Ogłoszenia Duszpasterskie 08.08.2021

1. Bardzo serdecznie witamy gości spędzających na terenie naszej parafii czas urlopu czy  wakacji i życzymy wszystkim dużo słońca oraz Bożego wypoczynku.
  1. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
  1. W piątek tj. 13 sierpnia przypada kolejny Dzień Czuwania Fatimskiego. Uroczysta Msza św. o   godz. 19.00 (nie będzie Mszy św. o godz. 18.00), o godz. 20.00 Różaniec Fatimski a ok. godz. 20.30 procesja z figurą Matki Boskiej Fatimskiej wokół kościoła i Apel Jasnogórski. Na procesję przynieśmy ze sobą świece.
  1. W następną niedzielę 15 sierpnia przypada uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W trakcie Mszy świętych będziemy święcić zboże, zioła i owoce. W przedsionku kościoła będzie można nabyć wiązanki kwiatów i ziół wykonane  przez Panie z Koła Misyjnego. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone będą na cele misyjne.
  1. W następną niedzielę taca inwestycyjna będzie przeznaczona na stacje drogi krzyżowej z mozaiki włoskiej do naszej świątyni. Za zrozumienie i wszelkie ofiary już dziś dziękujemy.
  1. Przy wyjściu z kościoła  można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa      Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie.
  1. Wszystkim miłym Gościom i drogim Parafianom życzymy  dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, dobrego tygodnia.  Szczęść Boże!