Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 07.07.2024

 1. Bardzo serdecznie witamy Gości spędzających na terenie naszej parafii czas urlopu czy  wakacji i życzymy wszystkim dużo słońca oraz Bożego wypoczynku. 
 1. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 7.30 i 18.00.
 1. W sobotę tj. 13 lipca przypada kolejny Dzień Czuwania Fatimskiego. Uroczysta Msza św. o   godz. 18.00, o godz. 19.00 Różaniec Fatimski a ok. godz. 19.30 procesja z figurą Matki Boskiej Fatimskiej wokół kościoła i Apel Jasnogórski. Na procesję przynieśmy ze sobą świece.
 1. W czwartek o godz. 17.30  modlitwa dziękczynna  za dar intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
 1. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka i adoracja do godz. 19.30.
 1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają:
 •   w poniedziałek: wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera;
 •   w czwartek: święto Św. Benedykta, opata, patrona Europy;
 •   w piątek: wspomnienie Św. Brunona Bonifacego, biskupa i męczennika;
 • w sobotę: wspomnienie Św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
 1. Msze św. niedzielne w miesiącu lipcu i sierpniu będą sprawowane o godz. 8.00, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00.
 2. Spowiedź w czasie wakacji  w dni powszednie będzie 15 minut przed Mszą św.
 1. W czasie wakacji kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek od godz. 16.45-17.45 oraz w czwartek od godz. 9.00-10.00. W sprawach pilnych prosimy kontaktować się po Mszach świętych.
 1. Przy wyjściu z kościoła  można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie.
 1. .Jeśli chodzi o prace przy przebudowie Domu Parafialnego. W minionym  tygodniu  dokończono izolacje pionową, wykonano ocieplenie  styropianem, zasypano ściany i przygotowano podłoże do wylanie posadzki chudym betonem. (1 dzień ze względu na deszcz nie pracowano).  W tym tygodniu planowane jest zalanie posadzki, przygotowanie podciągów  i pozostałe prace przygotowujące do zalania stropu. W minionym tygodniu wpłacono na konto i ofiarowano na ten cel  łącznie  8677, 26 zł. Za wszelkie ofiary przesyłane na konto parafii i składane w biurze parafialnym składamy  gorące „Bóg zapłać”.  
 1. W minionym tygodniu odeszły do wieczności nasze Parafianki: śp. Zofia Horodeczna l.88 z ul. Korczaka,  śp. Janina Ćwiklińska l. 74 z ul. Powstania Wielkopolskiego i śp. Zofia Krzak l. 87 z ul. Powstania Wielkopolskiego. Je i wszystkich naszych zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu.
 1. Wszystkim Gościom i Parafianom życzymy  dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, słonecznego tygodnia.  Szczęść Boże!