Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 09.05.2021

 1. Nabożeństwa majowe codziennie  o godz.17.30  Naszą postawą i modlitewnym uczestnictwem w tych nabożeństwach dajmy wyraz miłości do Matki Bożej.
 2. Wyrażamy wdzięczność rodzicom dzieci, które w dniu wczorajszym przystąpiły do I-komunii św. za piękne przeżycie tego uroczystego dnia oraz za złożony dla parafii dar. Dziękujemy Księdzu Pawłowi  za całoroczne przygotowanie dzieci do tej pięknej uroczystości. 
 3. W czasie Białego Tygodnia dzieci przychodzą od poniedziałku do piątku na godz. 17.30  na nabożeństwo majowe i Mszę św.
 4. Informujemy, że młodzież naszej parafii przystąpi do sakramentu bierzmowania najprawdopodobniej w czwartek 27 maja. Sakramentu udzieli Abp Tadeusz Wojda SAC. Pierwsze spotkanie dla młodzieży przed bierzmowaniem odbędzie się w najbliższy wtorek o godzinie 18:45. Natomiast spotkanie dla rodziców odbędzie się w następną niedzielę o godzinie 19:00 po Mszy św. wieczornej.
 5. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i w ramach nabożeństwa majowego.  
 6. W czwartek tj. 13 maja  przypada kolejny dzień czuwania fatimskiego. W programie uroczysta Msza św. o godz. 19.00 ( będzie też Msza św. o godz. 18.00), o godz. 20.00 Różaniec Fatimski a o godz. 20.30 procesja z Figurą Pani Fatimskiej wokół kościoła i Apel Jasnogórski.  Na nabożeństwo przynieśmy ze sobą świece.  
 7. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna za dar Intronizacji z prośbą o jej dobre owoce.
 8. W piątek po Mszy św. wieczornej Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka  i adoracja do godziny 19.30. 
 9. Informujemy, że w ubiegłą niedzielę zebraliśmy na Gdańskie Seminarium Duchowne 1017 zł. Za złożone na ten cel ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Za tydzień  „taca inwestycyjna”  przeznaczona na nowe stacje drogi krzyżowej z mozaiki włoskiej. 
 10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa      Niedzielnego, Niedzielę i naszą gazetkę Miłosierdzie. Zachęcamy do lektury.
 11. Wszystkim życzymy  radosnej niedzieli i pełnego Bożej łaski, dobrego tygodnia.  Szczęść Boże!

 

 

 

Dodaj komentarz