Ogłoszenia Duszpasterskie 04.07.2021

1. Bardzo serdecznie witamy gości spędzających na terenie naszej parafii czas urlopu czy  wakacji i życzymy wszystkim dużo słońca oraz Bożego wypoczynku.
  1. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
  1. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna  za dar intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
  1. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka  i adoracja do godz. 19.30.
  • we wtorek – wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy;
  • w czwartek  – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.
  1. W dniu dzisiejszym przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek  na Gdańskie Seminarium Duchowne. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  1. Przy wyjściu z kościoła  można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa      Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie.
  1. Ks. Proboszcz wraz z Biurem Turystycznym Kaszubtravel organizuje pielgrzymkę do Medziugorje i Chorwacji we wrześniu br. Są dwie wersje autokarowa i samolotowo-autokarowa. Program wywieszony jest w gablocie, znajduje się na stronie internetowej parafii i jest zamieszczony w gazetce Miłosierdzie. Spotkanie dla osób zainteresowanych odbędzie się w następny wtorek tj. 13. lipca o godz. 18.00 w salce na plebanii.
  1. Ruch Rodzin Nazaretańskich organizuje letnie rekolekcje w Wielu na Kaszubach w terminie od 24-30 sierpnia. Informacje i zapisy u Ks. Pawła.
  1. W minionym tygodniu odszedł do wieczności nasz Parafianin śp. Bernard Frąckowiak  l.74 z ul. Legionów. Jego i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …
  1. Wszystkim miłym Gościom i drogim Parafianom życzymy  dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, słonecznego tygodnia.  Szczęść Boże!