Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 06.09.2020

 1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada we wtorek: Święto Narodzenia NMP.
 2. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 3. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna  za dar intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
 4. W następną niedzielę 13. września przypada kolejny dzień czuwania fatimskiego. W  programie uroczysta Msza św. o godz. 18.00 po Mszy św. ok. godz. 19.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec Fatimski a o godz. 19.30 Apel Jasnogórski i procesja wokół kościoła z figurą Pani Fatimskiej. Na procesje przynieśmy ze sobą świece. Serdecznie zapraszamy.
 5. I-Komunia św. dla dzieci z dawnej klasy III A i B ze szkoły Podstawowej nr 34 odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 11.00, a dla dzieci z dawnej III C w następną sobotę tj. 19.09.br. o godz. 10.00 zaś z dawnej III D również w następną sobotę tj. 19.09.br.  o godz. 12.00. 
 6. Spowiedź dla dzieci, które w najbliższą sobotę przystąpią do I-Komunii św. i dla Ich rodziców i rodzin odbędzie się w piątek o godz. 16.30. 
 7. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I-komunii św. w maju 2021 odbędzie się w środę o godz. 19.00. Obecność rodziców obowiązkowa. 
 8. W tym tygodniu rozpoczyna się także katecheza dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Katecheza odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.00 w salce na plebanii.
 9. Panów ze wspólnoty św. Józefa i wszystkich chętnych mężczyzn zapraszamy  we wtorek o godz. 18. na Mszę św. a po Niej około godz. 19.00  na spotkanie do salki na plebanii. 
 10. Ministrantów i wszystkich chłopców, którzy pragną służyć Panu Jezusowi przy ołtarzy zapraszamy w sobotę na godz. 9.00 na spotkanie do kościoła.
 11. Kandydatów do bierzmowania i ich rodziców zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godz. 18.00 a po Eucharystii  na spotkanie w kościele.
 12. Od poniedziałku w kancelarii parafialnej w godzinach  urzędowania można zgłaszać intencje mszalne na 2021 rok. 
 13. Przy wyjściu z kościoła  można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie.
 14. W dniu dzisiejszym przy wyjściu z kościoła zbiorka do puszek na Gdańskie Seminarium Duchowne. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
 15. W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza Parafianka śp. Kazimiera Bohdanowicz l. 87 z ul. Herberta. Ją i wszystkich naszych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek …
 16. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz