Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 07.08.2022

  1. Bardzo serdecznie witamy gości spędzających na terenie naszej parafii czas urlopu czy  wakacji i życzymy wszystkim dużo słońca oraz Bożego wypoczynku.
  1. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
  1. W sobotę tj. 13 sierpnia przypada kolejny Dzień Czuwania Fatimskiego. Uroczysta Msza św. o godz. 18.00, o godz. 19.00 Różaniec Fatimski a ok. godz. 19.30 procesja z figurą Matki Boskiej Fatimskiej wokół kościoła i Apel Jasnogórski. Na procesję przynieśmy ze sobą świece.
  1. W następny poniedziałek 15 sierpnia przypada uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W trakcie Mszy świętych będziemy święcić zboże, zioła i owoce. W przedsionku kościoła będzie można nabyć wiązanki kwiatów i ziół wykonane  przez Panie z Koła Misyjnego. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone będą na cele misyjne.
  1. W następną niedzielę taca inwestycyjna będzie przeznaczona na zakup paliwa do ogrzewania naszej świątyni. Potrzebujemy zakupić 7500 litrów oleju opałowego. Obecnie litr oleju to koszt ok. 6,65 zł. To daje łączną sumę prawie 50 tyś. zł. Podobno ma jeszcze trochę stanieć. Za zrozumienie i wszelkie ofiary już dziś dziękujemy.
  1. Przy wyjściu z kościoła  można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa      Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie.
  1. Zachęcamy do oglądania wystawy przygotowanej z okazji 40-lecia naszej parafii znajdującej się w naszym kościele. Przy okazji wyrażam wdzięczność komitetowi organizacyjnemu, który tę wystawę przygotował oraz Władzom miasta Gdynia za okazane wsparcie. Bóg zapłać!
  1. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi Parafianie: śp. Hipolit Kurowski l.92 z ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej i śp. Janina Watkowska l. 91 z ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej. Ich i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …
  1. Wszystkim miłym Gościom i drogim Parafianom życzymy  dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, dobrego tygodnia.  Szczęść Boże!