~ Intencje Mszalne ~ 26.11 do 03.12.2017 r.

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela

26.11.

 

     7.00 +Feliks w 5 r. śm. ++rodzice  i ++rodzeństwo z obojga stron P K
     8.30 Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny M P
   10.00 suma P M
   11.30 ++rodzice z obojga stron i ++rodzeństwo M K
   13.00 +Eudokia, +Piotr, +Władysław (on) Lachowicz K M
   18.00 +Anna Garbula w 22 rocz. śmierci K P
Poniedziałek

27.11

     7.00     O Boże błog.  i światło Ducha Świętego dla Janusza M M
     8.30 W pewnej intencji. K M
     8.30 O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Kalinki P
   18.00 +Hubert Watkowski  w 4 rocznicę śmierci P K
Wtorek

28.11.

 

     7.00 O Boże błog. i potrzebne łaski w pracy dla Andrzeja Pawła M M
     8.30 +Zdzisław Ratyński w dniu imienin, ++z rodziny Ratyńskich oraz +Tadeusz KAROL K M
   18.00 +Adam Kruła P K
Środa

       29.11.

     7.00 O zdrowie i Boże błog. dla Janusza, Danki i Anny K K
     8.30 ++za dusze w czyśćcu cierpiące P K
   18.00 Zbiorowa: 1) o zdrowie duszy i ciała dla Sylwestry; 2)+Anna Blank w 3 rocz. śm. ; +Barbara Brzęczek w 1 r. śm.; +Andrzej Wietek –z okazji imienin. M K
Czwartek

30.11.

 

     7.00 ++z rodziny Wereszczyńskich, Halagiera i Olszewskich P P
     8.30 +Paweł  w 11 rocz. śm. ;+Antoni; +Władysław (on) K P
   18.00 +Jan Kazimierz Włodarski w 3 rocz. śmierci M P
Piątek

01.12.

     7.00 +Anna – w 34 rocz. śmierci P P
     8.30 +Klara w 20 rocz. śm., +Franciszek, +Czesław, +Brygida, +Józef (on) Lewandowscy; +Edward, +Zofia, +Maria, +Roman Ochowiak; +Zenon Matuszak; +Ludwika (ona)  i       + Mieczysław  Krzyżan M P
   18.00 W intencji Bożego Miłosierdzia K M
Sobota

02.12.

     7.00 W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP K K
     8.30 W intencji wspólnoty Żywego Różańca Świętego P K
   18.00 +Genowefa +Stanisław Szklany M K
Niedziela

03.12.

 

     7.00 ++rodzice: Helena i Karol FIC oraz ++bracia Longin i Mirosław K P
     8.30 +Zenobia Wojtaś oraz o Boże błogosławieństwo dla Edmunda M K
   10.00 Suma –dla uczczenia i uwielbienia Ducha Św. w sercach ludzi świata P M
   11.30 W intencji Papieskich Dzieł Misyjnych Dzieci M K
   13.00 +Krzysztof Pękala – w 9 rocz. śmierci P M
   18.00 +Konstancja, +Wiesław K P

~ Intencje Mszalne ~ 19.11 do 26.11.2017 r.

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela

19.11.

 

     7.00 Dziękczynno-błagalna w rocznicę urodzin Dariusza M P
     8.30 +Wiktoria, +Wojciech, +Leszek Lipowicz K M
   10.00 Suma P K
   11.30 +Henryka (ona), +Przemysław Leniec M P
   13.00 +Daniela, +Stanisław Kazub oraz ++rodzice z obu stron P K
   18.00 +Helena, +Kazimierz, ++dziadkowie z obojga stron K M
Poniedziałek

20.11

     7.00     Marianna, +Kazimierz, ++rodzice, ++rodzeństwo, ++dziadkowie M M
     8.30 Dziękczynno-błagalna w 53-rocznicę urodzin Agnieszki K M
     9.30 Pogrzebowa: +Krystyna Pękala l. 74 M K
   11.30 Pogrzebowa: + Maria Baranowska l. 61 K P
   18.00 W intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci P K
Wtorek

21.11.

 

     7.00 +ks. Jerzy Główczewski, ++z XII Róży Różańca św., +Antoni, +Janina, +Hanna, +Henryk, +Pelagia, +Irena +Kazimiera (ona) P P
     8.30 + Franciszek,+ Marianna, +Marian, +Józef, +Mieczysław, +Marcjanna, +Marian Włodarczyk K P
     8.30 +Stanisław Jaguścik- w miesiąc po pogrzebie M
   11.30 Pogrzebowa: +Zbigniew Gniadowicz l. 90 P K
   18.00 W intencjach misyjnych i Koła Misyjnego K P
Środa

       22.11.

     7.00 +Helena K K
     8.30 +Zygmunt Kowalski w 29 rocz. śmierci P K
   18.00 +Michał Mantojfel w 3 rocz. śmierci P K
   18.00 Zbiorowa: 1) o zdrowie duszy i ciła dla Sylwestry; 2)+Michał Hlebko w 1 rocz.śmierci M
Czwartek

23.11.

 

     7.00 +Władysław (on) K K
     8.30 ++z rodziny: Łytków, Grochowalskich, Karpińskich, Sumerackich P K
   18.00 +Helena w 4 rocz. śmierci  i +Józef Stankowscy M P
Piątek

24.11.

     7.00 +Hubert P P
     8.30 ++z rodziny Cieślak i Kowalskich K P
   18.00 +Tadeusz Strzelecki w 16 rocz. śm i ++rodzice z obu stron M K
Sobota

25.11.

     7.00 +Marian Sałkowski, +Wanda Brzezińska,++ z rodziny: Sałkowskich, Borkowskich, Staniszewskich, Falkowskich M M
     8.30 +Michalina -6 rocz. śm., +Gabriela,+Małgorzata,+Ludwik K M
   18.00 +Józef Antul -25 rocz. śm. oraz  ++rodzice z obojga stron P K
Niedziela

26.11.

 

     7.00 +Feliks, ++rodzice  i ++rodzeństwo z obojga stron P K
     8.30 Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny M P
   10.00 suma P M
   11.30 ++rodzice z obojga stron i ++rodzeństwo M K
   13.00 +Eudokia, +Piotr, +Władysław (on) Lachowicz K M
   18.00 +Anna Garbula w 22 rocz. śmierci K P

~ Intencje Mszalne ~ 12.11 do 19.11.2017 r.

Dzień Godz. Intencja M K N
Niedziela

12.11.

 

     7.00 ++krewni z rodziny Pytel M K
     8.30 +Zenobia Wojtaś K O
   10.00 Suma O M
   11.30 +Włodzimierz, +Daniela (ona), +Andrzej, +Jan Padiak, +Henryk, +Eufemia M P
   13.00 ++rodzice z obojga stron oraz +Jan O K
   18.00 +Stanisław Chyła K M K
Poniedziałek

13.11

     7.00     +Stanisław (on) M M
     8.30 + Stanisław (on) Dułak K M
   18.00 +Edmund, +Jadwiga Ałunowscy M M
   18.00 O rychły triumf  Niepokalanego Serca NMP K
Wtorek

14.11.

 

     7.00 +Eleonora Sadowska – 6 rocz. śmierci K K
     8.30 +Stanisław (on) i +Stanisława(ona) Rzymowscy oraz Ich ++rodzice M K
   18.00 Dziękczynno-błagalna w rocznicę urodzin i imienin Renaty i Janusza M K
Środa

       15.11.

     7.00 +Bronisław – 4 rocz. śmierci M M
     8.30 Dziękczynno–błagalna w 80-tą rocz. urodzin Anny Uryga M K
   18.00 Zbiorowa: 1)O zdrowie duszy i ciała dla Sylwestry; 2) O Boże błogosławieństwo dla rodziny Kreft K M
Czwartek

16.11.

 

     7.00 +Helena Wójcicka K K
     8.30 Dziękczynno-błagalna w 57 rocznicę urodzin Andrzeja K M
   18.00 +Leokadia, +Kazimierz M K
Piątek

17.11.

     7.00 +Wojciech oraz o ukojenie w bólu dla Jego rodziców M M
     8.30 +Leokadia Kabel 4 rocz. śmierci, +Małgorzata Kościuszko, +Gizela Szoldz, +Aniela Rybińska, +Stanisław(on) Nowak K M
     8.30 +Lech Wójcik – w miesiąc po pogrzebie M
   18.00 Dziękczynno-błagalna w 61 rocznicę ślubu Haliny i Kazimierza Szmytkowskich K

p

M
Sobota

18.11.

     7.00 ++z rodziny Heftów i Dułaków P P
     8.30 ++ z rodziny Żurek i Jastrzębskich M P
     8.30 +Kazimierz Stromski – w miesiąc po pogrzebie K
   18.00 +Anna, +Bronisław, +Zenon, +Zygmunt, +Józef, ++dziadkowie z obojga stron: Szawerdo i Baturo P K
Niedziela

19.11.

 

     7.00 Dziękczynno-błagalna w rocznicę urodzin Dariusza M P
     8.30 +Wiktoria, +Wojciech, +Leszek Lipowicz K M
   10.00 Suma P K
   11.30 +Henryka (ona), +Przemysław Leniec M P
   13.00 +Daniela, +Stanisław Kazub oraz ++rodzice z obu stron P K
   18.00 +Helena, +Kazimierz, ++dziadkowie z obojga stron K M

~ Intencje Mszalne ~ 5.11 do 12.11.2017 r.

Dzień Godz. Intencja M K N
Niedziela

05.11.

 

     7.00 +Bolesław i ++rodzice P M
     8.30 Dziękczynno-błag. w 57 rocz. ślubu Barbary i Edwarda z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodziny M P
   10.00 Suma – dla uczczenia Ducha Św. w sercach ludzi świata P M
   11.30 W intencji Papieskich Dzieł Misyjnych Dzieci M K
   13.00 ++z rodziny z obojga stron K M
   18.00 +Mieczysław Pruszko+3 rocz. śm.,++rodzice z obu stron K M K
Poniedziałek

06.11

     7.00     O Boże błog. i potrzebne łaski dla krewnych z obu stron. P P
     7.00 O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Iwony M
     8.30 +Władysław Nowociński-28 rocz. śm., oraz +Tadeusz, +Genowefa P M
   18.00 ++z rodziny: Maryniewskich, Asztembowskich, Chmielewskich, Kowalczyków, Rudzińskich K P K
Wtorek

07.11.

 

     7.00 +Jadwiga Krzyżanowska w 38 rocz. śmierci K K
     8.30 +Jan Grochowalski M K
   18.00 +Hubert Roszkowski – 7 rocz. śmierci P M P
Środa

       08.11.

     7.00 +Stefania Kierzejonek M M
     8.30 +++z rodziny: Alfut, Motyka, Guzewskich K M
   18.00 Zbiorowa: 1)O zdrowie duszy i ciała dla Sylwestry; 2) w pewnej intencji; 3)+Mariusz Lieske -o Boże miłosierdzie i otwarcie bram nieba;  4)+Helena Zasadzińska; 5) +Ks. Piotr Szuta; 6)++Członkowie V Róży Różańca Świętego P K P
Czwartek

09.11.

 

     7.00 O uwolnienie od nałogów dla Krzysztofa i Adama oraz o potrzebne dla Nich łaski K K
     8.30 +Henryk Rogowski –w 3 rocz. śmierci P K
   18.00 +Jerzy i ++rodzice M P P
Piątek

10.11.

     7.00 +Leokadia Szymkowiak-28 rocz. śmierci, +Helena M M
     8.30 ++rodzice i ++rodzeństwo z obojga stron K M
   18.00 Dziękczynno-błagalna w intencji Renaty oraz+Aleksander K M K
Sobota

11.11.

     7.00 +Paulina, +Roman, +Wojciech K K
     8.30 ++rodzice z obojga stron M K
   18.00 W intencji Ojczyzny M K M
   18.00 +Józef Lepianka (zginał w Oświęcimiu), +Janina Fudali K
Niedziela

12.11.

 

     7.00 ++krewni z rodziny Pytel M K
     8.30 +Zenobia Wojtaś K O
   10.00 Suma O M
   11.30 +Włodzimierz, +Daniela (ona), +Andrzej, +Jan Padiak, +Henryk, +Eufemia M P
   13.00 ++rodzice z obojga stron oraz +Jan O K
   18.00 +Stanisław Chyła K M K

~ Intencje Mszalne ~ 29.10 do 5.11.2017 r.

Dzień Godz. Intencja M K N
Niedziela

29.10.

 

     7.00 +Marianna Leska (greg.28) M P
     8.30 +Janina Kowalska w 37 rocz. śmierci K P
     8.30 +Jan, +Felicja, +Grażyna, +Monika, +Kazimierz M
   10.00 Suma P K
   11.30 +Józef Watras w 10 rocznicę śmierci M P
   11.30 Dziękczynno-błag. w intencji Teresy z okazji 90 urodzin K
   13.00 +Tadeusz Rajchert i ++rodzice z obojga stron P M
   18.00 +Tadeusz Strzelecki, ++rodzice z obojga stron, +krewni K P K
Poniedziałek

30.10

     7.00     +Marianna Leska (greg.29) P P
     8.30 +Zenobia, +Helena, + +Józef Wojtaś oraz o błogosławieństwo Boże dla Edmunda K P
   18.00 +Teresa, +Jan, ++rodzice i ++teściowie, ++bracia: Jan, Andrzej oraz +Witold, +Daniela (ona) M K K
Wtorek

31.10.

 

     7.00 +Marianna Leska (greg.30) K K
     8.30 +Edmund Cybulski M K
   18.00 +Alicja Ziomek – w 8 rocz. śmierci P M P
Środa

       01.11.

     7.00 +Stefania Krzewińska w rocz. śmierci M K
     8.30 +Michał Gil -42 rocz. śmierci K P
   10.00 Suma P M
   11.30 +Czesława(ona) Robak, +Stanisław Kriesel, +Tadeusz, +Stanisław (on), +Zenon, oraz dusze w czyśćcu cierpiące M P
   13.00 +Stanisław Meronk P M
   18.00 +Jan Chodura K K
Czwartek

02.11.

 

     7.00 +Henryk Pawłowski w 21 rocz. śmierci, +Bronisława (ona) i +Stanisław (on) Pawłowscy M M
     8.30 Zbiorowa za zmarłych P M
     8.30 W intencji kapłanów naszej parafii K
   17.00 +Konstancja – w rocznicę śmierci M P
   18.00 Zbiorowa za zmarłych P K
   19.00 W intencji Intronizacji NSPJ w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość dla kapłanów. K P
Piątek

03.11.

     7.00 +Marta, +Alfons, +Roman Dąbrowscy P P
     8.30 ++ z rodziny: KAROL i RATYŃSKICH K P
   18.00 W intencji Apostolstwa Bożego Miłosierdzia M W
Sobota

04.11.

     7.00 W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP K K
     8.30 W intencji Żywego Różańca Świętego P K
   18.00 +Karolina, +Alojzy Chrobok, +Leon Wójcik M P P
Niedziela

05.11.

 

     7.00 +Bolesław i ++rodzice P M
     8.30 Dziękczynno-błag. w 57 rocz. ślubu Barbary i Edwarda z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodziny M P
   10.00 Suma – dla uczczenia Ducha Św. w sercach ludzi świata P M
   11.30 W intencji Papieskich Dzieł Misyjnych Dzieci M K
   13.00 ++z rodziny z obojga stron K M
   18.00 +Mieczysław Pruszko+3 rocz. śm.,++rodzice z obu stron K M K

~ Intencje Mszalne ~ 22.10 do 29.10.2017 r.

Dzień Godz. Intencja M K N
Niedziela

22.10.

 

     7.00 +Marianna Leska (greg.21) P K
     8.30 +Benedykt Mudlaf, ++rodzice, ++rodzeństwo z obojga stron M P
   10.00 Suma oraz w intencji Misji świętych P K
   11.30 +Daniela(ona), +Stanisław(on) Kazub, ++rodzice z obojga stron M P
   13.00 +Waleria i +Władysław Micek w 2 rocznicę śmierci K M
   18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski K P K
Poniedziałek

23.10

     7.00     +Marianna Leska (greg.22) M M
     8.30 +Gertruda, +Jan, +Piotr K M
   18.00 +Jan Bistrun w 2 rocz. śmierci P M K
   18.00 +Łukasz K
Wtorek

24.10.

 

     7.00 +Marianna Leska (greg.23) K K
     8.30 Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny oraz za +Piotra P K
   18.00 +Helena, +Tadeusz, +Józef M P P
Środa

       25.10.

     7.00 +Marianna Leska (greg.24) P P
     8.30 +Anastazja Dolega w 25 rocz. śmierci, +Adam Dolega M P
   18.00 Zbiorowa:1) O zdrowie duszy i ciała dla Sylwestry; 2)+ Barbara  Skolimowska –intencja od sąsiadów: 3) + Benedykt i +Leokadia Szklarscy; 4) +Aniela i +Władysław oraz ++z rodziny Wróblewskich; 5) +Wojciech oraz o ukojenie w bólu dla Jego rodziców. K M K
Czwartek

26.10.

 

     7.00 +Tadeusz Dłużewski – w 2 rocz. śmierci K K
     8.30 +Marianna Leska (greg.25) P K
   18.00 +Maria i +Michał Dziurgot M P M
Piątek

27.10.

     7.00 +Marianna Leska (greg.26) M M
     8.30 +Wanda Petta K M
   18.00 +Iwona Drelinkiewicz w 25 rocz. śmierci P K P
Sobota

28.10.

     7.00 +Marianna Leska (greg.27) P P
     8.30 +Tadeusz KAROL –w dniu imienin K M
     8.30 ++rodzice: Janina i Zygmunt Fryc oraz ++z rodziny Fryc i Olosz P
   18.00 +Tadeusz Jawień M K M
Niedziela

29.10.

 

     7.00 +Marianna Leska (greg.28) M P
     8.30 +Janina Kowalska w 37 rocz. śmierci K P
     8.30 +Jan, +Felicja, +Grażyna, +Monika, +Kazimierz M
   10.00 Suma P K
   11.30 +Józef Watras w 10 rocznicę śmierci M P
   11.30 Dziękczynno-błagalna w intencji Teresy z okazji 90 urodzin K
   13.00 +Tadeusz Rajchert i ++rodzice z obojga stron P M
   18.00 +Tadeusz Strzelecki, ++rodzice z obojga stron, +krewni K P K

~ Intencje Mszalne ~ 15.10 do 22.10.2017 r.

Dzień Godz. Intencja M K N
Niedziela

15.10.

 

     7.00 +Teresa Krupa w dniu imienin M P
     8.30 +Antoni, +Marta, +Paweł Niebodajew P M
     8.30 +Marianna Leska (greg.14) O
   10.00 Suma (poświęcenie tablicy +ks. Kan. Jerzego Główczewskiego) G O
   10.00 Za +ks.Kan Jerzego Kłopotek- Główczewskiego z okazji urodzin P
   11.30 Dziękczynno-błagalna w 28 rocz. ślubu Bogumiły i Mirosława; o błog. Boże dla rodziny oraz +Jan ,+Urszula Tłoczyńscy M O
   13.00 +Henryk Wyrzykowski w 53 rocz. śmierci, +Jadwiga Wyrzykowska w 33 rocz. śmierci.                                                Chrzest św.: 1)Aleksander Łuczycki; 2) Antonina Julia Łucyk P O
   18.00 Dziękczynno-błagalna w rocz. ślubu Marioli i Jacka z prośbą o błogosławieństwo Boże dla dzieci. M P M
Poniedziałek

16.10

     7.00     +Jadwiga P P
     8.30 O błogosławieństwo Boże dla Jadwigi P P
     8.30 +Marianna Leska (greg.15) K
   18.00 W intencji Patronki MB Patronki Dobrej Śmierci M P M
Wtorek

17.10.

 

     7.00 +Marianna Leska (greg.16) M M
     8.30 +Władysława(ona) i+Franciszek Pelc;+Marianna, +Paweł Kerl P M
   18.00 W intencjach misyjnych i Koła misyjnego. Dziękczynna z okazji 30-lecia istnienia i za ++członków Koła. K M K
   18.00 W podziękowaniu za 97 lat życia i otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i łaskę dobrej śmierci dla Haliny. P
Środa

       18.10.

     7.00 +Marianna Leska (greg.17) K K
     8.30 +Ewa i +Roman Alfut P K
   18.00 +Michał Petlik – w miesiąc po pogrzebie M P M
   18.00 Zbiorowa:1) O zdrowie duszy i ciała dla Sylwestry. K
Czwartek

19.10.

 

     7.00 +Barbara Ziemlańska w 8 rocznicę śmierci M M
     8.30 +Marianna Leska (greg.18) P M
   18.00 ++rodzice, ++rodzeństwo, ++ z rodziny Rakowskich K P K
Piątek

20.10.

     7.00 +Marianna Leska (greg.19) K K
     8.30 +Aleksandra(ona), +Czesław, +Janusz,+ Zdzisław, +Krystyna, +Lesław M K
   18.00 Dziękczynno-błagalna przez pośrednictwo św. Antoniego i św. Rocha za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Małgorzaty i Mateusza oraz przez pośrednictwo MB Fatimskiej o opiekę dla Weroniki i Dominika –int. od Marii P K P
   18.00 +Franciszek Czołba M
Sobota

21.10.

     7.00 Za ++rodziców i krewnych z obojga stron P P
     8.30 Marianna Leska (greg.20) K P
   18.00 +Urszula Kupczyk M K M
Niedziela

22.10.

 

     7.00 Marianna Leska (greg.21) P K
     8.30 +Benedykt Mudlaf, +rodzice, ++rodzeństwo z obojga stron M P
   10.00 Suma oraz w intencji misji świętych P K
   11.30 +Daniela(ona), +Stanisław(on) Kazub, ++rodzice z obojga stron M P
   13.00 +Waleria i +Władysław Micek w 2 rocznicę śmierci K M
   18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski K P K

~ Intencje Mszalne ~ 8.10 do 15.10.2017 r.

Dzień Godz. Intencja M K N
Niedziela

08.10.

 

     7.00 +Krzysztof P M
     8.30 Dziękczynno-błagalna w 1 rocznicę ślubu Klaudii i Damiana O P
   10.00 Za Parafian P M
   10.00 +Marianna Leska (greg.7) O
   11.30 +Gertruda, +Marian, +Henryk, +Ryszard Miller M O
   13.00 +Maria Wołowska, +Magdalena Kowalska

Chrzest św.: Marianna Ogiejko

P O
   18.00 +Janina Miętka i +Jerzy Miętki M P M
Poniedziałek

09.10

     7.00     +mama Krystyna Korzeniowska
     8.30 +Marianna Leska (greg.8)
     8.30 +Hildegarda Kamińska – w miesiąc po pogrzebie
   18.00 +Natalia Walenciak
Wtorek

10.10.

 

     7.00 +Marianna Leska (greg.9)
     8.30 +Tomasz Górka w10 rocz. śmierci oraz dziękczynno-błagalna w 93 rocznicę urodzin Walerii
   18.00 +Bogumiła (ona), +Urszula
Środa

 11.10.

     7.00 +Marianna Leska (greg.10)
     8.30 +Andrzej w rocznicę śmierci
   18.00 Zbiorowa: 1) +Regina Krause – intencja od sąsiadów;             2) +Cezary Zelga (zginął w wypadku)
Czwartek

12.10.

 

     7.00 +Marianna Leska (greg11)
     8.30 +Zenobia Wojtaś w 4 rocz. śm. oraz o błog Boże dla Edmunda
     8.30 +Barbara Langowska – w miesiąc po pogrzebie
   18.00 +Andrzej Połowniak
Piątek

13.10.

     7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
     8.30 +Marianna Leska (greg.12)
   18.00 +Weronika, +Adam Połowniak, +Barbara Sosnowska
   18.00 O rychły Triumf Niepokalanego Serca NMP
Sobota

14.10.

     7.00 +Marianna Leska (greg.13)
     8.30 ++rodzice, ++rodzeństwo, +Piotr
     8.30 O błogosławieństwo Boże dla Sylwestry (ona) i Elżbiety
   18.00 +Wanda Błażyńska w 11 rocz. śmierci; ++rodzice z obojga stron
Niedziela

15.10.

 

     7.00 +Teresa Krupa w dniu imienin
     8.30 +Antoni, +Marta, +Paweł Niebodajew
     8.30 +Marianna Leska (greg.14)
   10.00 Suma (poświęcenie tablicy +ks. Kan. Jerzego Główczewskiego)
   11.30 Dziękczynno-błagalna w 28 rocz. ślubu Bogumiły i Mirosława; o błog. Boże dla rodziny oraz +Jan ,+Urszula Tłoczyńscy
   13.00 +Henryk Wyrzykowski w 53 rocz. śmierci, +Jadwiga Wyrzykowska w 33 rocz. śmierci.                                                Chrzest św.: 1)Aleksander Łuczycki; 2) Antonina Julia Łucyk
   18.00 Dziękczynno-błagalna w rocz. ślubu Marioli i Jacka z prośbą o błogosławieństwo Boże dla dzieci.

~ Intencje Mszalne ~ 1.10 do 8.10.2017 r.

Dzień Godz. Intencja M K N
Niedziela

01.10.

 

     7.00 +Longina(ona) i +Zdzisław Michalczyk; ++rodzice z obu stron K P
     8.30 +Józefa (ona), +Jan M P
   10.00 Suma – dla uczczenia i uwielbienia Ducha Św. w sercach ludzi świata P K
   10.00 W intencji Michała z okazji 40 rocz. urodzin oraz w intencji Bogu wiadomej M
   11.30 W intencji Papieskich Dzieł Misyjnych Dzieci M P
   13.00 +Cecylia Skodowska P K
   18.00 +Maciej +Marek, +Krzysztof,+ Łukasz K M K
Poniedziałek

02.10

     7.00     +Marta, +Alfons, +Roman Dąbrowscy M M
     8.30 +Marianna Leska (greg.1) P M
   18.00 +Jadwiga, +Ksawery Wentowscy, oraz +Kazimierz M P M
   18.00 +Stanisław (on) w 3 rocz. śmierci P
Wtorek

03.10.

 

     7.00 +Natalia Drobińska w 5 rocz. śmierci P P
     8.30 +Agnieszka, +Marian, +Jerzy, +Edmund, +Augustyn Deńczyk M P
     8.30 +Marianna Leska (greg.2) P
   18.00 +Pelagia w 14 rocz. śmierci; ++rodzice, ++rodzeństwo M P
Środa

       04.10.

     7.00 +Piotr Zabielski; ++rodzice M M
     8.30 +Zofia, +Wacław, +Józef (on) P M
     8.30 +Marianna Leska (greg.3) M
   18.00 Zbiorowa: 1) +Stanisław, ++rodzice z obojga stron P M P
Czwartek

05.10.

 

     7.00 +Marianna Leska (greg.4) P P
     8.30 +Stanisław Domurad – w miesiąc po śmierci P M
     8.30 W intencji kapłanów naszej parafii M
   18.00 Dziękczynna za Intronizację NSPJ w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanów M P M
Piątek

06.10.

     7.00 +Leon Hoppe w 2 rocz. śmierci M M
     8.30 +Jan Demkowski P M
     8.30 +Marianna Leska (greg.5) M
   18.00 +Wiktoria, +Stanisław, +Tadeusz, +Kazimierz Szordykowscy P M P
   18.00 W intencji Apostolstwa Bożego Miłosierdzia M
Sobota

07.10.

     7.00 W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP M M
     8.30 +Marianna Leska (greg.6) M P
   11.00 W intencji Żywego Różańca Świętego P M
   18.00 +Maria, +Aleksy, ++rodzice z obojga stron P M P
Niedziela

08.10.

 

     7.00 +Krzysztof P M
     8.30 Dziękczynno-błagalna w 1 rocznicę ślubu Klaudii i Damiana O P
   10.00 Za Parafian P M
   10.00 +Marianna Leska (greg.7) O
   11.30 +Gertruda, +Marian, +Henryk, +Ryszard Miller M O
   13.00 +Maria Wołowska, +Magdalena Kowalska

Chrzest św.: Marianna Ogiejko

P O
   18.00 +Janina Miętka i +Jerzy Miętki M P M

~ Intencje Mszalne ~ 24.09 do 01.10.2017 r.

Dzień Godzina Intencja M K
Niedziela

24.09.

 

     7.00 +Hanna Dolega (greg.24) K P
     8.30 +Massimiliano Diana (on) M K
   10.00 Za Parafian P M
   11.30 +Józef, +Genowefa Sypa M P
   13.00 +Zygmunt Kruszyniak

Chrzest św.: 1) Kacper Ławicki; 2)Antonina Maciołek

P K
   18.00 +Daniela, +Stanisław Kazub, ++rodzice z obojga stron K M
Poniedziałek

25.09

     7.00     +Hanna Dolega (greg.25) M M
     8.30 +Stanisław(on) Cieślak w 19 rocz. śmierci K M
   18.00 +Stefan Antczak w 1 rocz. śmierci P K
Wtorek

26.09.

 

     7.00 Dziękczynno-błagalna w 85 rocz. urodzin Marii K K
     8.30 +Hanna Dolega (greg. 26) M
   18.00 +Maurycy w 11 rocz. śmierci P M
Środa

       27.09.

     7.00 +Hanna Dolega (greg.27) P P
     8.30 +Wincenty Zabielski, ++rodzice K P
   18.00 Zbiorowa: 1) w podziękowaniu za szczęśliwą operację i z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla Mariusza;                                    2) o ukojenie w bólach i potrzebne łaski dla Wojciecha i Jego rodziców;

3) +Janina Konkol i +Dominik Litterski;

4) ++siostry z IX róży Żywego Różańca Św. (wyczytać imiona)

M K
Czwartek

28.09.

 

     7.00 +Hanna Dolega (greg.28) K K
     8.30 +Franciszka(ona), +Augustyn, +Antoni, +Paweł P K
   18.00 +Michał,++rodzice z obojga stron K P
Piątek

29.09.

     7.00 +Hanna Dolega (greg.29) P P
     8.30 +Józef Rybicki w 4 rocz. śmierci K P
     8.30 +Michał Pęgowski –w miesiąc po śmierci P
   18.00 +Andrzej w 7 rocz. śmierci M M
   18.00 + Michał Petlik K
Sobota

30.09.

     7.00 +Bronisława (ona) Szypulska, ++rodzice M M
     8.30 +Stanisław (on) w 4 rocz. śmierci, ++rodzice z obojga stron P M
     8.30 +Hanna Dolega (greg.30) K
   18.00 +Bronisław Kreft w 3 rocz. śmierci P K
   18.00 +Jerzy Elas M
Niedziela

01.10.

 

     7.00 +Longina (ona) i +Zdzisław Michalczyk oraz ++rodzice z obojga stron M P
     8.30 +Józefa (ona), +Jan K M
   10.00 Suma – dla uczczenia i uwielbienia Ducha Św. w sercach ludzi świata P K
   11.30 W intencji Papieskich Dzieł Misyjnych Dzieci M P
   13.00 +Cecylia Skodowska P K
   18.00 +Maciej +Marek, +Krzysztof,+ Łukasz K M