Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia duszpasterskie 04.02.2024

 1. W następną niedzielę przypada XXXII Światowy Dzień Chorego związany ze wspomnieniem NMP z Lourdes.  Msza św. w intencji chorych i starszych naszych Parafian z udzieleniem  sakramentu chorych zostanie odprawiona o godz. 10.00. Po Mszy św. udzielimy specjalnego błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem tzw. błogosławieństwa lourdzkiego. Zwracamy się z prośbą o pomoc naszym starszym i chorym Parafianom w dotarciu do kościoła w tym dniu.
 1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. W imieniu kapłanów pragniemy wyrazić wdzięczność wszystkim rodzinom, które przyjęły nas z wizytą duszpasterską do swoich mieszkań czy domów. Dziękujemy za wspólna modlitwę, miłe przyjęcie, gościnność oraz za wszelkie ofiary przeznaczone na przebudowę Domu parafialnego.  „Bóg zapłać!”. Dziękujemy także ministrantom za posługę. Dla informacji podajemy, że kolędę przejęło 813 rodzin lub osób samotnych tj. ok. 33%  mieszkańców Redłowa. Dla porównania przed rokiem przyjęło ok. 24% mieszkańców naszej parafii. A zatem obecnie ok. 7% więcej.  Jeśli ktoś został pominięty lub nie mógł przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie  może to jeszcze uczynić w najbliższych dniach.
 1. Braci ze Wspólnoty Mężczyzn Św. Józefa i wszystkich chętnych Panów zapraszamy we wtorek na wieczorną Mszę św. a po Niej na spotkanie do salki na plebanii.
 1. W  środę Nowenna do  M B Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 7.30 i 18.00.
 1. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna za dar Intronizacji z prośbą o jej  owoce.
 1. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 19.30.
 1. Wyrażamy wdzięczność Paniom i Panom za uprzątniecie szopki i dekoracji bożonarodzeniowej. 
 1. Przypominamy, że Wspólnota Czcicieli Miłosierdzia Bożego otacza swoja modlitwą również osoby umierające. W związku z tym Koronkę do Miłosierdzia Bożego pragnie odmawiać także za osoby konające. Jeżeli, ktoś zna taką  osobę lub ma w swojej rodzinie czy sąsiedztwie, to prosimy o informację telefoniczną lub  wysłanie SMS-a z Jej imieniem na numer: 510-103-600. Po otrzymaniu takiej wiadomości obejmiemy tę osobę naszą modlitwą. Więcej informacji znajdziemy na plakacie w gablotce.
 1. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego i Niedzieli oraz naszej parafialnej gazetki Miłosierdzie. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła. 
 1. W dniu dzisiejszym zbiórka do puszek przy wyjściu z kościoła na ogrzewanie naszej świątyni. Bóg zapłać!
 2. Parafia wraz z Biurem Pielgrzymkowym „Kaszub Travel” organizuje pielgrzymke do Grecji śladami Św. Pawła w terminie 08-16.04.2024 r. Cena ok. 3300 zł + bilet lotniczy. Program wywieszony jest na tablicy ogłoszen oraz znajduje się na stronie internetowej. Osoby zainteresowane proszone są o zapisanie się u Ks. Proboszcza i uiszczenie wpisowego w wysokosci 2000 zł do 20 lutego br.
 3. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi Parafianie: śp. Edmund Wojtaś l.92 z ul. Powstania Ślaskiego, śp. Czesław Suchomski l. 65 z ul. Bohaterów Starówki W-wskiej i śp. Edward Pastuła l.85 z ul. Ruchu Oporu. Ich i wszystkich naszych zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…
 1. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego, zdrowego tygodnia. Szczęść Boże!