Ogłoszenia Duszpasterskie 12.07.2020

1. Bardzo serdecznie witamy Gości spędzających na terenie naszej parafii czas urlopu czy  wakacji i życzymy wszystkim dużo słońca oraz Bożego wypoczynku.
  2. W poniedziałek tj. 13 lipca przypada kolejny Dzień Czuwania Fatimskiego. Uroczysta Msza św. o  godz. 19.00 (nie będzie Mszy św. o godz. 18.00), o godz. 20.00 Różaniec Fatimski a ok. godz. 20.30 procesja z figurą Matki Boskiej Fatimskiej wokół kościoła i Apel Jasnogórski. Na procesję przynieśmy ze sobą świece.
  3. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
  4. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna  za dar intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
  5. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka i adoracja do godz. 19.30.
    • w poniedziałek: wspomnienie Św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta;
    • w środę: wspomnienie Św. Bonawentury, bpa i doktora Kościoła;
    • w czwartek: wspomnienie NMP z Góry Karmel.
  7. Składamy serdeczne podziękowanie za złożone w minioną niedzielę ofiary  przeznaczona na Gdańskie Seminarium Duchowne. Zebraliśmy 1127,82 zł.  Bóg zapłać!
  8. W następną niedzielę taca inwestycyjna przeznaczona będzie na alarm i monitoring naszego kościoła. Przy tej okazji pragniemy też podziękować za wszystkie ofiary składane na wystrój naszego prezbiterium i poinformować, że całość została już spłacona. Bóg zapłać!
  9. Przy wyjściu z kościoła  można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa      Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie.
  10. W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza Parafianka: śp. Halina  Stanke      l.76 z ul. Szarych Szeregów. Ją i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …
  11. Wszystkim Gościom i Parafianom życzymy  dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, słonecznego tygodnia.  Szczęść Boże!