Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 07.07.2019

 1. Bardzo serdecznie witamy gości spędzających na terenie naszej parafii czas urlopu czy  wakacji i życzymy wszystkim dużo słońca oraz Bożego wypoczynku.
 2. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 3. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna za dar intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
 4. W sobotę 13 lipca przypada dzień czuwania fatimskiego. Uroczysta Msza św. o godz. 18.00, po Mszy św. ok. godz. 19.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec Fatimski  a o godz. 19.30 Apel Jasnogórski i procesja wokół kościoła z figurą Pani Fatimskiej. Na procesje przynieśmy ze sobą świece. Serdecznie zapraszamy.
 5. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu i adoracja do godz. 19.30.
 6. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają:
  • w poniedziałek – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera
  • w czwartek -Święto Św. Benedykta, Opata, Patrona Europy
  • w piątek – wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
  • w sobotę – wspomnienie Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
 7. W dniu dzisiejszym przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek  na Gdańskie Seminarium Duchowne. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
 8. Przy wyjściu z kościoła  można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa      Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie.
 9. W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza Parafianka śp. Regina Graczyk l.89 z ul. Redłowskiej. Ją i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …
 10. Wszystkim miłym Gościom i drogim Parafianom życzymy  dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, słonecznego tygodnia.  Szczęść Boże!

Dodaj komentarz