Ogłoszenia Duszpasterskie 02.10.2022

1. Nabożeństwo różańcowe  w dni powszednie: dla dorosłych o godz.17.30, dla dzieci we wtorki i w piątki  o godz. 16.30, a dla młodzieży we wtorki i w piątki o godz.17.30. W niedzielę nabożeństwo różańcowe dla całych rodzin o godz. 17.30. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
  1. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I-komunii św. odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.00. Obecność rodziców obowiązkowa.
  • we wtorek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, imieniny Papieża;
  • w środę – wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, zakonnicy;
  • w piątek – wspomnienie NMP Różańcowej.
  1. W  środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i w ramach nabożeństwa różańcowego o godz. 17.30.
  1. W tym tygodniu przypadają: I- czwartek i I-piątek miesiąca.
  1. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30 -8.30 i po południu  o godz. 16.30 a o godz. 18.00 Msza św. dziękczynna za Intronizację NSPJ w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanów.
  1. Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa w piątek dla dorosłych o godz. 7.00 i 18.00, dla dzieci o godz. 16.30 a dla młodzieży  o godz. 18.00.
  1. Nabożeństwo  I-piątkowe po Mszy św. o godz. 7.00.
  1. W piątek okazja do spowiedzi św. w czasie Mszy św. porannych i po południu od godz. 16.00 – 18.30.
  2. Chorych z posługą sakramentalną Ks. Proboszcz odwiedzi w piątek od godz. 9.00.
  1. W dzisiejszą niedzielę przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na Gdańskie Seminarium Duchowne. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  1. Przypominamy, że w niedzielę 23.10.br o godz. 13.00  Ks. Abp Tadeusz Wojda odprawi Msze św. dziękczynną za 40 lat naszej parafii. Do wspólnego wyrażenia wdzięczności Panu Bogu i ludziom serdecznie wszystkich zapraszamy.
  1. Informujemy, że w biurze parafialnym w godzinach urzędowania można zgłaszać intencje mszalne na 2023 rok.
  1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa  Niedzielnego,  Niedzielę i  naszą gazetkę Miłosierdzie. Zachęcamy do lektury.
  1. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi Parafianie: śp. Ewa Musiał l. 81 z ul. Powstania Wielkopolskiego i śp. Barbara Sikorska l.83 z ul. Legionów  oraz śp. Ks. Prał Michał Oksiuta l.65, poprzedni proboszcz naszej parafii. Ich i wszystkich naszych zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…
  1. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!