Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 12.04.2020

  1. Pan Zmartwychwstał Prawdziwie – Alleluja! Niech ta radość przenika nasze serca. W imieniu wszystkich Kapłanów z naszej parafii pragnę Wam Drodzy Parafianie i  Drodzy Goście złożyć jak najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Niech Zmartwychwstały Pan napełni Wasze serca pokojem i nadzieją. Niech obdarzy Wasze rodziny i całą naszą parafię  miłością i chrześcijańskim optymizmem. Niech doda otuchy i sił potrzebnych do życia w tym trudnym czasie pandemii. Niech obdarzy łaską zdrowia wszystkich a zwłaszcza chorych, cierpiących i im posługujących. Niech cały świat uwolni od tego niszczącego życie wirusa COVID-19. Niech te święta będą czasem odradzania się wiary w siłę i moc Chrystusa. Wszystkim życzymy błogosławionej Wielkanocy!
  2. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do  przeżywania Wielkiego Tygodnia. Kapłanom wyrażamy wdzięczność za posługę w sakramencie pojednania, za modlitwy i udział w obrzędach liturgicznych. Paniom dziękujemy za przygotowanie Grobu Pańskiego. Służbie liturgicznej pod przewodnictwem Ks. Pawła za przygotowanie i przeprowadzenie ceremonii Triduum Paschalnego w tych trudnych warunkach. Pani Hani oraz Scholii ” za ubogacenie  śpiewem liturgii. Panu Przemkowi za transmisję online. Dziękuję Wam Bracia i Siostry za wspólną modlitwę łącząc się z nami przez Internet i za zrozumienie tej trudnej sytuacji w jakiej się znalazł świat i Polska. Wszystkim składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  3. W dniu dzisiejszym Msze św. będą odprawiane: o 6.00 rezurekcja i potem od 8.00 -13.00 co godzinę a po południu o godz. 17.00 i 18.00. Przypominamy, że w nabożeństwach jednorazowo może brać 5 osób i asysta. Rezurekcja oraz Msze św. o godz. 10.00 i 11.00 będą transmitowane online. 
  4. Jutro w II Dzień Świąt – w Poniedziałek Wielkanocny Msze Święte w następującym porządku: od godz. 7.00-13.00 co godzinę oraz o godz. 17.00 i 18.00.
  5. Wyrażamy wdzięczność Parafialnemu Zespołowi Caritas za zorganizowanie i dostarczenie paczek dla najbardziej potrzebujących. Dziękujemy również za ich pomoc osobom starszym i chorym w okresie pandemii. 
  6. W okresie Nowenny przed Niedzielą Bożego Miłosierdzia  i w samo święto kapłani codziennie w świątyni a my w domach  módlmy się wspólnie o godz. 15.00 odmawiając Koronkę.
  7. Uroczystości odpustowe w naszej parafii odbędą się za tydzień w Niedzielę Bożego Miłosierdzia tj. 19.04.2020r. Uroczystą Sumę Odpustową o godz. 13.00 odprawi i słowo Boże wygłosi Ks. dziekan kan. dr. Tomasz Biedrzycki z parafii w Gdyni Orłowie. Na zakończenie Eucharystii odmówimy  Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Ponieważ trwa ograniczenie do 5 osób uroczystość będzie transmitowana online. 
  8. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za wszelkie ofiary składane na utrzymanie parafii także te przesyłane na konto bankowe parafii. Bóg zapłać! Dziękujemy także za troskę o najstarszych, chorych  i ubogich Parafian a także o kapłanów. 
  9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć świąteczne numery prasy katolickiej.

Dodaj komentarz