Ogłoszenia Duszpasterskie 10.07.2022

1. Bardzo serdecznie witamy Gości spędzających na terenie naszej parafii czas urlopu czy  wakacji i życzymy wszystkim dużo słońca oraz Bożego wypoczynku.
  1. W środę tj. 13 lipca przypada kolejny Dzień Czuwania Fatimskiego. Uroczysta Msza św. o   godz. 19.00 (nie będzie Mszy św. o godz. 18.00), o godz. 20.00 Różaniec Fatimski a ok. godz. 20.30 procesja z figurą Matki Boskiej Fatimskiej wokół kościoła i Apel Jasnogórski. Na procesję przynieśmy ze sobą świece.
  1. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i w ramach Czuwania Fatimskiego.
  1. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna  za dar intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
  1. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka i adoracja do godz. 19.30.
  • w poniedziałek: święto Św. Benedykta, opata, patrona Europy;
  • we wtorek: wspomnienie Św. Brunona Bonifacego, biskupa i męczennika;
  • w środę: wspomnienie Św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta;
  • w piątek: wspomnienie Św. Bonawentury, bpa i doktora Kościoła;
  • w sobotę: wspomnienie NMP z Góry Karmel.
  1. W następną niedzielę taca inwestycyjna przeznaczona będzie na pokrycie kosztów remontu górnej zewnętrznej części kościoła. Za wszelkie ofiary już dziś składamy serdeczne Bóg zapłać!
  1. Przypominamy, że w czasie wakacji  w dni powszednie spowiedź będzie 15 minut przed Mszą św.
  1. W czasie wakacji kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek od godz. 16.45-17.45 oraz w czwartek od godz. 9.00-10.00. W sprawach pilnych prosimy kontaktować się po Mszach świętych.
  1. Przy wyjściu z kościoła  można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa      Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie.
  1. Wszystkim Gościom i Parafianom życzymy  dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, słonecznego tygodnia.  Szczęść Boże!