Ogłoszenia Duszpasterskie 01.05.2022

1. Nabożeństwa majowe od dziś codziennie  o godz.17.30  Naszą postawą i modlitewnym uczestnictwem w tych nabożeństwach dajmy wyraz miłości do Matki Bożej.
  1. W najbliższy wtorek 3-go Maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski – Głównej Patronki naszej Ojczyzny. Msze św. w tym dniu w porządku niedzielnym. Nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
  1. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i w ramach nabożeństwa majowego.
  1. W tym tygodniu przypada I-czwartek,  I- piątek i I-sobota miesiąca.
  1. W czwartek o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu a o godz. 18.00 Msza św. dziękczynna za Intronizację NSPJ w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanów.
  1. Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa w piątek dla dorosłych o godz. 7.00 i 18.00, dla dzieci o godz. 16.30.
  1. Nabożeństwo  I-piątkowe po Mszy św. o godz. 7.00 i o godz. 17.00.
  1. W piątek okazja do spowiedzi św. w czasie porannych Mszy św. i po południu od godz. 16.00 – 18.30.
  1. W I -sobotę miesiąca o godz. 7.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy św. nabożeństwo I- sobotnie.
  1. Członków Żywego Różańca Św. zapraszamy w I-sobotę  o godz. 7.30 na modlitwę różańcową i wymianę tajemnic o godz. 8.30 na Mszę św. w intencji  tej wspólnoty.
  1. Chorych z posługą sakramentalną Ks. Proboszcz odwiedzi w piątek od godz. 9.00 a Ks. Paweł  w sobotę również od godz. 9.00.
  1. W następną niedzielę dzieci z klas IV będą przeżywały rocznice I -komunii św. na Mszy św. o godz. 11.30.
  1. Spowiedź dla tych dzieci i ich rodzin w piątek o godz. 15.45.
  1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa      Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie.  Zachęcamy do lektury.
  2. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi Parafianie: śp. Ewa Barska l. 68 z ul. Powstania Wielkopolskiego i śp. Eugeniusz Kaliniak l. 90 z ul. Powstania Wielkopolskiego. Ich i wszystkich naszych zmarłych polećmy miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…
  1. Wszystkim życzymy  radosnej niedzieli oraz pełnego Bożej łaski, dobrego i zdrowego tygodnia.  Szczęść Boże!