Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 14.04.2024

 1. Dzisiejsza niedziela jest obchodzona jako Niedziela Biblijna i rozpoczyna Tydzień Biblijny. 
 2. W dniu dzisiejszym po Mszy św. wieczornej około godz. 19.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.  
 1. Apostolstwo MB Patronki Dobrej Śmierci zapraszamy we wtorek na Adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, o 18.00 na Mszę św. w intencji tej Wspólnoty a po Eucharystii na spotkanie w salce na plebanii. 
 1. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 7.30 i 18.00.
 1. W czwartek o godz. 17.00  modlitwa dziękczynna  za dar intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
 1. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu i adoracja do godz. 19.30.
 1. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do podniosłego przeżycia odpustu parafialnego w minioną niedzielę,  Liturgicznej Służbie Ołtarza pod opieka Ks. Mariana i Pana Przemka Gora, Scholi Epifania,  Organiście Panu Waldkowi, Zakrystianom, wszystkim czytającym i ofiarującym dary ołtarza a przede wszystkim Wam Bracia i Siostry za obecność i modlitwę. Bóg zapłać!
 1. Wyrażamy ogromną wdzięczność wszystkim, którzy włączyli się w organizację festynu parafialnego. Panom i Paniom z Rady Parafialnej, Braciom ze Wspólnoty Mężczyzn, Paniom ze Wspólnot Parafialnych, prowadzącym konkursy dla dzieci, wszystkim osobom, które upiekły ciasta. Wszystkim dziękujemy za radosne świętowanie.
 1. W następną niedzielę taca inwestycyjna przeznaczona będzie na przebudowę Domu Parafialnego. Za wszelkie ofiary już dzisiaj dziękujemy serdecznym Bóg zapłać!
 1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa      Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie.
 1. W dzisiejszą niedzielę  przed kościołem wolontariusze ubrani w żółte koszulki będą zbierać datki na wsparcie domów hospicyjnych.  
 1. Wszystkim życzymy  radosnej niedzieli oraz pełnego Bożej łaski, dobrego i zdrowego tygodnia.  Szczęść Boże!