Ogłoszenia Duszpasterskie 03.10.2021

1. Nabożeństwo różańcowe  w dni powszednie: dla dorosłych o godz.17.30, dla dzieci we wtorki i w piątki  o godz. 16.30, a dla młodzieży we wtorki i w piątki o godz.17.30. W niedzielę nabożeństwo różańcowe dla całych rodzin o godz. 17.30. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
  1. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I-komunii św. odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.00. Obecność rodziców obowiązkowa.
  • w poniedziałek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, imieniny Papieża;
  • we wtorek – wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, zakonnic;
  • w czwartek – wspomnienie NMP Różańcowej.
  1. W  środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i w ramach nabożeństwa różańcowego o godz. 17.30.
  1. W tym tygodniu przypada I- czwartek miesiąca. W tym dniu o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu a o godz. 18.00 Msza św. dziękczynna za Intronizację NSPJ w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanów.
  1. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka i adoracja do godz. 19.30.
  1. Za tydzień w niedzielę, 10 października będziemy przeżywali XXI  Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”. W tym dniu po Mszach św. tradycyjna zbiórka do puszek przy wyjściu z kościoła na stypendia dla młodzieży.
  1. Organizujemy konkurs dla dzieci na różaniec z kasztanów, żołędzi czy innych rzeczy. Podpisane różańce przynosimy do kościoła do niedzieli 17. października. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w niedzielę 24 października br. na Mszy św. o godz. 11.30.
  1. W roku poświęconym św. Józefowi organizujemy 1-dniową pielgrzymkę autokarową  do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu w sobotę 23 października. Zapisy i informacje w zakrystii.
  1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa  Niedzielnego,  Niedzielę i  naszą gazetkę Miłosierdzie. Zachęcamy do lektury.
  1. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!