Ogłoszenia Duszpasterskie 21.06.2020

1. Nabożeństwa czerwcowe przez cały miesiąc o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.
  2. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w czwartek o godz.16.30. Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież wraz z rodzicami oraz nauczycieli i wychowawców, by podziękować za cały rok nauki i prosić o bezpieczne wakacje.
  3. We wtorek przypada Dzień Ojca. W tym dniu szczególnie pamiętajmy w modlitwie o naszych Ojcach.
  4. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.30 i po południu w ramach nabożeństwa czerwcowego.
  5. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka  i adoracja do godz. 19.30.
    • w środę, 24.06 –uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela;
    • w sobotę, 27.06 – wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa  Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie. Zachęcamy do lektury.
  8. W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza Parafianka: śp. Aniela Kacprowicz l. 90 z ul. Powstania Śląskiego. Ją i wszystkich naszych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek …
  9. Wszystkim życzymy  dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, udanego, słonecznego tygodnia.  Szczęść Boże!