urszula Tłoczyńscy oraz ++ z rodziny
13.00 +Mirosław Skowronek, +Bronisława (ona) i Józef (on) Wołowscy
18.00 +Katarzyna, +Teresa, +Czesław

~ INTENCJE MSZALNE ~ 24.03.2019 – 31.03.2019 R.

 

Dzień Godz. Intencja
Niedziela

24.03.

 7.00 +Pelagia, +Wacław, ++ z rodziny
 8.30 +Helena i +Stanisław (on) Lubiewscy
10.00 Suma – za Parafian
11.30 +Jerzy i +Bronisław (on) Walczak
13.00 +Barbara, +Józef, ++ rodzice z obojga stron
18.00 +Eugeniusz (greg. 22)
Poniedziałek

25.03.

 7.00 +Jadwiga Pijanowska –w 1 r. śm. i +Krzysztof Pijanowski w 2 r. śm.
 8.30 +Marianna Paluszkiewicz – w 8 r. śm. i ++rodzice
18.00 +Eugeniusz, +Eugenia (ona), ++rodzice z obojga stron i +Agnieszka
18.00 +Eugeniusz (greg. 23)
Wtorek

26.03.

 7.00 +Bożena Plackowska – w 2 rocz. śm
 8.30 +Eugeniusz (greg. 24)
18.00 +Józefa (ona), +Piotr, +Emilia Smogorzewscy
18.00 +mąż Stanisław Krachulec –w 5 r. śm. oraz ++rodzice z obojga stron
Środa

       27.03.

 7.00 O Boże błog., zdrowie dla Justyna (on) Dickinson z okazji urodzin
 8.30 +Eugeniusz (greg. 25)
11.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie dla Walerii
12.00
18.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski i zdrowie dla Haliny i Rudolfa Śmirskich z okazji 60-rocz. ślubu
Czwartek 28.03.  7.00 +Eugeniusz (greg. 26)
 8.30 +Marianna i +Marian Romanowscy oraz rodzice z obojga stron
11.00 W intencji chorych i starszych
18.00 +Czesława (ona) i +Henryk(on) Halikowscy
18.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski i zdrowie dla Bronisławy Chodura
20.00 +Genowefa
Piątek

29.03.

 7.00 +Bolesław oraz ++rodzice i bracia z obojga stron
 8.30 +Eugeniusz (greg. 27)
 8.30 +Eugenia Turczyn – w miesiąc po pogrzebie
18.00 +Jan Boniec
     Sobota

30.03.

 7.00 O Boże błog. i zdrowie dla Jana –w 85 rocz. urodzin
 8.30 +Maria. +Helena, +Stanisław (on), +Jan
 8.30 +Aniela Andrzejewska – w miesiąc po pogrzebie
18.00 +Eugeniusz (greg. 28)
Niedziela

31.03.

 7.00 +Katarzyna i +Franciszek Baran
 8.30 Stanisław (on) Kwapisz
10.00 Suma – za Parafian
11.30 +Józefa (ona) i +Michał Igielscy
13.00 +Michalina, +Stanisław, +Kazimierz     (+?)

Chrzest Św.: Albert Wojciech Migda

18.00 +Eugeniusz (greg. 28)

~ INTENCJE MSZALNE ~ 17.03.2019 – 24.03.2019 R.

 

Dzień Godz. Intencja
Niedziela

17.03.

 7.00 +Weronika i +Józef Kriesel
 8.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski dla Haliny w 78 rocznicę urodzin
10.00 Suma – za Parafian
11.30 +Eugeniusz (greg. 15)
11.30 +Józef Gronczewski – w rocz. urodzin oraz za ++z rodzin: Czapiewskich, Gronczewskich i Miętkich
13.00 +Krzysztof i +Bogdan Warlikowscy
18.00 +Maria Felicja – w rocz. śmierci
Poniedziałek

18.03.

 7.00 +Józef (on) Kupczyk
 8.30 +Eugeniusz (greg. 16)
18.00 W intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci
Wtorek

19.03.

 7.00 +Józefa (ona), +Józef i +Eugenia (ona) Slenzak
 8.30 +Marta i +Józef
 8.30 +Eugeniusz (greg. 17)
18.00 +Józef (on), +Pelagia, +Regina, +Roman, +Józefa (ona)
18.00 W intencjach misji i Koła Misyjnego
Środa

       20.03.

 7.00 +Jadwiga, +Eugeniusz i +Wacław Polak
 8.30 +Eugeniusz (greg. 18)
18.00 Zbiorowa: 1)O Boże błog. i potrzebne łaski dla członków V Róży św. Józefa oraz za ++członków tej Róży; 2)+Jadwiga Kudelska – w 18 r. śm. oraz za ++ z rodziny Kudelskich, Stawickich i Opalińskich
Czwartek 21.03.  7.00 +Franciszka (ona) i +Stanisław (on)Furman
 7.00 +Eugeniusz (greg. 19)
 8.30 +Józef Karpiński
18.00 BIERZMOWANIE
18.00 +Jan Maryniewski w 11- rocznicę śmierci
Piątek

22.03.

 7.00 O Boże błog. dla Jadwigi i Jej Rodziny
 8.30 +Eugeniusz (greg. 20)
18.00 +Benedykt Mundlaf
     Sobota

23.03.

 7.00 +Helena i +Władysław (on) Kapelsiewiczowie
 8.30 +Eugeniusz (greg. 21)
18.00 Mąż Józef i ++rodzice z obojga stron
Niedziela

24.03.

 7.00 +Pelagia, +Wacław, ++ z rodziny
 8.30 +Helena i +Stanisław (on) Lubiewscy
10.00 Suma – za Parafian
11.30 +Jerzy i +Bronisław (on) Walczak
13.00 +Barbara, +Józef, ++ rodzice z obojga stron
18.00 +Eugeniusz (greg. 22)

~ INTENCJE MSZALNE ~ 10.03.2019 – 17.03.2019 r.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela

10.03.

 7.00 + Wiesława (ona) i +Stanisław Dywan P K
 8.30 +Konstanty, +Weronika, +Bogumiła Unton K N
10.00 Suma – za Parafian P K
11.30 O Boże błog, potrzebne łaski, zdrowie dla Adriany Miętkiej z podziękowaniem za ocalenie oraz o wsparcie dla wszystkich z rodziny Miętkich N P
11.30 +Kazimierz, +Stanisław (on) i ++rodzice z obojga stron K
13.00 +Ludwik (on) Cwynar –w 5 r. śm., i ++rodzice z obojga stron N P
18.00 +Eugeniusz (greg. 8) K N
Poniedziałek

11.03.

 7.00 +Jan Kaczor – 1 rocz. śm. K K
 8.30 +Stefan Kała P K
18.00 +Wiesław – w rocz.śm. K P
18.00 +Eugeniusz (greg. 9) N
Wtorek

12.03.

 7.00 +brat Zygmunt, +siostra Irena N N
 8.30 +Gertruda – w 44 rocz. śm. oraz ++rodzeństwo P N
 8.30 +Eugeniusz (greg. 10) K
18.00 +Edmund Richert i +Henryk Czutkowski K P
Środa

       13.03.

 7.00 +Władysław(on) Krzyżanowski – w 45 rocz. śm. P P
 8.30 +Eugeniusz (greg. 11) K P
 8.30 O zdrowie i Boże błog. dla Zofii, Lidii i Jerzego N
18.00 O rychły triumf Niepokalanego Serca NMP N K
Czwartek 14.03.  7.00 +Agnieszka, +Paulina, +Gertruda oraz o Boże błog. dla Danki i Zbyszka N N
 8.30 ++z rodziny Libuha N P
 8.30 ++z rodziny: Krefta, Kotowskich, Albiniak i Wardzała K
18.00 +Eugeniusz (greg. 12) P N
Piątek

15.03.

 7.00 +Paweł – w 21 rocz. śmierci i za ++ z obojga stron P P
 8.30 +Eugeniusz (greg. 13) P K
18.00 ++rodzice, ++rodzeństwo z rodziny Rakowskich i Kurowskich K P
     Sobota

16.03.

 7.00 +Cecylia Falkowska, ++z rodziny: Falkowskich, Modzelewskich K K
 8.30 +Ryszard -2 rocz. śmierci K P
18.00 +Eugeniusz (greg. 14) P K
Niedziela

17.03.

 7.00 +Weronika i +Józef Kriesel P K
 8.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski dla Haliny w 78 rocznicę urodzin G K
10.00 Suma – za Parafian P G
11.30 +Eugeniusz (greg. 15) G P
11.30 +Józef Gronczewski – w rocz. urodzin oraz za ++z rodzin: Czapiewskich, Gronczewskich i Miętkich K
13.00 +Krzysztof i +Bogdan Warlikowscy P K
18.00 +Maria Felicja – w rocz. śmierci K P

Intencje mszalne 3.03.2019

 I N T E N C J E   M S Z A L N E  3.03. – 10.03.2019 R.

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela

03.03.

7.00 Za +dobroczyńcę (on) N K
8.30 O Boże błog., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Macieja Dolega –w 29 rocz. urodzin K P
8.30 O Boże błog., opiekę MB oraz Dary Ducha św. dla Jakuba Krupa N
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 ++dziadkowie: Eleonora, Leon, Józef (on), +Anna i +ciocia Ewa N P
13.00 +Tadeusz Krzewiński i +Jerzy Oloś P K
18.00 +Eugeniusz (greg. 1) K P
Poniedziałek

04.03.

7.00 +Antoni Reca – w rocz. śm. N N
8.30 +Zdzisław Ratyński – w 16 r. śm.; ++rodzice i dziadkowie oraz +Tadeusz KAROL P P
8.30 +Kazimierz Stromski K
18.00 O Boże błog., potrzebne łaski i zdrowie dla Ks. Kazimierza P N
18.00 +Eugeniusz (greg. 2) K
Wtorek

05.03.

7.00 +Bronisława (ona) i Stanisław z rodziny Surówka P P
8.30 +Eugeniusz (greg. 3) N P
8.30 +Zofia Zienkiewicz – 2 rocz. śmierci K
18.00 Za wstaw. MB o światło Ducha św. dla lekarza i o zdrowie dla Renaty N K
18.00 +Helena i +Teofil Kośniccy P
Środa

Popielcowa

06.03.

7.00 +Antonina i +Piotr Maryniewscy i ++ z rodz. Maryniewskich K P
8.30 +Eugeniusz (greg. 4) P W
8.30 +Eryka (ona) Wiczling N
17.00 +Jan Kuca – w 15 rocz. śmierci N W
18.00 +Ks. Kan. Jerzy Główczewski P W
19.00 +Jan Alfut – w 2 rocz. śmierci K W
Czwartek

07.03.

7.00 +Edwarda Sikorski – w 11 rocz. śmierci K K
8.30 +Tadeusz Kowalski – w 24 rocz. śmierci P K
8.30 + Wanda Sikorska – w miesiąc po pogrzebie N
18.00 Dziękczynna za Intronizację NSPJ z prośbą o rozwój w naszej Ojczyźnie i o świętość dla kapłanów P K
18.00 +Eugeniusz (greg. 5) N
Piątek

08.03.

7.00 +Mariusz Lieske P P
8.30 +Eugeniusz (greg. 6) K P
8.30 +Zygmunt Rosiak – w 1 rocz. śmierci N
18.00 +Bonifacy–10 r. śm.;++rodzice z obu stron; +Jerzy Wiśniewski-3 r. śm. K N
Sobota

09.03.

7.00 O zdrowie i potrzebne łaski dla Bożeny N N
8.30 +Hilary Marchlewski – 17 r. śm., oraz ++rodzice z obojga stron P N
8.30 +Janina Dejewska – w miesiąc po pogrzebie K
18.00 +Eugeniusz (greg. 7) K P
Niedziela

10.03.

7.00 + Wiesława (ona) i +Stanisław Dywan P K
8.30 +Konstanty, +Weronika, +Bogumiła Unton K N
10.00 Suma – za Parafian P K
11.30 O Boże błog, potrzebne łaski, zdrowie dla Adriany Miętkiej z podziękowaniem za ocalenie oraz o wsparcie dla wszystkich z rodziny Miętkich N P
11.30 +Kazimierz, +Stanisław (on) i ++rodzice z obojga stron K
13.00 +Ludwik (on) Cwynar –w 5 r. śm., i ++rodzice z obojga stron N P
18.00 +Eugeniusz (greg. 8) K N

 

Intencje mszalne 24.02-03.03.2019

 

Dzień Godz Intencja M K
Niedziela

24.02.

 7.00 +Wanda Radtke-Nowa (greg.27) P K
 8.30 +Tadeusz KAROL – 10 rocz. śmierci K P
 8.30 +Teresa Pająk – w I rocz. śmierci N
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 +Wojciech, +Jan, +Jadwiga, ++ z rodziny Drozdowskich N K
11.30 O Boże błog., potrzebne łaski dla Krzysztofa w dniu 50-tych urodzin P
13.00 Dziękczynno-błagalna w rocz. ślubu Bożeny i Janusza  /chrzest: Lena K N
18.00 W intencji przebłagalnej (24) K P
18.00 +Danuta Piwko – 12 rocz. śm. oraz ++z rodziny Piwko N
Poniedziałek

25.02.

 7.00 Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski dla Kazimierza-w dniu urodz N N
 8.30 +Wanda Radtke-Nowa (greg.28) P P
 8.30 +Zygmunt Gardulski – w miesiąc po pogrzebie K
18.00 W intencji przebłagalnej (25) K P
Wtorek

26.02.

 7.00 +Aleksander, +Mirosława (ona) oraz o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Aleksandra (on) K K
 8.30 W intencji przebłagalnej (26) P K
 8.30 +Barbara Piątek – w miesiąc po pogrzebie N
18.00 +Wanda Radtke-Nowa (greg.29) P N
Środa

27.02.

 7.00 +Wanda Radtke-Nowa (greg.30) P P
 8.30 W intencji przebłagalnej (27) K N
 8.30 +Konstanty Dolega – w miesiąc po pogrzebie P
18.00 Zbiorowa: 1) O zdrowie, dary Ducha św. i Boże  prowadzenie dla syna z rodziną; 2) +Stanisława(ona) Iwaszczuk oraz ++ rodzice z obojga stron; 3)+Gertruda Królikowska –w 2 rocz. śm. N K
Czwartek

28.02.

 7.00 Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski dla Piotra z okazji 30 r.urodz K K
 8.30 Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Bożeny i Doroty P K
18.00 W intencji przebłagalnej (28) N P
Piątek

01.03.

 7.00 +Felicja, +Brunon, +Wiesław Wojewódka P P
 7.00 W intencji przebłagalnej (29) N
 8.30 +Paweł i ++rodzice z obojga stron P W
16.30 Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski dla Kazimierza N W
18.00 ++rodzice: Cecylia i Alfons Sokołowscy K W
     Sobota

02.03.

 7.00 W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP N N
 8.30 W intencji Żywego Różańca K N
 8.30 +Janina Bołkowska – w miesiąc po pogrzebie P
18.00 W intencji przebłagalnej (30) P K
Niedziela

03.03.

 7.00 Za +dobroczyńcę (on) N K
 8.30 O Boże błog., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Macieja Dolega –w 29 rocz. urodzin K P
 8.30 O Boże błog., opiekę Maryi oraz Dary Ducha św. dla Jakuba Krupa N
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 ++dziadkowie:Eleonora, Leon, Józef (on), +Anna i +ciocia Ewa N P
13.00 +Tadeusz Krzewiński i +Jerzy Oloś P K
18.00 +Eugeniusz (greg. 1) K N

~ INTENCJE MSZALNE ~ 17. – 24.02.2019 R.

 

Dzień Godz Intencja M K
Niedziela

17.02.

 

 

  7.00 +Janina i Stanisław Asztemborscy, +Jerzy Rudziński i ++ z rodziny Asztemborskich i Bogajskich
  8.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Agnieszki z okazji 20-tych urodzin
10.00 Suma – za Parafian
11.30 W intencji przebłagalnej (17)
11.30 +Wanda Radtke-Nowa (greg.20)
13.00 +Stanisław(on), +Zuzanna, +Anna, +Jerzy i +Magdalena
18.00 +Konstancja  i +Konstanty
Poniedziałek

18.02.

 

  7.00 +Wanda Radtke-Nowa (greg.21)
  8.30 W intencji przebłagalnej (18)
18.00 W intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci
Wtorek

19.02.

 

  7.00 +Pola i +Wiktor Rogulscy
  8.30 W intencji przebłagalnej (19)
  8.30 +Wanda Radtke-Nowa (greg.22)
18.00 +Urszula Kowalska – 30 rocz. śmierci
Środa

20.02.

 

  7.00 +Wanda, +Leon, +Walenty, +Bronisława (ona) i +Piotr
  8.30 W intencji przebłagalnej (20)
18.00 +Wanda Radtke-Nowa (greg.23)
Czwartek

21.02.

 

  7.00 +Wanda Radtke-Nowa (greg.24)
  8.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, zdrowie dla Marianny i Stanisława z okazji 59-rocznicy ślubu
18.00 W intencji przebłagalnej (21)
Piątek

22.02.

 

  7.00 +Wanda Radtke-Nowa (greg.25)
  8.30 W intencji przebłagalnej (22)
  8.30  +Zdzisław Gajewski – w miesiąc po pogrzebie
18.00 Dziękczynna w 18 urodziny wnuczki Weroniki z prośbą o Boże Błog., opiekę Matki Bożej na każdy dzień i światło Ducha Św. w dorosłym życiu.
      Sobota

23.02.

 

  7.00 +Wacław  i +Mieczysława (ona) Jarmoszka
  8.30 +Wanda Radtke-Nowa (greg.26)
  8.30 +Regina Wawrzonkowska – w 30 dniu po śmierci
18.00 W intencji przebłagalnej (23)
Niedziela

24.02.

 

 

  7.00 +Wanda Radtke-Nowa (greg.27)
  8.30 +Tadeusz KAROL – 10 rocz. śmierci
10.00 Suma – za Parafian
11.30 +Wojciech, +Jan, +Jadwiga z Drozdowskich
13.00 Dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubu Bożeny i Janusza
18.00 W intencji przebłagalnej (24)
18.00 +Danuta Piwko – 12 rocz. śm. oraz ++z rodziny Piwko

 

~ INTENCJE MSZALNE ~ 10. – 17.02.2019 R.

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela

10.02.

 

     7.00 +Piotr, +Anna, +Jerzy, +Teresa, +Roman
     8.30 +Apolonia i +Jan Krupa
   10.00 +Feliks Stawiński – w 6 rocz. śmierci
   11.30 +Helena i +Jan Baran
   11.30 +Wanda Radtke-Nowa (greg.13)
   13.00 +Maria i +Wojciech oraz ++dziadkowie z obojga stron
   18.00 W intencji przebłagalnej (10)
 Poniedziałek

11.02

     7.00     +Wanda Radtke-Nowa (greg.14)
     8.30 W intencji przebłagalnej (11)
   10.00 Za chorych z okazji Światowego Dnia Chorego
   18.00 +Stanisław (on) Kupczyk
Wtorek

12.02.

 

     7.00 W intencji przebłagalnej (12)
     8.30 +Maria i Jej ++rodzice
     8.30 +Wanda Radtke-Nowa (greg.15)
   18.00 W intencji Misji i Koła Misyjnego
Środa

       13.02.

     7.00 +Paweł Rzymski – w 40 rocz. śmierci
     8.30 W intencji przebłagalnej (13)
     8.30 +Wanda Radtke-Nowa (greg.16)
   18.00 O rychły triumf Niepokalanego Serca NMP
Czwartek

14.02.

 

     7.00 +Wanda Radtke-Nowa (greg.17)
     8.30 +Walenty
   18.00 W intencji przebłagalnej (14)
Piątek

15.02.

     7.00 +Wanda Radtke-Nowa (greg.18)
     8.30 W intencji przebłagalnej (15)
   18.00 +Dariusz Sochan – w 2 rocz. śmierci
Sobota

16.02.

     7.00 +Krzysztof Kruszyński, +Feliks Skodowski
     8.30 +Wanda Radtke-Nowa (greg.19)
     8.30 +Henryk Węcławek – w miesiąc po śmierci
   18.00 W intencji przebłagalnej (16)
Niedziela

17.02.

 

     7.00 +Janina i Stanisław Asztemborscy, +Jerzy Rudziński i ++ z rodziny Asztemborskich i Bogajskich
     8.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Agnieszki z okazji 20-tych urodzin
   10.00 Suma – za Parafian
   11.30 W intencji przebłagalnej (17)
   11.30 +Wanda Radtke-Nowa (greg.20)
   13.00 +Stanisław(on), +Zuzanna, +Anna, +Jerzy i +Magdalena
   18.00 +Konstancja  i +Konstanty