Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 13.09.2020

 1. W dzisiejszą niedzielę przypada kolejny dzień czuwania fatimskiego. W  programie uroczysta Msza św. o godz. 18.00 po Mszy św. ok. godz. 19.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec Fatimski a o godz. 19.30 Apel Jasnogórski i procesja wokół kościoła z figurą Pani Fatimskiej. Na procesje przynieśmy ze sobą świece. Serdecznie zapraszamy.
 2. I-Komunia św. dla kolejnych grup dzieci ze szkoły Podstawowej nr 34 odbędzie się w najbliższą sobotę  dla dzieci z dawnej III C o godz. 10.00 zaś z dawnej III D o godz. 12.00. 
 3. Spowiedź dla dzieci, które w najbliższą sobotę przystąpią do I-Komunii św. i dla Ich rodziców i rodzin odbędzie się w piątek o godz. 16.30.
 4. Przypominamy, że rozpoczęła się już katecheza sakramentalna dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania ( I grupa w poniedziałki o godz. 19.00 i II grupa w czwartki o godz. 18.30). Katecheza sakramentalna dla dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii św. rozpocznie się po 20 września. 
 5. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają:
  • w poniedziałek: święto Podwyższenia Krzyża św.;
  • we wtorek: wspomnienie NMP Bolesnej;
  • w środę: wspomnienie świętych męczenników Korneliusz i Cypriana; 
  • w piątek: święto Św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.
 6. We wtorek 15 września przypada uroczystość patronalna Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci.  Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolstwa a po Mszy św. spotkanie w salce na plebanii.
 7. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 8. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna  za dar Intronizacji NSPJ z prośbą o jej dobre owoce.
 9. Wspólnotę biblijno-modlitewną Marana tha zapraszamy w czwartek na Mszę św. o godz. 18.00 i na  spotkanie po Mszy św. ok.  godz. 19.00 do salki na plebanii.
 10. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka i adoracja do godz. 19.30.
 11. Informujemy, że w minioną niedzielę zebraliśmy na Gdańskie Seminarium Duchowne  935,60 zł. Za wszelkie ofiary serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
 12. W następną niedzielę taca inwestycyjna przeznaczona na nowe żyrandole do naszej świątyni. Za zrozumienie już dziś dziękujemy.
 13. Zachęcamy do czytania prasę katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli i naszej parafialnej gazetki Miłosierdzie. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 14. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz