~ Intencje Mszalne ~ 18 do 25 Czerwca 2017r.

Dzień

Godzina

Intencja

M

K

N

 Niedziela 

18.06.

 

  7.00 +Ludwika, +Stefan, +Ignacy Szczygłowscy A P
  8.30 +Helena, +Jan Fularczyk; +Edward P A
  10.00 +Tadeusz Jarema w 1 rocznicę śmierci K M
  11.30 +Medard, +Józef, +Zbigniew, ++rodzice z obojga stron M K
  13.00 Dziękczynno-błagalna w 40- rocznicę ślubu Teresy i Romana A K
  18.00 +Barbara Dranikowska w 7 rocznicę śmierci M P P

 

Poniedziałek 

19.06.

     7.00 +Hanna Dolega M M
     8.30 Dziękczynno-błagalna w rocznicę śmierci P M
   18.00 W intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci A P A
   18.00 + Janusz K

 

Wtorek 

20.06.

     7.00 +Roman w 28 rocz. śmierci i +Wanda Ceranowscy A A
     8.30 +Zenobia Wojtaś oraz o błogosławieństwo Boże dla Edmunda i Iguni P A
   11.00 Pogrzebowa: +Irena Jarzębska l.88 P K P
   18.00 W intencjach misyjnych i Koła Misyjnego K P M
   18.00 +Andrzej Delmaczyński M

 

Środa 

21.06.

     7.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Alicji A A
     8.30 + Stanisław Motyka K A
     8.30 +Krystyna,+ Jan Sachetti M
   18.00 Zbiorowa: o zdrowie dla Haliny; +Teresa Krupa; +Henryk Kudelski w 23 rocz. śmierci oraz za ++ z rodziny: Kudelskich i Stawickich. P K K

 

 

Czwartek

22.06.

 

     7.00 +Leon, +Alfons, +Jan,+ Marcin, +Stanisław Pranszke M M
     8.30 +Helena, +Wincenty Bocheńscy P M
   18.00 +Leszek, +Stefan Drzewieccy A P

 

A
   18.00 + Bogdan Łokucijewski K

 

Piątek

23.06.

     7.00 ++rodzice z obojga stron K K
     8.00 Msza na zakończenie roku szkolnego M
     8.30 +Józef Wojtaś, +Zdzisław Stefaniak, +Antoni oraz o błogosławieństwo Boże dla Edmunda i Waleriana P K
   18.00 +Maryla Gronczewska M K M
   18.00 +Bogdan  Łokucijewski A

 

Sobota

24.06.

     7.00 +Jan Netzel w 2 rocz. śmierci i ++rodzice z obojga stron A A
     8.30 +Janina Kowalska P A
   18.00 +Helena, +Franciszek Masłoń K
   18.00 +Jan Kuca, +Urszula Slewa, ++rodzice i rodzeństwo z obojga stron M P P

 

Niedziela 

25.06.

 

     7.00 +Anna 16 rocz. śmierci, +Władysława, +Stanisław A K
     8.30 +Jan, +Zofia, +Czesław, +Eugeniusz Maryniewscy K A
   10.00 Za Parafian P M
   11.30 Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Aleksandry Ciesielskiej M A
   13.00 +rodzice chrzestni       /Chrzest św.: Marcel Tomasz Pokojnikow/ A K
   18.00 +Daniel, +Stanisław Kazub, ++rodzice z obojga stron M P P

Intencje Mszalne 11-18.06.2017 R.

Dzień Godzina Intencja M K N
 Niedziela 11.06.

 

     7.00 +Wanda Rogowska w 6 rocz. śm. A K
     8.30 +Antoni Niebodajew K A
   10.00 Za Parafian P M
   11.30 + Marian w 2 rocz. śmierci M A
   13.00 +Ryszard i Maria Wołowscy A K
   13.00 O Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla Patryka  z P
okazji 1 urodzin. Po Mszy św. Chrzest św. -Konrad
   18.00 +Edward Wójcik w 20 rocz. śmierci  i za ++z rodziny Wójcik i Gwiazdków. M P P

 

Poniedziałek 12.06.      7.00 +Hanna Dolega M M
     8.30 +Zenobia Wojtaś P M
   18.00 +Maria, +Jan, +Zbigniew, +Edmund A P A
   18.00 O zdrowie dla Daniela K

 

Wtorek 13.06.      7.00 +Stanisław, +Edward Kobylańscy A A
     8.30 +Tadeusz w 31 rocz. śm., +Felicja, +Stanisław Zielińscy; +Edward +Zofia Ochowiak; +Zenon, +Jadwiga ,+Leon, + Helena Matuszak K A
   18.00 +Elżbieta, +Paweł Szur M P M
   20.30 O rychły triumf MB Patronki Dobrej Śmierci P M P

 

 

Środa 14.06.      7.00 +Hanna Dolega A A
     8.30 +Helena, +Władysław Kapelsiewicz K A
     8.30 +Stanisław Antoniak M
   18.00 Zbiorowa: dziękczynno-błagalna  w intencji Ryszarda i Jolanty oraz dzieci i wnuków i o szczęśliwe rozwiązanie dla Joanny; o szczęśliwą operację dla Mariusza; +Agnieszka Szelejewska; +Teresa Krupa P K K

 

Czwartek 15.06.

Boże Ciało

     7.00 +Jerzy w 4 rocznicę śmierci, +Piotr, +Anna A K
     8.30 Dziękczynno-błagalna w rocznicę urodzin Marka K A
   10.00 Za Parafian P M
ok. 12.00 +Janusz Marzec – w 21 rocz. śmierci M A
   16.00 Ślubna: Katarzyny Kondzorra i Radosława Rozenbangier P
   18.00 +Bogdan Łokucijewski M K M

 

Piątek 16.06.      7.00 Dziękczynno-błagalna w 27- rocznicę ślubu Izabeli i Andrzeja K K
     8.30 +Jan Grochowalski P K
   18.00 +Antonina M P A
   18.00 +Bogdan Łokucijewski A

 

Sobota 17.06.      7.00 +Edmund Koźmiński w 25 rocznicę śmierci, +Jadwiga Koźmińska A A
     8.30 +Filomena Radzikowska P A
   15.00 Ślubna: Aleksandry Papke i Marcina Szwaczyk M
   16.30 Ślubna: Katarzyny Skrockiej i Sebastiana Kołakowskiego P
   18.00 +Stanisław, +Helena, +Antonina, +Wincenty K P P

 

Niedziela 18.06.

 

     7.00 +Ludwika, +Stefan, +Ignacy Szczygłowscy A P
     8.30 +Helena, +Jan Fularczyk; +Edward P A
   10.00 +Tadeusz Jarema w 1 rocznicę śmierci K M
   11.30 +Medard, +Józef, +Zbigniew, ++rodzice z obojga stron M K
   13.00 Dziękczynno-błagalna w 40- rocznicę ślubu Teresy i Romana A K
   18.00 +Barbara Dranikowska w 7- rocznicę śmierci M P P