Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 02.02.2020

 1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada:
  • w poniedziałek – wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika. Po Mszach św. możliwość błogosławieństwa za wstawiennictwem tego świętego, orędownika i opiekuna w chorobach gardła;
  • w środę – wspomnienie Świętej Agaty, dziewicy i męczennicy;
  • w czwartek- wspomnienie świętych męczenników  Pawła Miki i towarzyszy.
 2. W  środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 3. W tym tygodniu przypadają: I-czwartek i I-piątek miesiąca.  Spowiedź  dla dzieci,  młodzieży i dorosłych w piątek od godz.16.00 – 18.30.
 4. W I-czwartek miesiąca o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziękczynna za dar Intronizacji z prośbą o jej owoce w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanów. O godz. 18.00 Msza św. w tej intencji. Po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy biblijnej Marana Tha w salce na plebanii. 
 5. W I-piątek miesiąca okazja do spowiedzi podczas Mszy św. porannych i  od godz. 16.00. Nabożeństwo I-piątkowe po Mszy św. o godz. 7.00 i o godz. 17.00. O godz. 16.30 na Mszę św. zapraszamy wszystkie dzieci. 
 6. Ks. Kazimierz  i Ks. Proboszcz z posługą sakramentalną udadzą  się do chorych w piątek od godz. 9.00.
 7. W dniu dzisiejszym przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na Gdańskie Seminarium Duchowne. Za wszelkie ofiary składamy Bóg zapłać!
 8. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego i Niedzieli oraz naszej  parafialnej gazetki Miłosierdzie. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 9. Organizujemy tygodniową samolotowo-autokarową pielgrzymkę do Włoch w terminie 15-22 czerwca. W programie: Neapol, Rzym, Mentorella, Manopello, Lanciano, Gargano i San Giovani Rotondo. Koszt 600 EURO +1200 zł. Program wywieszony jest w gablotce i na stronie internetowej.
 10. Przypominamy, że nasza parafia wraz z parafią św. Rodziny w Gdyni organizuje wyjazd wakacyjny dla dzieci i młodzieży do Jastrzębiej Góry w terminie od 26 czerwca do 3 lipca. Koszt wyjazdu to 650 zł. Dla młodzieży od 13 roku życia organizujemy wyjazd do Chorwacji w terminie od 31 lipca do 9 sierpnia. Szczegółowe informacje jak i zapisy dostępne są w zakrystii.
 11. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz