Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia duszpasterskie 10.05.2020

 1. Nabożeństwa majowe codziennie  o godz.17.30.  Serdecznie zapraszamy.
 2. W środę 13 maja przypada dzień czuwania fatimskiego. Uroczysta Msza św. o godz. 18.00, po Mszy św. ok. godz. 19.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec Fatimski a o godz. 20.30 Apel Jasnogórski. Ze względu na pandemię nie będzie procesji wokół kościoła z figurą Pani Fatimskiej. Serdecznie zapraszamy.
 3. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i w ramach nabożeństwa majowego. 
 4. W piątek po Mszy św. wieczornej Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka i Adoracja do godziny 19.30. 
 5. Zapowiedzi diakona Damiana Krzysztofa Trzebiatowskiego przed święceniami kapłańskimi.
 6. Przypominamy, że nasz Parafianin diakon Damian Trzebiatowski przyjmie święcenia kapłańskie w dniu 16.05.br w Katedrze Oliwskiej o godz. 10.00 a dzień później odprawi Mszę św. prymicyjna w naszym kościele o godz. 13.00. Polecamy ks. diakona modlitwom wiernych. Ze względu na ograniczoną ilość wiernych ta Msza św. prymicyjna będzie transmitowana online. Dla wszystkich, którzy w tym dniu nie będą mogli uczestniczyć w tej uroczystości Ks. Neoprezbiter odprawi Mszę św. dzień później tj. w poniedziałek 18.05.br o godz. 18.00, w czasie której również udzieli błogosławieństwa prymicyjnego. Serdecznie zapraszamy. 
 7.  Przedstawicieli poszczególnych grup i wspólnot parafialnych zapraszamy na spotkanie w poniedziałek po wieczornej Mszy św. o godz. 18.45 do salki na plebanii. 
 8. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają:
  • w czwartek: święto Św. Macieja, apostoła;
  • w sobotę: święto Św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, głównego      patrona Polski.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i Niedzielę .  Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 10. W minionym tygodniu odszedł do wieczności nasz Parafianin śp. Antoni Szelejewski, l.92 z ul. Powstania Wielkopolskiego. Jego i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …
 11. Wszystkim życzymy  radosnej niedzieli i pełnego Bożej łaski, dobrego tygodnia.  Szczęść Boże!

Dodaj komentarz