Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 12.05.2024

 1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego a za tydzień Zesłanie Ducha Świętego. 
 1. Nabożeństwa majowe codziennie  o godz.17.30  Serdecznie zapraszamy.
 1. Wyrażamy wdzięczność rodzicom dzieci, które w dniu wczorajszym przystąpiły do I-komunii św. za piękne przeżycie tego uroczystego dnia oraz za złożony dla parafii dar pieniężny na przebudowę Domu Parafialnego.  Dziękujemy Księdzu Marianowi za całoroczne przygotowanie dzieci do tej uroczystości. 
 1. W czasie Białego Tygodnia dzieci przychodzą od poniedziałku do czwartku na godz. 17.30  na nabożeństwo majowe i Mszę św.
 1. Jutro majowe o 17.30 i Msza św. o godz. 18.00.
 1. Jutro tj. 13 maja  przypada  dzień czuwania fatimskiego. W programie uroczysta Msza św. o godz. 19.00 (będzie też Msza św. o godz. 18.00), o godz. 20.00 Różaniec Fatimski a o godz. 20.30 procesja z Figurą Pani Fatimskiej wokół kościoła i Apel Jasnogórski.  Na nabożeństwo przynieśmy ze sobą świece. 
 1. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 7.30 i po południu w ramach nabożeństwa majowego.
 1. W piątek po Mszy św. wieczornej Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka  i Adoracja do godziny 19.30.
 1. Spotkanie dla rodziców dzieci z klas IV przed Rocznicą I-komunii św.  odbędzie się we wtorek o godz. 19.00 w kościele. 
 1. W dniu dzisiejszym zbiórka do puszek na Gdańskie Seminarium Duchowne. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
 1. Taca zebrana w dzisiejszą niedzielę we wszystkich parafiach naszej archidiecezji, przeznaczona jest na organizację jubileuszu 100-lecia naszej archidiecezji. Bóg zapłać!
 1. Za tydzień taca inwestycyjna przeznaczona będzie na przebudowę Domu Parafialnego.
 2. Wyrażamy wdzięczność Braciom ze Wspólnoty Mężczyzn św. Józefa i wszystkim osobom, które w ostatnich dniach pomagały przy przygotowaniu pomieszczeń do prac związanych z  rozbiórką części plebanii. Bóg zapłać!
 1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Niedzielę i naszą gazetkę Miłosierdzie.  Zachęcamy do lektury.
 1. W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza Parafianka: śp. Marianna Bober l. 82 z ul. Powstania Wielkopolskiego. Ją i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …
 1. Wszystkim życzymy  radosnej niedzieli i pełnego Bożej łaski, dobrego, zdrowego tygodnia.   Szczęść Boże!