Ogłoszenia Duszpasterskie 15.09.2019

1. Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy w miniony piątek licznie uczestniczyli w nabożeństwie fatimskim.
  2. Przypominamy, że rozpoczęła się już katecheza sakramentalna dla dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii św. i dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  3. Spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania  dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00.
    • w poniedziałek: wspomnienie świętych męczenników Korneliusz i Cypriana
    • w środę: święto Św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski;
    • w piątek: wspomnienie świętych męczenników koreańskich;
    • w sobotę: święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
  5. W poniedziałek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci. Po Mszy św. spotkanie w kościele.
  6. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. w intencjach misyjnych i Koła Misyjnego. Po Mszy św. spotkanie Koła Misyjnego w salce na plebanii.
  7. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
  8. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna za dar Intronizacji NSPJ z prośbą o jej dobre owoce.
  9. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu i adoracja do godz. 19.30.
  10. Wspólnotę biblijno-modlitewną Marana tha zapraszamy w czwartek na Mszę św. o godz. 18.00 i na  spotkanie po Mszy św. ok. godz. 19.00 do salki na plebanii.
  11. Ministrantów i wszystkich chłopców, którzy pragną służyć Panu Jezusowi przy ołtarzy zapraszamy w sobotę na godz. 9.00 na spotkanie do kościoła.
  12. Zachęcamy do udziału w pielgrzymce zachodnią ścianą Polski, która odbędzie się w dniach 19-22 września br.( od czwartku do niedzieli). Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapisy w zakrystia lub w kancelarii parafialnej. Wyjazd w czwartek o godz. 5.20 z przystanku przy plebanii.
  13. Zachęcamy do czytania prasę katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli i naszej parafialnej gazetki Miłosierdzie. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  14. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi Parafianie: śp. Kazimiera Kukieła  l. 98 z ul. Powstania Wielkopolskiego i śp. Jan Pilarski l.88 z ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej. Ich i wszystkich naszych zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek …
  15. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!