Ogłoszenia duszpasterskie 11.08.2019

1. Bardzo serdecznie witamy gości spędzających na terenie naszej parafii czas urlopu czy  wakacji i życzymy wszystkim dużo słońca oraz Bożego wypoczynku.
  2. We wtorek tj. 13 sierpnia przypada kolejny Dzień Czuwania Fatimskiego. Uroczysta Msza św. o   godz. 19.00 (nie będzie Mszy św. o godz. 18.00), o godz. 20.00 Różaniec Fatimski a ok. godz. 20.30 procesja z figurą Matki Boskiej Fatimskiej wokół kościoła i Apel Jasnogórski. Na procesję przynieśmy ze sobą świece.
  3. We wtorek też swoje 74-urodziny obchodzi Pasterz naszej archidiecezji Ks. Abp Sławoj Leszek Głódź. Dostojnego solenizanta polecamy modlitwom wiernych.
  4. W czwartek 15 sierpnia przypada uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. w tym dniu jak w każdą niedzielę. W trakcie Mszy świętych będziemy święcić zboże, zioła i owoce. W przedsionku kościoła będzie można nabyć wiązanki kwiatów i ziół wykonane  przez Panie z Koła Misyjnego. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone będą na cele misyjne.
  5. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu i adoracja do godz. 19.30.
  6. Informujemy, że w minioną niedzielę zebraliśmy na Gdańskie Seminarium Duchowne  1019,50 zł. Za wszelkie ofiary serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
  7. Przypominamy, że parafia nasza organizuje pielgrzymkę do Gruzji w terminie 19-26 października br. Chętni proszeni są o kontakt z ks. Proboszczem.
  8. Organizujemy również 4-dniową pielgrzymkę autokarową ścianą zachodnią Polski   do Gidli, Częstochowy, Piekar Śląskich, Barda Śląskiego, Wrocławia, Trzebnicy, Świebodzina i  Rokitna w terminie 19-22 września br. (czwartek – niedziela). Koszt 630 zł. Informacje i zapisy u ks. Proboszcza.
  9. Przy wyjściu z kościoła  można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa      Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie.
  10. Wszystkim miłym Gościom i drogim Parafianom życzymy  dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, dobrego tygodnia.  Szczęść Boże!