Ogłoszenia Duszpasterskie 02.08.2020

1. Bardzo serdecznie witamy gości spędzających na terenie naszej parafii czas urlopu czy  wakacji i życzymy wszystkim dużo słońca oraz Bożego wypoczynku.
    • we wtorek: wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera;
    • w czwartek: Święto Przemienienia Pańskiego;
    • w sobotę: wspomnienie św. Dominika, prezbitera.
  3. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
  4. W tym tygodniu przypada I-czwartek i  I-piątek miesiąca.
  5. W czwartek o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu a o godz. 18.00 Msza św. dziękczynna za Intronizację NSPJ w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanów.
  6. W piątek okazja do spowiedzi św.  w czasie porannych Eucharystii i od godz. 17.00.
  7. Nabożeństwo  I-piątkowe po Mszy św. o godz. 7.00 i o godz. 17.00
  8. Chorych z posługą sakramentalną Ks. Kazimierz i Ks. Proboszcz odwiedzą w piątek od godz. 9.00 a Ks. Paweł z racji urlopu dopiero we wrześniu.
  9. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna  za dar intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
  10. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu i adoracja do godz. 19.30.
  11. W dniu dzisiejszym przed kościołem zbiórka do puszek na Gdańskie Seminarium Duchowne. Za złożone na ten cel ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać!”
  12. Przy wyjściu z kościoła  można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa      Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie.
  13. Wszystkim miłym Gościom i drogim Parafianom życzymy  dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, błogosławionego tygodnia.  Szczęść Boże!