Ogłoszenia Duszpasterskie 14.03.2021

1. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Wam Drodzy Parafianie za udział i piękne, pełne wiary przeżycie Renowacji Misji Świętych.  Bóg zapłać!
  2. Gorzkie Żale  z kazaniem pasyjnym dziś i w następne  niedziele Wielkiego Postu o godz.17.15. Serdecznie zapraszamy.
  3. Droga Krzyżowa w najbliższy piątek dla dorosłych o godz. 9.00 i o godz. 17.15;   dla dzieci o godz. 16.30  a dla młodzieży i pracujących do późna o godz.19.00. Niech nikogo z nas na tych nabożeństwach nie zabraknie.
  4. We wszystkie dni Wielkiego Postu (z wyjątkiem niedziel) zapraszamy  o godz. 15.00 na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z Koronkę  przy wystawionym Najświętszym Sakramencie.
  5. W  środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
  6. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna  za dar intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
  7. W piątek 19 marca przypada Uroczystość Świętego Józefa. Uroczysta Msza św. w tym dniu o godz.8.30 i 18.00. Braci z Parafialnej Wspólnoty Mężczyzn  św. Józefa zapraszamy na  Eucharystię o godz. 18.00, która będzie sprawowana w intencji tej Wspólnoty. O godz. 19.00 droga krzyżowa a po Niej na Adorację Najświętszego Sakramentu z nabożeństwem do świętego Józefa do godz. 20.00. Po modlitwie bracia będą mieli jeszcze krótkie spotkanie. Z racji uroczystości nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć paschaliki wielkanocne (koszt 6 zł).
  9. W następną niedzielę taca inwestycyjna przeznaczona na spłatę kosztów nowych żyrandoli. Za wszelkie ofiary już dziś składamy serdeczne Bóg zapłać!
  10. Kto chciałby złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego może to uczynić przez dwie najbliższe niedziele do puszki stojącej przy wyjściu z kościoła. Bóg zapłać!
  11. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego i Niedzieli oraz naszej  parafialnej gazetki Miłosierdzie. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  12. W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza Parafianka śp. Julia Pasieka l.81 z ul. Powstania Wielkopolskiego. Ją i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …
  13. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i pełnego Bożej łaski, dobrego tygodnia. Szczęść Boże!