Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 13.02.2022

 1. W sobotę 19 lutego będziemy przeżywali 40-rocznicę erygowania naszej parafii. W tym dniu będziemy dziękowali Panu Bogu za naszą wspólnotę, za budowniczych naszego kościoła i prosili dla Nich i dla całej Parafii o Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych o radość nieba. Centralną uroczystość 40-lecia planujemy w innym terminie.
 2. W poniedziałek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godzinie 17.00, o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolstwa Matki Boskiej Patronki Dobrej Śmierci. Po Mszy św. spotkanie na plebani.
 3. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. w intencjach misyjnych i Koła Misyjnego. Po Mszy św. spotkanie w salce na plebani.
 4. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 5. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna za dar Intronizacji z prośbą o jej dobre owoce.
 6. Wszystkich zainteresowanych synodem o synodalności zapraszamy w czwartek o godz. 18.00 na Mszę św. a później na spotkanie do salki na plebanii.
 7. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 19.30.
 8. W sobotę planujemy gruntowne sprzątanie naszej świątyni. Osoby, które chciałyby w tym pomóc zapraszamy ze swoim sprzętem do sprzątania w sobotę o godz. 9.30.
 9. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone w minioną niedzielę ofiary przeznaczone na ogrzewanie.
 10. Jak widać pierwsze 7 stacji drogi krzyżowej z mozaiki włoskiej zostały zamontowane już w naszej świątyni. W następną niedzielę taca inwestycyjna przeznaczona będzie na instalację oświetlającą te stacje.
 11. Zapraszamy do czytania pracy katolickiej – Gościa Niedzielnego i Niedzieli oraz naszej parafialnej gazetki Miłosierdzie. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 12. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!