Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 05.02.2023

 1. W sobotę przypada XXXI Światowy Dzień Chorego związany ze wspomnieniem NMP z Lourdes.  Msza św. w intencji chorych i starszych naszych Parafian z udzieleniem  sakramentu chorych zostanie odprawiona o godz. 10.00. Po Mszy św. udzielimy specjalnego błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem tzw. błogosławieństwa lourdzkiego. Zwracamy się z prośbą o pomoc naszym starszym i chorym Parafianom w dotarciu do kościoła w tym dniu.
 1. W  środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 7.30 i 18.00.
 1. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna za dar Intronizacji z prośbą o jej dobre owoce.
 1. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 19.30.
 1. Od poniedziałku wznawiamy katechezę sakramentalna dla dzieci przygotowujących się do I-komunii św. i dla młodzieży- kandydatów do bierzmowania według planu z okresu przed kolędowego. 
 1. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I-komunii św. odbędzie się w poniedziałek (jutro) o godz. 19.00 w kościele. 
 1. Wyrażamy wdzięczność naszym Paniom i Panom za uprzątniecie szopki i dekoracji bożonarodzeniowej. 
 1. Informujemy, że od poprzedniej niedzieli wznowiła śpiew schola liturgiczna „Epifania”. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w śpiew i grę w scholii, by jak najpiękniej  uczestniczyć w Triduum Paschalnym. Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu, w soboty o godz. 18.00 w salce w dolnej kondygnacji kościoła. Więcej informacji u ks. Proboszcza. Już dzisiaj też pragniemy wspomnieć, że w niedługim czasie będziemy poszukiwali osób pragnących włączyć się w liturgię paschalne poprzez czytania, modlitwę wiernych oraz procesję z darami.
 1. Przypominamy, że Wspólnota Czcicieli Miłosierdzia Bożego pragnie otoczyć swoja modlitwą również osoby umierające. W związku z tym Koronkę do Miłosierdzia Bożego pragnie odmawiać także za osoby konające. Jeżeli, ktoś zna taką  osobę lub ma w swojej rodzinie czy sąsiedztwie, to prosimy o informację telefoniczną lub  wysłanie SMS-a z Jej imieniem na numer: 510-103-600. Po otrzymaniu takiej wiadomości obejmiemy tę osobę naszą modlitwą. Więcej informacji znajdziemy na plakacie w gablotce.
 1. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego i Niedzieli oraz naszej  parafialnej gazetki Miłosierdzie. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła. 
 1. W dniu dzisiejszym zbiórka do puszek przy wyjściu z kościoła na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać!
 1. Organizujemy pielgrzymkę samolotowo-autokarową do Włoch w terminie od 21-28 kwietnia br. W programie: Neapol z nawiedzeniem grobu Ks. Dolindo, Pompeje, Sorento, Capri, San Giovanni Rotondo (św. o. Pio),  Monte Sant Angelo (sanktuarium św. Michała Archanioła). Koszt 1240 Euro + bilet lotniczy. Program jest wywieszony w gablotce, na stronie internetowej parafii a będzie też zamieszczony w najbliższym numerze Miłosierdzia. Zapisy do końca miesiąca lutego u ks. Proboszcza.
 1. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego, zdrowego tygodnia. Szczęść Boże!