Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 09.08.2020

 1. Bardzo serdecznie witamy gości spędzających na terenie naszej parafii czas urlopu czy wakacji i życzymy wszystkim dużo słońca oraz Bożego wypoczynku.

 2. W dniu dzisiejszym w naszej parafii gościmy Pana Arkadiusza Łodziewskiego, któremu dziękujemy za piękne świadectwo. Po Mszy św. przy wyjściu z kościoła będzie można nabyć książki Pana Arkadiusza. Po Mszy św. wieczornej (w niedzielę) ok. godz. 19.00 zapraszamy na modlitwę uwielbienia przy wystawionym Najświętszym Sakramencie.

 3. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.

 4. W czwartek tj. 13 sierpnia przypada kolejny Dzień Czuwania Fatimskiego. Uroczysta Msza św. o   godz. 19.00 (nie będzie Mszy św. o godz. 18.00), o godz. 20.00 Różaniec Fatimski a ok. godz. 20.30 procesja z figurą Matki Boskiej Fatimskiej wokół kościoła i Apel Jasnogórski. Na procesję przynieśmy ze sobą świece.

 5. W czwartek też swoje 75-urodziny obchodzi Pasterz naszej archidiecezji Ks. Abp Sławoj Leszek Głódź. Dostojnego solenizanta polecamy modlitwom wiernych.

 1. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka i adoracja do godz. 19.30.

 1. W sobotę 15 sierpnia przypada uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. w tym dniu jak w każdą niedzielę. W trakcie Mszy świętych będziemy święcić zboże, zioła i owoce. W przedsionku kościoła będzie można nabyć wiązanki kwiatów i ziół wykonane przez Panie z Koła Misyjnego. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone będą na cele misyjne.

 1. Informujemy, że w minioną niedzielę zebraliśmy na Gdańskie Seminarium Duchowne 985,60 zł. Za wszelkie ofiary serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

 1. W następną niedzielę taca inwestycyjna przeznaczona na nowe żyrandole do naszej świątyni. Za zrozumienie już dziś dziękujemy.

 1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie.

 1. W minionym tygodniu odszedł do wieczności nasz Parafianin: śp. Mieczysław Rejmus l. 85 z ul. Powstania Wielkopolskiego. Jego i wszystkich naszych zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu. Wieczny  odpoczynek …

 1. Wszystkim miłym Gościom i drogim Parafianom życzymy dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz