Ogłoszenia Duszpasterskie 05.09.2021

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada w środę: Święto Narodzenia NMP.
  2. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
  1. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna  za dar intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
  1. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I-komunii św. w maju 2022 odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.00. Obecność rodziców obowiązkowa.
  1. Kandydatów do bierzmowania i ich rodziców zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godz. 18.00 a po Eucharystii  na spotkanie w kościele.
  1. W tym tygodniu rozpoczyna się także katecheza dla tej młodzieży. Katecheza odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.00 w salce na plebanii.
  1. Ministrantów i wszystkich chłopców, którzy pragną służyć Panu Jezusowi przy ołtarzy zapraszamy w sobotę na godz. 9.00 na spotkanie do kościoła.
  1. Od poniedziałku w kancelarii parafialnej w godzinach  urzędowania można zgłaszać intencje mszalne na 2022 rok.
  1. Przy wyjściu z kościoła  można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa      Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie.
  1. Spotkanie dla zainteresowanych pielgrzymką do Medziugorje i Chorwacji odbędzie się we wtorek o godz. 19.00 w salce na plebanii.
  1. W dniu dzisiejszym przy wyjściu z kościoła zbiorka do puszek na Gdańskie Seminarium Duchowne. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  1. W minioną niedzielę zabraliśmy na pomoc dla uchodźców z Afganistanu 1622,50 zł + 5 Euro. Bóg zapłać!
  1. W minionym tygodniu odeszły do wieczności nasze Parafianki: śp. Irena Chrzuszczyńska l.88 z ul. Powstania Wielkopolskiego, śp. Wanda Roszkowska l. 74 z ul. Powstania Wielkopolskiego i śp. Anna Lubner l.52 z ul. Powstania Wielkopolskiego. Je i wszystkich naszych zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek …
  1. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!