Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

~ Ogłoszenia ~ XI Niedziela Zwykła – 18 Czerwca 2017r.

 1. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować tym, którzy tak licznie i pobożnie uczestniczyli w miniony czwartek w Procesji Bożego Ciała. Dziękujemy gorąco tym, którzy przygotowali piękne ołtarze. Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy udekorowali okna swoich mieszkań czy domów oraz trasę procesji. Słowa wdzięczności kierujemy pod adresem Siostry Beaty za czuwanie nad całością. Dziękujemy Liturgicznej Służbie Ołtarza za piękną ceremonię i za czuwanie nad bezpieczeństwem.  Przemkowi Gora za nagłośnienie, orkiestrze i scholii  za ubogacenie liturgii, Panu organiście Arturowi za prowadzenie śpiewów, dzieciom za sypanie kwiatków i niesienie poduszek i różańca, osobom, które nad dziećmi czuwały,  dorosłym za niesienie sztandarów, chorągwi i baldachimu,  wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego, byśmy w taki uroczysty sposób mogli oddać cześć Chrystusowi Eucharystycznemu. Wyrażam wdzięczność za przyniesione kwiatki do sypania. Ks. Proboszcz dziękuję także kapłanom za zaangażowanie i spowiedź przed uroczystością.
 2. Nabożeństwa czerwcowe połączone z Procesją Eucharystyczną do czwartku włącznie, w dni powszednie o godz.17.30 a w niedziele po sumie. W czwartek poświęcenie wianków i ziół po Mszy św.
 3. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w piątek o godz. 8.00. Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież wraz z rodzicami oraz nauczycieli i wychowawców, by podziękować za cały rok nauki i prosić o bezpieczne wakacje.
 4. W poniedziałek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolstwa Patronki MB Dobrej Śmierci. Po Mszy św. spotkanie w kościele.
 5. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.30 i w ramach nabożeństwa czerwcowego.
 6. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu i adoracja do godz. 19.30.
 7. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają:
 • w środę – Wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika,
 • w piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (nie ma postu), jest to zarazem Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów,
 • w sobotę –  Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
 1. Informujemy, że w ubiegła niedzielę zebraliśmy na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie 778,26 zł. Bóg zapłać.
 2. W zakrystii można nabyć nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
 3. Zbiórka dzieci wyjeżdżających na kolonie w góry z naszej parafii w piątek o godz. 21.30. Wyjazd o godz. 22.00.
 4. Zostały już tylko 2 miejsca na pielgrzymkę do Fatimy. Program i zapisy po Mszy św. w zakrystii.
 5. W sobotę 8 lipca br. organizujemy pielgrzymkę autokarową do: Piaseczna , Kwidzyna, Rywałdu i Jabłonowa Pomorskiego. Koszt 80 zł. Zapisy i szczegółowy program w zakrystii.
 6. W minionym tygodniu odeszła do wieczności: śp. Irena Jarzębska l.88 z ul. Powstania Wielkopolskiego. Ją i wszystkich naszych zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu.
 7. Życzymy Wam Drodzy Parafianie i Mili Goście dobrej niedzieli i pełnego Bożej Łaski tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz