Ogłoszenia Duszpasterskie 26.05.2019

1. Nabożeństwa majowe do piątku włącznie  o godz. 17.30. Od soboty nabożeństwa czerwcowe przez cały miesiąc o godz. 17.30.
  2. Jutro tj. w poniedziałek biuro parafialne wyjątkowo czynne tylko przed południem w godz. od 9.00 – 10.00.
  3. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.30 i po południu w ramach nabożeństwa majowego.
  4. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna za dar Intronizacji z prośbą o jej dobre owoce.
  5. W piątek po Mszy św. wieczornej Godzinki o Bożym Miłosierdziu  i adoracja do godziny 19.30.
  6. W tym tygodniu przypada I-sobota miesiąca. Zapraszamy na Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 7.00. Po Mszy św. nabożeństwo I -sobotnie.
  7. Członków Żywego Różańca Św. zapraszamy w I-sobotę  o godz. 7.30 na modlitwę różańcową i wymianę tajemnic a o godz. 8.30 na Mszę św. w intencji  tej wspólnoty.
  8. Chorych z posługą sakramentalną Ks. Paweł odwiedzi w sobotę od godz. 9.00 a  Ks. Kazimierz i Ks. Proboszcz w następnym tygodniu.
  9. Zapowiedzi przed diakonatem alumna GSD Damiana Krzysztofa Trzebiatowskiego.
  10. Z okazji przypadającego w sobotę Dnia Dziecka zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na przedstawienie pt. „Skarby Hrabiego”, które wystawi Teatr Maszoperia w następną niedziele tj. 2 czerwca o godz. 16.00 w salce w kościele.
  11. W dniu dzisiejszym „taca inwestycyjna” przeznaczona na zakup przenośnego sprzętu nagłośnieniowego – dwóch tub.  Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  12. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa      Niedzielnego, Niedzielę i naszą gazetkę Miłosierdzie. Zachęcamy do lektury.
  13. Przypominamy, ze ks. Proboszcz organizuje pielgrzymkę na Maltę w terminie 21-28 lipca br. i do Gruzji w terminie 19-26 października br. Informacje i zapisy w zakrystii.
  14. Przypominamy także, że nasza parafia organizuje wyjazd wakacyjny dla dzieci i młodzieży do Kotliny Kłodzkiej. Zapisy i informacje w zakrystii, oraz na plakacie w przedsionku kościoła.
  15. W minionym czasie odeszli do wieczności nasi Parafianie: śp. Władysław Trociuk l.71 z ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej i śp. Elżbieta Popielarz l.86 z ul. Powstania Wielkopolskiego. Ich i wszystkich naszych zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek …
  16. Wszystkim życzymy  radosnej niedzieli i pełnego Bożej łaski, dobrego tygodnia.   A wszystkim mamą przeżywającym dziś swoje święto opieki Matki Bożej,  wiele radości i wdzięczności od dzieci. Szczęść Boże!