Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 05.07.2020

 1. Bardzo serdecznie witamy gości spędzających na terenie naszej parafii czas urlopu czy  wakacji i życzymy wszystkim dużo słońca oraz Bożego wypoczynku.
 2. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 3. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna  za dar intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
 4. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka  i adoracja do godz. 19.30.
 5. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają:
  • w poniedziałek – wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy;
  • w środę  – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera;
  • w sobotę -Święto Św. Benedykta, opata, Patrona Europy.
 6. W dniu dzisiejszym przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek  na Gdańskie Seminarium Duchowne. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
 7. Przy wyjściu z kościoła  można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie. 
 8. Informujemy rodziców i uczniów o trwającej rekrutacji do Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Św. Jana Pawła II w Gdyni Obłużu na rok szkolny 2020/21. Gdyński KATOLIK to bezpłatna szkoła o wysokim poziomie kształcenia w profilu humanistycznym, bio-medycznym i politechnicznym oraz wychowania w duchu wartości chrześcijańskich. Szczegółowe informacje na plakacie w gablotce.
 9. W minionym tygodniu odszedł do wieczności nasz Parafianin śp. Edmund Stankiewicz l.85 z ul. Powstania Śląskiego. Jego i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …
 10. Wszystkim miłym Gościom i drogim Parafianom życzymy  dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, słonecznego tygodnia.  Szczęść Boże!

Dodaj komentarz