Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 09.04.2023

 1. Pan Zmartwychwstał Prawdziwie – Alleluja! Niech ta radość przenika nasze serca. W imieniu Kapłanów z naszej parafii pragnę Wam Drodzy Parafianie i  przybyli Goście złożyć jak najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Niech blask Chrystusa Zmartwychwstałego oświeci nasz serca, napełniając je radością płynącą z wiary, że Chrystus żyje i jest wśród nas. Niech święta Wielkiej Nocy przyniosą nam duchowe odrodzenie, napełniając pokojem i dając siłę do pokonywania trudności.   Wszystkim życzymy Wesołych Świąt!
 1. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania i przeżywania Wielkiego Tygodnia. Paniom oraz Panom z Parafialnej  Wspólnoty Mężczyzn dziękujemy za piękne przygotowanie kwiatów i dekoracji naszej świątyni. Całej służbie liturgicznej pod przewodnictwem Ks. Mariana  i Pana Jana Krakowiaka za przygotowanie i przeprowadzenie ceremonii Triduum Paschalnego. Wszystkim grupom za adorację, Scholii „Epifania” oraz Pani Hani i Panu Waldemarowi „za ubogacenie  śpiewem liturgii. Dziękujemy Wam Bracia i Siostry za obecność, modlitwę i przykład wiary jaki daliście w ciągu tych dni. Wszystkim składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 1. W dniu dzisiejszym nie będzie Mszy św. o godz. 8.30. Pozostałe jak Msze sw.  w niedziele. 
 1. W II Dzień Świąt – w Poniedziałek Wielkanocny Msze Święte w porządku niedzielnym. W tym dniu zbiórka do puszek przed kościołem na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
 1. Wyrażamy wdzięczność tym, którzy podzielili  się  darami z najbardziej potrzebującymi  oraz złożyli ofiary na ten cel (zebrano 2500 zł) a Parafialnemu Zespołowi Caritas dziękujemy za  dystrybucję. 
 1. Za tydzień będziemy przeżywali w naszej parafii odpust. Uroczysta Suma Odpustowa zostanie odprawiona w niedzielę o godz. 13.00 pod przewodnictwem J.E. Ks. Bpa Wiesława Szlachetki. W czasie tej Mszy św. młodzież naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania. Podczas Eucharystii odpustowej Ks. Biskup poświęci także stacje drogi krzyżowej z mozaiki włoskiej. 
 1. W czasie tej Mszy św. młodzież naszej parafii przyjmie też sakrament bierzmowania. Podczas Eucharystii odpustowej Ks. Biskup poświęci także stacje drogi krzyżowej z mozaiki włoskiej.
 2. Po Mszy odpustowej około godz. 14.30 do 18.00 zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na  „minifestyn odpustowy”. Dla dzieci są przewidziane różne konkursy z nagrodami. Wszystkich też zapraszamy na gorącą zupę, kiełbaskę z grilla oraz kawę i ciastko. Zwracamy się o pomoc w organizacji festynu i upieczenie ciast na to nasze –  parafialne święto.
 1. W niedzielę za tydzień o godz.15.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
 1. Nowenna przed Niedzielą Bożego Miłosierdzia z Koronką przed wystawionym Najświętszym Sakramentem dzisiaj oraz przez Oktawę Wielkanocną codziennie o godz. 15.00.
 1. Koło Misyjne dziękuję za ofiary złożone w Niedzielę Palmową przy okazji nabywania palm. Zebrano 2650 zł. Fundusze zostaną przekazane na misje. Bóg zapłać!
 2. W minionym tygodniu odszedł do wieczności nasz Parafianin: śp. Kazimierz Miazga l. 74 z ul. Powstania Wielkopolskiego. Jego i wszystkich naszych zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek …