Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 07.04.2019

 1. Gorzkie Żale  z kazaniem pasyjnym dziś i za tydzień o godz.17.15. Serdecznie zapraszamy.
 2. We wszystkie dni Wielkiego Postu (z wyjątkiem niedziel) zapraszamy także na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 przy wystawionym Najświętszym Sakramencie.
 3. Droga Krzyżowa w piątek dla dorosłych o godz. 9.00 i o godz. 17.15 dla dzieci o  godz. 16.30 a dla młodzieży o godz.19.00.
 4. W  środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 5. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna za dar Intronizacji z prośbą o jej dobre owoce.
 6. Panów ze Wspólnoty Mężczyzn Św. Józefa i wszystkich chętnych Panów zapraszamy we wtorek na godz. 18.00 na Mszę św. do Kościoła a później ok. godz. 19.00 na spotkanie w salce na plebanii.
 7. Liderów poszczególnych wspólnot parafialnych oraz osoby, które chciałyby się włączyć w pomoc przy organizacji odpustu parafialnego i festynu zapraszamy na spotkanie w środę o godz. 18.45 do salki na plebanię.
 8. Za tydzień Niedzielą Palmową rozpoczniemy przeżywanie Wielkiego Tygodnia. Poświęcenie palm na każdej Mszy św. Przed suma parafialną o godz. 10.00 i przed Mszą św. dziecięcą o godz.11.30  poświęcenie palm na placu przy krzyżu misyjnym, a następnie procesyjnie udamy się do Kościoła.
 9. W przyszłą niedzielę członkowie Koła Misyjnego będą rozprowadzać palmy, z których dochód będzie przeznaczony na cele misyjne.
 10. Przypominamy o konkursie na największą palmę wykonaną przez dzieci z pomocą rodziców. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi za tydzień w Niedzielę Palmową na Mszy św. o godz. 11.30.
 11. W dniu dzisiejszym zbiórka do puszek  na Gdańskie Seminarium Duchowne. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
 12. W związku ze Świętami  pragniemy pomóc uboższym  i potrzebującym rodzinom naszej parafii. Dary żywnościowe i słodycze można składać do niedzieli do 14.04.br do kosza przy ołtarzu św. Józefa. Parafialny Zespół Caritas zajmie się ich rozdaniem.
 13. Przy wyjściu z kościoła można nabyć paschaliki wielkanocne (koszt 6 zł).
 14. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje mszalne. Intencje można zgłaszać w zakrystii lub w biurze parafialnym.
 15. Ks. Kazimierz organizuje pielgrzymkę do Krakowa, Łagiewnik, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Zakopanego, Ludźmierza i Lichenia w dniach 22-25 maja br. (od środy do soboty). Koszt 550 zł. Zapisy  i informacje u Ks. Kazimierza.
 16. Ks. Proboszcz wraz z biurem Pielgrzymkowym Kaszubtravel organizuje pielgrzymkę śladami św. Pawła na Maltę w terminie 21-28 lipca br. i do Gruzji w terminie 19-26 października br. Informacje i zapisy u ks. Proboszcza.
 17. Przypominamy, że nasza parafia organizuje wyjazd wakacyjny dla dzieci i młodzieży do Kotliny Kłodzkiej. Zapisy i informacje w zakrystii, oraz na plakacie w przedsionku kościoła.
 18. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego i Niedzieli oraz naszej  parafialnej gazetki Miłosierdzie. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 19. W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka śp. Genowefa Stec l. 85 z ul. Powstania Wielkopolskiego. Ją i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…
 20. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i pełnego Bożej łaski, dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz