~ OGŁOSZENIA ~ XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 17 CZERWCA 2018 R.

1. Nabożeństwa czerwcowe przez cały miesiąc o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.
  2. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w piątek o godz. 8.00. Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież wraz z rodzicami oraz nauczycieli i wychowawców, by podziękować za cały rok nauki i prosić o bezpieczne wakacje.
  3. Spowiedź przed zakończeniem roku w czwartek od godz. 17.30 – 18.30 i w piątek od godz. 7.30.
  4. Informujemy, że decyzją Ks. Arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia, Metropolity Gdańskiego Ksiądz Marcin Flisikowski zostaje przeniesiony do parafii Św. Judy Tadeusza Ap w Gdańsku – Łostowicach. Za 3 lata gorliwej posługi pośród nas Ks. Marcinowi gorąco dziękujemy i życzymy owocnego duszpasterzowania na nowej placówce. Uroczyście pożegnamy Ks. Marcina w następny czwartek tj. 28.06.br. na Mszy św. o godz. 18.00. Od 1 lipca w miejsce ks. Marcina przyjdzie ks. Paweł Jakimcio, którego już dziś serdecznie witamy w naszej parafii.
  5. W poniedziałek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci. Po Mszy św. spotkanie w salce na plebanii.
  6. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.30 i w ramach nabożeństwa czerwcowego.
  7. Parafialną Wspólnotę Mężczyzn św. Józefa i wszystkich chętnych Panów zapraszamy na spotkanie w środę na godz. 19.00 do salki na plebanii.
  8. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu i adoracja do godz. 19.30.
    • w czwartek – wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika;
    • w następną niedzielę – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
  10. W dniu dzisiejszym ofiary złożone na tace przeznaczone są na malowanie elewacji tylnej ściany kościoła. Rozpoczęcie prac planowane jest na 2 lipca br. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie. Zachęcamy do lektury.
  12. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje Mszy św. Intencje można zamawiać w biurze parafialnym lub w zakrystii po Mszy św.
  13. W minionym tygodniu odeszła do wieczności: śp. Barbara Jóźwiak l.87 z ul. Hallera. Ją i wszystkich naszych zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek …
  14. Życzymy Wszystkim dobrej niedzieli i pełnego Bożej Łaski tygodnia. Szczęść Boże!