Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 08.10.2023

  1. Nabożeństwo różańcowe przez cały miesiąc październik w dni powszednie: dla dorosłych o godz.17.30, dla dzieci we wtorki i piątki o godz. 16.30 a dla młodzieży we wtorki i piątki o godz.17.30. W niedzielę nabożeństwo różańcowe dla całych rodzin o godz. 17.30. 
  1. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 7.30 i  popołudniu w ramach nabożeństwa różańcowego. 
  1. W piątek, 13 października przypada ostatni w tym roku dzień czuwania fatimskiego. W programie uroczysta Msza św. o godz. 19.00,( nie będzie Mszy św. o godz. 18.00) ok. godz. 20.00 Różaniec Fatimski a o godz. 19.30 procesja z Figurą Pani Fatimskiej wokół kościoła i Apel Jasnogórski. Na nabożeństwo przynieśmy ze sobą świece. W tym dniu różaniec dla dorosłych będzie tylko ok. godz. 20.00.
  1. W następną  niedzielę, będziemy przeżywać 45 rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową oraz XXIII Dzień Papieski pod hasłem: „Św. Jan Paweł II. Cywilizacja życia. Po Mszy św. tradycyjna zbiórka do puszek przy wyjściu z kościoła na stypendia dla dzieci i młodzieży objętej  opieką Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Za wszelkie ofiary już dziś składamy gorące podziękowanie –Bóg zapłać!
  1. Kartki z wypominkami za naszych zmarłych można składać podczas niedzielnej tacy a także w zakrystii lub w biurze parafialnym. By uniknąć pomyłek tzw. „wypominki całoroczne”, prosimy składać osobiście w zakrystii lub biurze parafialnym. Intencje na Msze św.  zbiorowe, które będą odprawiane w Dzień Zaduszny tj. 2 listopada o godz. 9.00 i 18.00 prosimy, by wyraźnie zaznaczyć, że chodzi o Mszę św. zbiorową i podać godzinę.
  1. Informujemy, że biuro parafialne w tym tygodniu: w czwartek będzie nieczynne  a w piątek z racji nabożeństwa fatimskiego w godzinach  od 17.45 -18.45. 
  1. Pielgrzymom udającym się  do Wilna i Kowna przypominamy, że wyjazd jest w poniedziałek o godz 6.00 z przystanku przy plebanii. 
  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli i  Miłosierdzia, które można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  1. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!