Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 12.02.2023

 1. W niedzielę 19. lutego będziemy przeżywali 41-rocznicę erygowania naszej parafii. W tym dniu będziemy dziękowali Panu Bogu za nasza wspólnotę, za budowniczych naszego kościoła i prosili dla Nich i dla całej Parafii o Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych o radość nieba. 
 1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. W imieniu kapłanów pragniemy wyrazić wdzięczność wszystkim rodzinom, które przyjęły nas z wizytą duszpasterską do swoich mieszkań czy domów. Dziękujemy za wspólna modlitwę, miłe przyjęcie, gościnność oraz za wszelkie ofiary przeznaczone na remont plebanii „Bóg zapłać!”. Dziękujemy także ministrantom za posługę. Dla informacji podajemy, że kolędę przejęło ok. 24%  mieszkańców Redłowa. Dla porównania przed pandemią w roku 2020 przyjęło ok. 40% mieszkańców naszej parafii.  Jeśli ktoś został pominięty lub nie mógł przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie  może to jeszcze uczynić w najbliższych dniach.
 1. Braci ze Wspólnoty Mężczyzn św. Józefa i chętnych Panów zapraszamy we wtorek na Mszę św. o godz. 18.00 a po Niej na spotkanie w salce na plebanii. 
 1. W  środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 1. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna za dar Intronizacji z prośbą o jej dobre owoce.
 1. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 19.30.
 1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone w minioną niedzielę do puszek ofiary przeznaczone na ogrzewanie. Zebraliśmy 2393 zł.
 1. W dniu dzisiejszym ogólnopolska zbiórka do puszek przy wyjściu z kościoła na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. Bóg zapłać!
 1. W następną niedzielę taca inwestycyjna przeznaczona będzie na remont plebanii.
 1. Przypominamy, że schola liturgiczna „Epifania” zaprasza wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w śpiew w scholii, by jak najpiękniej  uczestniczyć w Triduum Paschalnym. Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu, w soboty o godz. 18.00 w salce w dolnej kondygnacji kościoła. Więcej informacji u członków scholii lub u  ks. Proboszcza.
 1. Organizujemy pielgrzymkę samolotowo-autokarową do Włoch w terminie od 21-28 kwietnia br. W programie: Neapol z nawiedzeniem grobu Ks. Dolindo, Pompeje, Sorento, Capri, San Giovanni Rotondo (św. o. Pio),  Monte Sant Angelo (sanktuarium św. Michała Archanioła). Koszt 1240 Euro + bilet lotniczy. Program jest wywieszony w gablotce, na stronie internetowej parafii a także jest  zamieszczony w dzisiejszym numerze Miłosierdzia. Zapisy do końca miesiąca lutego u ks. Proboszcza.
 1. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego i Niedzieli oraz naszej  parafialnej gazetki Miłosierdzie. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 1. W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka Krystyna Krahel      l. 86 z ul. Powstania Wielkopolskiego. Ją i wszystkich naszych zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek …
 2. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!