Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 08.03.2020

 1. Z okazji dzisiejszego Dnia Kobiet wszystkim Paniom składamy najlepsze życzenia: dużo Bożego błogosławieństwa, zdrowia i byście wszystkie stawały się na wzór Matki Najświętszej. Szczęść Boże. 
 2. Gorzkie Żale  z kazaniem pasyjnym dziś i we wszystkie niedziele Wielkiego Postu o godz.17.15. Serdecznie zapraszamy. 
 3. Droga Krzyżowa w najbliższy piątek dla dorosłych o godz.9.00 i o godz. 17.15;   dla dzieci o godz. 16.30 a dla młodzieży o godz.19.00. Niech nikogo z nas na tych nabożeństwach nie zabraknie.
 4. We wszystkie dni Wielkiego Postu (z wyjątkiem niedziel) zapraszamy także na Nabożeństwo z Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Suplikacjami  przy wystawionym Najświętszym Sakramencie o godz. 15.00.
 5. W  środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 6. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna za dar Intronizacji z prośbą o jej dobre owoce.
 7. Informujemy, że młodzież klas I szkół średnich przyjmie sakrament bierzmowania w naszej parafii w czwartek  26 marca br. o godz. 18.00 z rak J.E. Ks. Bpa Wiesława Szlachetki.  
 8. Spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania i kandydatów w poniedziałek o godz. 19.00 w kościele.
 9. Panów ze Wspólnoty Św. Józefa i chętnych mężczyzn zapraszamy we wtorek na Msze św. o godz. 18.00 a potem na spotkanie w salce na plebanii.
 10. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I-komunii św. w środę o godz. 19.00 w kościele.
 11. Przypominamy, że organizujemy  konkurs na największą, wykonaną przez dzieci z udziałem rodziców palmę. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w Niedzielę Palmową na Mszy św. o 11.30.
 12. Młodzież i starsze dzieci grające na instrumentach i pragnące śpiewać na chwałę Bożą zapraszamy w sobotę o godz. 13.00 na spotkanie nowo powstającej scholii do kościoła.
 13. Wyrażamy wdzięczność  za złożone w minioną niedzielę ofiary na Gdańskie Seminarium Duchowne. Zebraliśmy 935,43 zł.  Bóg zapłać!
 14. W następną niedzielę „taca inwestycyjna” przeznaczona na pokrycie koszt nowego prezbiterium. Za zrozumienie i ofiarność już dziś dziękujemy.
 15. Organizujemy wyjazd autokarem na Misterium Męki Pańskiej do Górki Klasztornej w sobotę 4 kwietnia. Informacje i zapisy w zakrystii i w biurze parafialnym.
 16. Gdyńskie Centrum Filmowe wystawia dla grup zorganizowanych film pt. „Najświętsze Serce”. Seans dla naszej parafii odbędzie się w piątek tj.13.03.br o godz. 12.00 i 20.00. Koszt biletu 13 zł. Chętni mogą zapisać się w zakrystii. Osoby zapisane zgromadzą się na projekcję w Gdyńskim Centrum Filmowym (plac Grunwaldzki 2) minimum 20 minut przed seansem.
 17. Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 34 z oddziałami integracyjnymi zaprasza na DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI w sobotę 21 marca br.  od godziny 10.00. Zaproszenie skierowane jest do rodziców i dzieci, które w roku szkolnym 2020/2021 rozpoczną naukę w klasie pierwszej lub w oddziale zerowym, oraz do wszystkich, którzy chcą wiedzieć więcej o tej palcówce.  Szczegółowy program wywieszony jest na plakacie w gablotce.
 18. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego i Niedzieli oraz naszej  parafialnej gazetki Miłosierdzie. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 19. W minionym tygodniu odszedł do wieczności nasz Parafianin śp. Edmund Bedła  l.91 z ul. Kopernika. Jego i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …
 20. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i dobrego, owocnego drugiego tygodnia Wielkiego Postu. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz