Ogłoszenia Duszpasterskie 14.05.2023

1. Nabożeństwa majowe codziennie  o godz.17.30  Serdecznie zapraszamy.
  1. Wyrażamy wdzięczność rodzicom dzieci, które w dniu wczorajszym przystąpiły do I-komunii św. za piękne przeżycie tego uroczystego dnia oraz za złożony dla parafii dar na zakup szorowarki do posadzki w kościele.  Dziękujemy Księdzu Marianowi za całoroczne przygotowanie dzieci do tej uroczystości.
  1. W czasie Białego Tygodnia dzieci przychodzą od poniedziałku do piątku na godz. 17.30  na nabożeństwo majowe i Mszę św.
  1. Jutro wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza św.  w intencji Apostolstwa Matki Boskiej Patronki Dobrej Śmierci.
  1. Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 dzieci z klas IV będą przeżywały  rocznicę przyjęcia I-Komunii świętej. Spotkanie dla rodziców tych dzieci w poniedziałek o godz. 19.00 w kościele.
  1. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. w intencjach misyjnych i Koła Misyjnego, a po Niej spotkanie w salce na plebanii.
  1. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 7.30 i po południu w ramach nabożeństwa majowego.
  1. W piątek po Mszy św. wieczornej Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka  i Adoracja do godziny 19.30.
  1. Słowa podziękowania kierujemy  na ręce tych wszystkich, którzy licznie i pobożnie uczestniczyli w sobotę w nabożeństwie fatimskim.
  1. W dniu dzisiejszym zbiórka do puszek na Gdańskie Seminarium Duchowne. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa  Niedzielnego, Niedzielę i naszą gazetkę Miłosierdzie.  Zachęcamy do lektury.
  1. Wszystkim życzymy  radosnej niedzieli i pełnego Bożej łaski, dobrego, zdrowego tygodnia.   Szczęść Boże!