Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 09.06.2024

 1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie  o godz.17.30. Serdecznie zapraszamy. 
 2. .W następną niedzielę Ks. Marian będzie przeżywał 25 rocznicę świeceń kapłańskich. Mszę św. dostojny Jubilata odprawi o godz.13.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnego dziękczynienia wraz z Ks. Jubilatem. Dostojnego Srebrnego Jubilata polecamy modlitwom wiernych.
 1. Braci ze Wspólnoty Mężczyzn Św. Józefa zapraszamy we wtorek na Mszę św. o godz. 18.00 a potem na spotkanie.
 1. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 7.30 i w ramach nabożeństwa czerwcowego.
 1. W czwartek tj. 13 czerwca  przypada kolejny dzień czuwania fatimskiego. W programie uroczysta Msza św. o godz. 19.00, o godz. 20.00 Różaniec Fatimski a o godz. 20.30 procesja z Figurą Pani Fatimskiej wokół kościoła i Apel Jasnogórski.  Na nabożeństwo przynieśmy ze sobą świece.
 1. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka i adoracja do godz. 19.30. 
 1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:
 • w poniedziałek – przypada 7 rocznica święceń biskupich Ks. Abpa Tadeusza Wojdy. W sposób szczególny będziemy modlili się za Metropolitę Gdańskiego na Mszy św. o godz. 18.00.
 • we wtorek – wspomnienie św. Barnaby, Apostoła;
 • w środę – wspomnienie Błogosławionych męczenników gdańskich, których postacie widnieją na mozaice w naszym prezbiterium;
 • w piątek- wspomnienie Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
 1. W następną niedzielę taca inwestycyjna przeznaczona będzie na przebudowę Domu Parafialnego. Od poniedziałku mają zacząć się prace ziemne przy wykopie pod fundament nowej części. To dzieło przebudowy Domu Parafialnego możemy też wesprzeć ofiarami przesyłanymi na konto parafii lub składanymi w biurze parafialnym z wpisem do Księgi Ofiarodawców. Bóg zapłać! Bezpieczny przebieg prac polecamy Waszym modlitwom.
 1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie. Zachęcamy do lektury.
 1. W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza Parafianka: śp. Małgorzata Graczak-Ulaszewska l.75 z ul. Redłowskiej. Ją i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…
 1. Życzymy Wszystkim dobrej niedzieli i radosnego, błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!