Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 07.11.2021

 1. Różaniec z wypominkami za naszych zmarłych do środy włącznie o godz.17.30. Wspólnota Matki Boskiej Patronki Dobrej Śmierci zaprasza w listopadzie w dni powszednie na Drogę Krzyżową w intencji zmarłych o godz. 7.30. 
 1. W czwartek 11-listopada przypada 103-rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 8.30 i 18.00. Zapraszamy serdecznie do modlitwy za Ojczyznę zwłaszcza na uroczystą Mszę św. o godz. 18.00. Wywieśmy  na naszych domach i blokach flagi narodowe!
 1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają:
 • we wtorek – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;
 • w środę – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła;
 • w czwartek – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa;
 • w piątek –  wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika;
 • w sobotę – wspomnienie pierwszych świętych męczenników Polski.
 1. Rodziców dzieci przygotowujących się do I-Komunii św. zapraszamy na spotkanie w poniedziałek o godz. 19.00 do kościoła.
 1. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 1. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna  za dar Intronizacji NSPJ  z prośbą o jej dobre owoce.
 1. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 19.30.
 1. W następną niedzielę zbiórka na tacę inwestycyjną na stacje drogi krzyżowej z mozaiki włoskiej do naszego kościoła. Za zrozumienie i wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
 1. W następną niedzielę na sumie parafialnej o godz.10.00 zostaną poświęcone opłatki wigilijne, w które będzie można się zaopatrzyć w zakrystii lub w biurze parafialnym. Ofiary złożone przy tej okazji będą w całości przeznaczone na nowe stacje drogi krzyżowej do kościoła.
 1. Cotygodniową prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie można nabyć przy wyjściu z kościoła. 
 1. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi Parafianie: śp. Władysław Ostrowski  l. 64 z ul. Cylkowskiego, śp. Paulina Baran l. 89 z ul. Cylkowskiego, śp. Brunon Hebel l. 79 z ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej, śp. Rozalia Daś l.88 z ul. Korczaka i Władysław Walder l. 82 z ul. Legionów. Ich i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek… 
 1. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!