Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 11.04.2021

 1. W dniu dzisiejszym obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Jest to dzień odpustu w naszej parafii. Uroczysta Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 13.00 a po niej Koronka do Bożego Miłosierdzia. Sumie będzie przewodniczył Ks. Kan. Marek Adamczyk z Gdyni Karwin a modlitwę śpiewem ubogaci Schola „Epifania”. Uroczystość będzie transmitowana online. 
 2. Dzisiaj o godz.15.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy. 
 3. Od poniedziałku do końca tygodnia codziennie z racji Tygodnia Miłosierdzia  w dni powszednie o godz. 15.00 zapraszamy również na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
 4. W środę 14 kwietnia br. przypada w naszej parafii Diecezjalny Dzień  Adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 9.00 – 18.00. Szczegółowy program adoracji wywieszony jest na tablicy ogłoszeń a także znajduje się na stronie internetowej parafii i w gazetce Miłosierdzie.
 5. Rodziców dzieci klas III, które w tym roku przygotowują się do przyjęcia I-komunii św.  zapraszamy na spotkanie w środę tj. 14 kwietnia na godz. 19.00 do kościoła.
 6. Próby przed I-komunią św. odbędą się w kościele we wtorek: klasa III a – o godz. 15.45 a klasa III b i pozostałe dzieci o godz. 16.30.
 7. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu i adoracja do godz. 19.30.
 8. W następną niedzielę taca inwestycyjna przeznaczona będzie na wykonanie z mozaiki włoskiej nowych stacji  drogi krzyżowej do naszego kościoła. Za wszelki ofiary składamy już dziś serdeczne Bóg zapłać!
 9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką.
 10. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi Parafianie: śp. Henryka Michałowska l. 93  z ul. Korczaka i śp. Aleksander Skrzypczak l. 77 z ul. Powstania Wielkopolskiego. Ich i wszystkich naszych zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek …
 11. Wszystkim życzymy radosnego świętowania odpustu parafialnego i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz